Αναγνώριση μαθημάτων

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Καλησπέρα σας, μπορεί κάποιος να μου πει αν γνωρίζει πως γίνεται η αναγνώριση μαθημάτων από ένα πανεπιστήμιο σε άλλο τι έγγραφα ζητάνε συνήθως;
 

Nala

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Καλησπέρα σας, μπορεί κάποιος να μου πει αν γνωρίζει πως γίνεται η αναγνώριση μαθημάτων από ένα πανεπιστήμιο σε άλλο τι έγγραφα ζητάνε συνήθως;
Νομίζω ότι ζητάνε αναλυτικά την διδαχθεισα ύλη κάθε μαθήματος και ανάλογα πράττουν
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,896 μηνύματα.

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Πιστεύετε ότι έχω ελπίδες μερικά μαθήματα που πέρασα στην διοίκηση επιχειρήσεων στο παδα να μου τα αναγνωρίσουν στο Λοχρη της ΑΣΣΟΕ η λόγω επιπέδου δεν παίζει;😂
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,896 μηνύματα.
Πιστεύετε ότι έχω ελπίδες μερικά μαθήματα που πέρασα στην διοίκηση επιχειρήσεων στο παδα να μου τα αναγνωρίσουν στο Λοχρη της ΑΣΣΟΕ η λόγω επιπέδου δεν παίζει;😂
οχι δεν υπαρχει τετοιο θεμα γενικως , έγκειται βεβαια στον κάλο του καθηγητη .
εδω στο εμπ αναγνωριζουν πολλα μαθηματα και εκει μιλαμε για κάλο
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
οχι δεν υπαρχει τετοιο θεμα γενικως , έγκειται βεβαια στον κάλο του καθηγητη .
εδω στο εμπ αναγνωριζουν πολλα μαθηματα και εκει μιλαμε για κάλο
Τι εννοείς για καλό;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

οχι δεν υπαρχει τετοιο θεμα γενικως , έγκειται βεβαια στον κάλο του καθηγητη .
εδω στο εμπ αναγνωριζουν πολλα μαθηματα και εκει μιλαμε για κάλο
Ωραία τέλεια μακάρι γιατί είχα περάσει 10
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,896 μηνύματα.
Τι εννοείς για καλό;
οχι καλό παλικαρι μου , κάλο λεω,, αυτον που βγαζουν στα ποδια και ποναει.
ε αυτος αμα βγει στο εγκεφαλο ειναι επικίνδυνος για τους αλλους
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τι εννοείς για καλό;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ωραία τέλεια μακάρι γιατί είχα περάσει 10
10 !!!..ε αυτο σημαίνει επιμέλεια
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
οχι καλό παλικαρι μου , κάλο λεω,, αυτον που βγαζουν στα ποδια και ποναει.
ε αυτος αμα βγει στο εγκεφαλο ειναι επικίνδυνος για τους αλλους
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


10 !!!..ε αυτο σημαίνει επιμέλεια
Ναι τα είχα περάσει όλα στο 1 έτος που ήμουν εκεί γενικά ότι κάνω θέλω να το κάνω καλά...πες το και ψυχαναγκασμό 😂
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 865 μηνύματα.
Γνωρίζετε εαν υφίσταται αναγνώριση μαθημάτων μεταξύ της Νομική Απθ και αυτής του Εκπα;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,896 μηνύματα.

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 865 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,896 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top