Αντίγραφα διορθωμένων γραπτών

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Γιατι αμφιβαλλεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EpaRon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νώντας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
έχω τους λόγους μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Φυσικά και ειναι αδιάβλητες. Οι περιπτώσεις μαγειρεμένης διόρθωσης είναι μεμονωμένες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
έχω τους λόγους μου...
Οκ οτι πεις.Εμενα παντως μου φανηκαν πολυ αυστηρα τα μετρα για τυχον συνεννοηση μεταξυ εξεταζομενου και εξεταστη κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Οι περιπτωσεις "επιπολαιης" διορθωσης ομως Μιχαλη, πιστευω οτι ειναι συχνο φαινομενο! Κατα τα αλλα πιστευω κι εγω οτι σαν θεσμος εισαγωγης στην γ' βαθμια εκπαιδευση ειναι οτι πιο αδιαβλητο μπορει να υπαρξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Η επιπόλαια φυσικά. Άνθρωποι είναι. Κανονικά θα έπρεπε να είναι κλειστού τύπου οι ερωτήσεις για να μη μπαίνει ο ανθρώπινος παράγοντας. Αυτό, πάντως, συνιστά κακή οργάνωση, όχι αδιαβλητότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Αν ηταν ολες οι ερωτησεις κλειστου τυπου, μπαινει και ο παραγοντας "τυχη" στη μεση! Ξερω παιδι που δεν ειχε ανοιξει βιβλιο στη φυσικη και πηρε 5 γιατι επαιξε "τζοκερ" τα πολλαπλης και τα Σ/Λ χωρις καν να καταλαβαινει τι λενε. Kι ομως τα πετυχε ολα! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Σίγουρα, αλλά πάντως είναι καλύτερα απ'το να σε διορθώνει ο κάθε τυχαίος που λόγω έλλειψης εμπειρίας να σου κόβει από παντού. Ξέρεις πόσοι τέτοιοι υπάρχουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω δεν ξερω; Στη βιολογια κατ. ο πρωτος βαθμολογητης τετοιος θα ηταν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregoire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 145 μηνύματα.
Πράγματι πιστεύω και εγώ στο αδιάβλητο των εξετάσεων αλλά υπάρχουν κάποια tips που είναι δύσκολο να καταπολεμηθούν και όμως στην ουσία καταργούν το αδιάβλητο...Αυτά τα φαινόμενα πέρα από τις μαγειρεμένες διορθώσεις είναι 2: το φαινόμενο της τουαλέτας(δεν πιστεύω ότι το 70% των εξεταζομένων πάσχει από συχνοουρία) και το φιαινόμενο της πανεύκολης μετάθεσης της εξέτασης στις επαναληπτικές...Εκεί μπορεί να συμβεί ότι θέλεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Κι αμα ειναι ευκολη η μεταθεση στις επαναληπτικες τι σημαινει; Πολλες φορες τα θεματα ειναι αρκετα δυσκολοτερα... Να φανταστεις προτιμησα να παω στα μαθηματικα κατευθυνσης με πυρετο, παρα να παω στις επαναληπτικες λογω φοβου δυσκολοτερων θεματων. Βεβαια μετα το μετανιωσα αλλα ηταν αργα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Πράγματι πιστεύω και εγώ στο αδιάβλητο των εξετάσεων αλλά υπάρχουν κάποια tips που είναι δύσκολο να καταπολεμηθούν και όμως στην ουσία καταργούν το αδιάβλητο...Αυτά τα φαινόμενα πέρα από τις μαγειρεμένες διορθώσεις είναι 2: το φαινόμενο της τουαλέτας(δεν πιστεύω ότι το 70% των εξεταζομένων πάσχει από συχνοουρία) και το φιαινόμενο της πανεύκολης μετάθεσης της εξέτασης στις επαναληπτικές...Εκεί μπορεί να συμβεί ότι θέλεις...
Εγω παλι δεν πολυπιστευω στο αδιαβλητο..τι να πω..ισως ειμαι πολυ καχυποπτη τελικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregoire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 145 μηνύματα.
Σημαίνει πολλά,πάρα πολλά..Πρώτα πρώτα δεν εξετάζονται οι πάντες επί ίσοις όροις...Αυτό με τα πανδύσκολα θέματα σε μαθήματα όπως οικονομία,οργάνωση και τα θεωρητικά είναι άκυρο...Η προιστορία το έχει δείξει.Επίσης,υπάρχουν πολλές πιθανότητες συνεννόησης εξεταστή-εξεταζομένου ειδικά αν πρόκειται για ένα ή δύο υποψηφίους.Καλύτερα να μη μιλήσω για την επαρχία.Πρόθεση μου,και όλων πιστεύω, είναι η αυστηροποίηση των προυποθέσεων για συμμετοχή στις επαναληπτικές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Στις επαναληπτικες ομως μπαινουν πολυ πιο δυσκολα θεματα.
Δεν νομιζω να υπαρχει νοημον ων που να πονταρει στις επαναληπτικες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EpaRon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νώντας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Δεν γινόταν από την αρχή αυτό. Ειδικά τις 2 πρώτες χρονιές, επαναληπτικές έδιναν τα περισσότερα άτομα, για να πετύχουν καλύτερους βαθμούς. Μετά εγιναν πιο αυστηροί όσον αφορά τα διακιολογητικά για την επαναληπτική εξέταση, και φυσικά άλλαξαν και τη δυσκολία των θεμάτων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregoire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 145 μηνύματα.
Στις επαναληπτικες ομως μπαινουν πολυ πιο δυσκολα θεματα.
Δεν νομιζω να υπαρχει νοημον ων που να πονταρει στις επαναληπτικες.

Και όμως όχι απλά ποντάρουν αλλά και πετυχαίνουν...Και οικογενειακά το έχουν σύστημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top