Αναβολή Στρατού για 2η Φορά;

Flamekit

Νεοφερμένος

Ο Flamekit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα,

Έχω ήδη κάνει αναβολή λόγω σπουδών, όμως φέτος άλλαξα σχολή με το 10%. Θα πρέπει να διακόψω την αναβολή μου και να ξανακάνω αίτηση για αναβολή;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,720 μηνύματα.
Καλησπέρα,

Έχω ήδη κάνει αναβολή λόγω σπουδών, όμως φέτος άλλαξα σχολή με το 10%. Θα πρέπει να διακόψω την αναβολή μου και να ξανακάνω αίτηση για αναβολή;
Αν η αναβολη που εχεις παρει ειναι απο πανεπιστημιο τοτε δεν εχει νοημα να κανεις κατι αλλο.
Η αναβολη που πηρες ειναι μεχρι, γεννηση +27 χρονια. Την ιδια θα παρεις και με την νεα σχολη.
Μονο οταν πας στρατιωτης θα δηλωσεις το νεο πτυχιο για την ρυθμιση της καταταξης.
Η στρατολογια σου εδωσε αυτη την αναβολη και δεν ασχολειτε τι θα την κανεις, θα φοιτας, θα δουλευεις, θα πας εξωτερικο ? οτι θελεις. Θα σε αναζητησει οταν τελειωση.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Flamekit

Νεοφερμένος

Ο Flamekit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ωραία! Ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου!:)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top