Αντιστοίχιση του Τμήματος ΗΜΜΥ ΠΑ.ΠΕΛ. με τμήμα Πολυτεχνείου

Leo komm

Νεοφερμένος

Ο Leo komm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φυσικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 87 μηνύματα.

Απόδοση επαγγελματικών δικαιωμάτων Μηχανικού στους αποφοίτους​


Προχωραει το πράμα… 🤡
Νομιζω ότι ακολουθεί το ΔΙΠΑΕ, περισσότερα ίσως ξέρω αύριο ..
(με ‘καιει’ το ΔΙΠΑΕ γιατί έχω δικό μου παιδί μέσα… 🤓)


Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Είχα ενημέρωση που μάλλον θα γίνει αύριο και επίσημη….
ΓΙΝΑΝΕ 🥰🥰💥💥💥💥
 
Τελευταία επεξεργασία:

chs5331

Νεοφερμένος

Η chs5331 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

Απόδοση επαγγελματικών δικαιωμάτων Μηχανικού στους αποφοίτους​


Προχωραει το πράμα… 🤡
Νομιζω ότι ακολουθεί το ΔΙΠΑΕ, περισσότερα ίσως ξέρω αύριο ..
(με ‘καιει’ το ΔΙΠΑΕ γιατί έχω δικό μου παιδί μέσα… 🤓)


Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Είχα ενημέρωση που μάλλον θα γίνει αύριο και επίσημη….
ΓΙΝΑΝΕ 🥰🥰💥💥💥💥
Καλησπέρα σας , υπάρχει κάτι νεότερο

Απόδοση επαγγελματικών δικαιωμάτων Μηχανικού στους αποφοίτους​


Προχωραει το πράμα… 🤡
Νομιζω ότι ακολουθεί το ΔΙΠΑΕ, περισσότερα ίσως ξέρω αύριο ..
(με ‘καιει’ το ΔΙΠΑΕ γιατί έχω δικό μου παιδί μέσα… 🤓)


Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Είχα ενημέρωση που μάλλον θα γίνει αύριο και επίσημη….
ΓΙΝΑΝΕ 🥰🥰💥💥💥💥
Καλησπέρα, υπάρχει κάτι νεότερο με την αναγνώριση επαγγελματικων δικαιωμάτων των αποφοίτων ΔΙΠΑΕ ?
 

Leo komm

Νεοφερμένος

Ο Leo komm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φυσικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Προς το παρόν μόνο η επίσημη ανακοίνωση του προέδρου του τμήματος…


Πιστευω πως είναι ζήτημα λίγων ημερών, μόλις γίνει η ανακοίνωση και δημοσιευθεί στο ΦΕΚ το θέμα τελειώνει..
Κατα πως φαίνεται έχει πάει το δρόμο του.
Για τα αλλά τμήματα προς το παρόν δεν ξέρω αλλά πιστεύω πως και αύτα είναι στα κοντά, το μόνο που μένει είναι να δωθεί από το υπουργείο και integrate master αλλά θα γίνει και αυτό
 

chs5331

Νεοφερμένος

Η chs5331 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Με ενδιαφέρει το τμήμα των μηχανολόγων μηχανικών του ΔΙΠΑΕ , η κόρη μου αποφοίτησε πρόσφατα από αυτό!!! Εκπλήσσομαι που ανακοινώθηκε για τα λοιπά τμήματα όπως του ΠΑΔΑ και αυτό είναι σε αναμονή!!!
Σας ευχαριστώ για την ενημέρωση!!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,061 μηνύματα.
Με ενδιαφέρει το τμήμα των μηχανολόγων μηχανικών του ΔΙΠΑΕ , η κόρη μου αποφοίτησε πρόσφατα από αυτό!!! Εκπλήσσομαι που ανακοινώθηκε για τα λοιπά τμήματα όπως του ΠΑΔΑ και αυτό είναι σε αναμονή!!!
Σας ευχαριστώ για την ενημέρωση!!
Στο εξαιρετικο αυτο τμημα των σερρων δεν δινουν προτεραιοτητα για εσωτερικους μικροπολιτικους λογους...υπομονη θα γινει.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top