Αν ο φίλος σας ήταν ομοφυλόφιλος, τι θα κάνατε;

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ναι σορρυ ενημερωθηκα και πιο πριν. Απλα ειχα ξαναδει κατι ποστς του και μου εδινε την εντυπωση του ''γαμαωκαιδερνω στρεητ γκομενου''.
Συγνωμη ε =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
δεν λέω για εσένα και δεν χρειάζεται να είσαι επιθετικός απλά λέω για τον χαρακτηρισμό που έγινε σε εμενα πιο πάνω(υποθέτω) !εμενα η γνώμη μου για τους ομοφυλόφιλους δεν είναι αρνητική απλά δεν μου αρέσει όταν εκδηλώνονται ...

p.s.
τελικά πως σου φαίνομαι ώριμος ?:lol:

Μάλλον δεν είδες το ΙΣΩΣ στο post μου. Πάντως ναι, για μένα ή ομοφοβικός πρέπει να είσαι ή πολύ ανώριμος για να λες ότι αν εκδηλωθούν τότε "μακριά κι αγαπημένοι". Εκτός κι αν έχεις καμιά άλλη τραυματική εμπειρία ξέρω γω.
-----------------------------------------
γκεη(τι απαισια λεξη)

Για ορισμένα συγκροτήματα είναι μια χαρά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantina3a2

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Έχω ένα φίλο που αν και δεν το παραδέχεται είναι ομοφυλόφιλος και δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Αν δεν το παραδέχεται, εσύ που το ξέρεις ότι είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Μετα λες οτι δεν εισαι ομοφοβικος. Βαζεις τους γκεη(τι απαισια λεξη) σε μια ξεχωριστη ομαδα ανθρωπων οπως βαζεις τους αναπηρους. Λοιπον μικρε μου, αυτοι οι ανθρωποι ΔΕΝ ειναι αναπηροι. Απλα γουσταρουν αλλα πραγματα.
Ξεφτιλα γιατι να ειναι; Εσυ δεν την εχεις πεσει σε φιλη σου; Καποιος φιλος σου σε φιλη του;

Θα στο πω απο την μερια μου.Το να την πεφτεις εσυ σε ενα ατομο,που σε εχει βοηθησει,σε εχει στηριξει και που ξερεις οτι ειναι straight,ειναι καθαρη αποτυχια.Γιατι οχι μονο καταστρεφεις 2 ατομα (εσενα και τον αλλον),αλλα γινεσαι και ρομπα μπροστα του.Εγω,προτιμω χιλιες φορες να κανω σχεση (αν κανω) με καποιο ατομο που το εχω γνωρισει και ξερω οτι εχει την ιδια σεξουαλικοτητα με μενα.Και αμα χρησιμοποιω την εννοια 'γκει',δεν την χρησιμοποιω καθολου με την κακια της εννοια.Οπως και με την λεξη ομοφυλοφιλος.

Από ό,τι έχω καταλάβει ο papas είναι επίσης ομοφυλόφιλος, οπότε δε νομίζω ότι χρειάζεται να του μιλάς λες και είναι το παιδάκι πού τώρα μαθαίνει για αυτό το πράγμα. Είμαι σίγουρος ότι ξέρει περισσότερα κι από σένα κι από μένα.

Αλλά καλύτερα ας μιλήσει ο ίδιος o papas.

Λοιπόν, σε ό,τι αφορά τη φιλία, αν ο άλλος δεν υπερβαίνει τα όρια του φίλου τότε όλα οκ. Απλά ίσως νοιώθω καμιά φορά αμηχανία δίπλα του (έχω συναναστραφεί με ομοφυλόφιλους και είναι μια χαρά παιδιά, όχι κάτι το τρομερό).

Ραιτ γκες ;).

Ναι σορρυ ενημερωθηκα και πιο πριν. Απλα ειχα ξαναδει κατι ποστς του και μου εδινε την εντυπωση του ''γαμαωκαιδερνω στρεητ γκομενου''.
Συγνωμη ε =)

Δεκτη η συγνωμη (:))

αυριο στις 10,ελα να μου φτιαξεις φαγητο,για να εξηλεωσεις το θυμο μου :p

Είσαι ομοφυλόφιλος δηλαδή;(χωρίς διάθεση προσβολής απλά για να διευκολύνεται η κουβέντα)

Ε αφου το εχει μαθει το μισο φορουμ:Ε ναι!ειμαι γκει!:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantina3a2

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Δεν το παραδέχεται γενικά.... Βσκ είμαστε φίλοι απο μικρά παιδια οπότε λίγο πολύ τον ξέρω...
-----------------------------------------
Τουλάχιστον το παραδέχεσαι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ας βαλω και γω την δικια μου απαντηση,στο θεμα μου (λιγο τραγικο,αλλα οκ :P)

