Αναζητείται γιατρός!

Ο αναγνώστης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ο αναγνώστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
συγγνωμη ρε παιδια, αλλα ποιος σας ειπε οτι οποιος δεν παει σχολειο το κανει επειδη καθοταν ενα χρονο?? Απλως ειναι ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΑΧΡΗΣΤΟ να πηγαινεις κ να χανεις ωρες στα θρησκευτικα κ τα μαθηματα που δε σε αφορουν οταν μπορεις να εξοικονομησεις χρονο για να κοιμηθεις, να διαβασεις λιγο παραπανω κ να χαλαρωσεις. Δε συμφωνω οτι οι γιατροι θα επρεπε να δινουν ψευτικα χαρτια. Θα επρεπε οι μαθητες να φροντισουν να φυλαξουν τις απουσιες τους. Αλλα μην υποθετετε ο,τι σας ερθει στο κεφαλι (κ μαλιστα παντα το χειροτερο). Ημουν αριστη μαθητρια που διαβαζα ολο το χρονο κανονικοτατα κ τον τελευταιο μηνα δεν πατησα ουτε στο προαυλιο του σχολειου κ καθολου δεν το μετανιωσα. Μου εδωσε το χρονο να κοιμηθω λιγο παραπανω για να επαναφορτισω τις μπαταριες μου αλλα και να κανω μια καλη εκ βαθους επαναληψη ωστε να ειμαι πανετοιμη για τις πανελληνιες. Το αποτελεσμα? Οταν διναμε πανελληνιες (τις 2 εκεινες βδομαδες) ειχα το χρονο να κανω τις επαναληψεις μου χωρις να στερηθω τον υπνο μου. Μαλιστα μια μερα δε διαβασα κ τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
τώρα με την προσαύξηση των απουσιών μπορεις να κάνεις ακόμη 34 αν δε κάνω λάθος, ακόμη και χωρίς χαρτί από γιατρο... καλη επιτυχία πάντως με το διάβασμά σου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top