Γενικό -  Αναζήτηση γιατρού για Δικαιολογητικά!

KaMeNoKouToPouLo

Νεοφερμένος

Η KaMeNoKouToPouLo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδιά έχω πάρει φωτιά!!!!!!
Είμαι 18 ετών μαθήτρια και πάω στην 1η λυκείου, λόγω προβλημάτων κλπ κλπ έχω κάνει γύρω στις 150 απουσίες, και ο μέσος όρος μου στο 1ο τετράμηνο ήταν 13,9. Έχω δικαιολογημένες απουσίες 44 και έχω περιθώριο να δικαιολογήσω άλλες 70 περίπου, μέχρι την Παρασκευή 10 Απριλίου. Το πρόβλημα όμως είναι ότι επειδή δουλεύω δεν έδωσα τον χρόνο που χρειαζόταν στην ανεύρεση γιατρού για να με βοηθήσει και έτσι είμαι σε πολύ άσχημη θέση διότι έχω μείνει 3 φορές ήδη και δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου πλέον. Μήπως υπάρχει κάποιος γιατρός που να ξέρετε να με βοηθήσει; Βρίσκομαι στην Αθήνα, στην Κυψέλη πιο συγκεκριμένα αλλά και Κυψέλη να μην είναι δεν με πειράζει. Σας παρακαλώ πολύ βοήθεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εγω οποτε θελω να το κανω αυτο,παντα παω στο γιατρο που πηγαινω αι του λεω "θελω να μου δωσεις δικαιολογητικο για τοτε" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaMeNoKouToPouLo

Νεοφερμένος

Η KaMeNoKouToPouLo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ποιός είναι αυτός ο γιατρός να πάς και εγώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
οδοντιατρος σου κανει; εγω ειμαι οδοντιατρος και μπορω να σου δικαιολογησω μερικες με το αιτιολογικο της επειγουσας οδοντιατρικης θεραπειας, οχι ολες ομως , εκ των πραγματων. καμια 10αρια. (γιατι δεν ειναι πολυ φοβερος για την υγεια ενας πονοδοντος).
αλλιως παρε τηλεφωνο τους παθολογους της γειτονιας σου, βρες τους στον καταλογο, και ρωτησε. τι να πω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Σε οποιοδήποτε ιατρείο και να πας και ζητήσεις, θα σου δώσουνε. Αλλά αν δεν ξέρεις το γιατρό, μάλλον θα το πληρώσεις κανονική επίσκεψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Όλοι λογικά δίνουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaMeNoKouToPouLo

Νεοφερμένος

Η KaMeNoKouToPouLo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδιά σας ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια, ευτυχώς δεν την χρησιμοποίησα! :D

Μου έσβησαν 48 απουσίες οι καθηγητές μόνοι τους έτσι ώστε να περάσω!!!! τελικά είχαν δίκιο οι καινούριοι μου συμμαθητές που μου έλεγαν πως δύσκολα αφήνουν σε αυτό το σχολείο!! i'm so happy!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top