Αμα μαθαινα οτι ενας γνωστος-φιλος μου ειναι ομοφυλοφιλος,θα ενιωθα πολυ καλα μεσα μου,διοτι:1)θα συνειδητοποιουσα,για αλλη μια φορα,οτι δεν ειμαι ο μοναδικος με διαφορετικες σεξουαλικες προτιμησεις,2)θα μπορουσα να του μιλαω πιο ανοιχτα σε διαφορα θεματα και 3)αμα ηταν κουκλος,θα προσπαθουσα να ψησω κατι μαζι του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

abracadabra!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η abracadabra! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Ας βαλω και γω την δικια μου απαντηση,στο θεμα μου (λιγο τραγικο,αλλα οκ :P)

Αμα μαθαινα οτι ενας γνωστος-φιλος μου ειναι ομοφυλοφιλος,θα ενιωθα πολυ καλα μεσα μου,διοτι:1)θα συνειδητοποιουσα,για αλλη μια φορα,οτι δεν ειμαι ο μοναδικος με διαφορετικες σεξουαλικες προτιμησεις,2)θα μπορουσα να του μιλαω πιο ανοιχτα σε διαφορα θεματα και 3)αμα ηταν κουκλος,θα προσπαθουσα να ψησω κατι μαζι του.


Όντως μεγάαααλη άνεση να έχεις γνωστούς/φίλους ομοφυλόφιλους. Κάποτε είναι δύσκολο να λες τα πάντα με στρέιτ. Γι αυτό και πρέπει να υπάρχει μεγάλη κατανόηση όταν ένας φίλος αποκαλύψει τη σεξουαλική/ρομαντική του ταυτότητα.

Πάντως στους απανταχού ομοφοβικούς, λέω ότι κι εγώ κάποτε τέτοια νόμιζα ότι ήμουν. Έλεγα ότι δεν θα κάνω παρέα γκέι και λεσβίες. ΧΑΧα όταν το σκέφτομαι γελάω. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Δεν το παραδέχεται γενικά.... Βσκ είμαστε φίλοι απο μικρά παιδια οπότε λίγο πολύ τον ξέρω...
-----------------------------------------
Τουλάχιστον το παραδέχεσαι... :P

Υπαρχουν ατομα που αργουν να το αντιληφθουν... σκεψου οτι φτανουν και σε ηλικιες 25+ και ακομα ψαχνονται! μικρο ποσοστο ομως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Υπαρχουν ατομα που αργουν να το αντιληφθουν... σκεψου οτι φτανουν και σε ηλικιες 25+ και ακομα ψαχνονται! μικρο ποσοστο ομως...

Μην το λες μικρο...Γιατι υπαρχουν και οι 35αρηδες ή οι 40ρηδες που εχουν κανει οικογενεια και ανακαλυψαν τοτε οτι ειναι γκει.

Καλυτερα 25,παρα 40 και με οικογενεια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Εγω θα τους υποστηριζα!!!!!
Να γινεται ολοι γκευ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μενουν περισσοτερες για μας!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Εσύ έχεις μεγάλη ανασφάλεια. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Εσύ έχεις μεγάλη ανασφάλεια. :D

Λες? Δεν με πειραζει ...
Οπως λεει και ενας φιλος μου : "Λιγοι μειναμε ..."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
οι γκέη να πάνε να κάνουν παρέα με γυναίκες.....

τελος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Αν ο φίλος μου ήταν γκέι τότε θα τον έπαιρνα να πάμε Kazarma :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
τι να πω ρε φιλε το g@@@ το θέμα !!!!
ok δεν έχω πρόβλημα με τους ομοφυλόφιλους και αν ήταν κάποιος φίλος μου δη θα απομακρυνόμασταν αλλα αν μου την 'έπεφτε' τότε συγγνώμη αλλα θα υπήρχε μεγάλο πρόβλημα ((((((και διάβασα λίγο τα post μήπως και καταλάβεις τι έχω πει ...))

Ενταξει, δεν την πεφτουνε ολοι οι gay σε ολα τα αγορια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Εγω θα τους υποστηριζα!!!!!
Να γινεται ολοι γκευ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μενουν περισσοτερες για μας!!!! :D

Muahahahaha :D.
Μενουν περισσοτερες,αλλα,αμα κανουν παρεα μ'εμας,μπορουμε να τους αλλαξουμε το μυαλο :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αίτνα

Νεοφερμένος

Η ΄Οπως και της γιαγιάς :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Ενα καυτο θεμα...

Αν ο φιλος σας σας ελεγε οτι ηταν ομοφυλοφιλος,τι θα κανατε?

Θα τον σουταρατε?Θα του μιλαγατε?Θα τον κοιταγατε με αλλο ματι?

Για να δω σχολια...
Θα του έβρισκα έναν καλό ............ φίλο για να ειμαι ησυχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
Muahahahaha :D.
Μενουν περισσοτερες,αλλα,αμα κανουν παρεα μ'εμας,μπορουμε να τους αλλαξουμε το μυαλο :p

για τολμηστε!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ισα ρε γκομενιαρηδες. -.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top