Αλ τσαντίρι νιούζ: η γνώμη σας

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
δε μου αρεσει γιατι ο λαζοπουλος ειναι παρα πολυ λαικιστης...ασε που κανει κ διαφημιση στο κκε συνεχεια...κ ολο λεει για τους πολιτικους που ειναι αμοραλιστες και σκληροι αλλα μαλλον ξεχναει τι ειχε κανει κ αυτος στο παρελθον...μερικες φορες κ αυτα που λεει ειναι χοντροκομμενα 'αστεια'...εχει ολο το πακετο: γελιο, πολιτικη και συγκινηση.τι αλλο να θελει μια εκπομπη για να παει καλα. εμενα ομως μου φαινεται οτι ειναι ΜΟΝΟ πολιτικη εκπομπη, αλλο αν δεν το καταλαβαινουν μερικοι...προτιμω να βλεπω ταινιες, ή στο ιδιο περιπου στυλ, Θεμο...ο λαζοπουλος λεει για ολα τα φτωχαδακια κ το παιζει 'αδικη μοιρα μου' για να προσελκυσει ολα τα target groups αλλα ο ιδιος...ζωη και κοτα...αφηστε ρε παιδια...να λειπουν οι υποκριτες...
-----------------------------------------
συμφωνω απολυτως αλλα το οτι εχει λεφτα δεν εχει να κανει τοσο με τον ιδιο.αν δουλευε π.χ. στο ραδιοφωνο, τα λεφτα θα ηταν πολυ λιγοτερα. ως γνωστον, στην τηλεοραση παιζονται παχυλες αμοιβες, ειδικα για αυτους που φερνουν νουμερα.



Συμφωνω απολυτα αλλα εκει που λες ΚΚΕ βαλε ΣΥΡΙΖΑ
-----------------------------------------
Δηλαδή αν έπαιρνε 800 ευρώ το μήνα θα ήταν καλός, ενώ τώρα που κερδίζει πολλά περισσότερα δεν μπορεί να σατιρίζει...βέβαια δεν θεωρώ ότι ο Λαζόπουλος θα έρθει σε ρήξη με το κατεστημένο...:wow:

Τέλοσπαντων, εγώ αναφερόμουν στο Πανούση...


Ρε παιδι μου θελω να σου πω οτι πρεπει να σαι και συ κατατρεγμενος για να υπερασπιστεις τους κατατρεγμενους... Οχι να τους κοιτας αφ υψηλου...

Οσο για τον Πανουση χαλαλι του, ας εχει οσα εξοχικα θελει, τον γουσταρω καργα επειδη απλα χοντροσατυριζει τους παντες, δεν προτεινει κοινωνικες λύσεις και δεν κάνει κυρήγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Συμφωνω απολυτα αλλα εκει που λες ΚΚΕ βαλε ΣΥΡΙΖΑ
-----------------------------------------



Ρε παιδι μου θελω να σου πω οτι πρεπει να σαι και συ κατατρεγμενος για να υπερασπιστεις τους κατατρεγμενους... Οχι να τους κοιτας αφ υψηλου...

Οσο για τον Πανουση χαλαλι του, ας εχει οσα εξοχικα θελει, τον γουσταρω καργα επειδη απλα χοντροσατυριζει τους παντες, δεν προτεινει κοινωνικες λύσεις και δεν κάνει κυρήγματα...

+10000000
Έτσι είναι...
Αν ο Λαζόπουλος ανήκε στη γενιά των 700 ευρώ, θα έλεγε πολύ διαφορετικά πράγματα (ή κι αν έλεγε τα ίδια, θα τα πίστευε πιο πολύ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Μου αρέσει..Πολύ γέλιο ρε παιδιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fusebb

Νεοφερμένος

Η Δαναη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σταμάτα (Αττική). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Ο Λαζοπουλος κάποιες φορές είναι πραγματικά καλός, και λέω κάποιες γιατί τις υπόλοιπες πιστεύω ότι ξεπερνάει τα όρια, οπως και αλλες σατιρικες εκπομπες τις ελληνικης τηλεόρασης.

Συγκεκριμένα ο Λαζοπουλος αρκετές φορές γίνεται ένα και το αυτό με τις μεσημεριανές εκπομπές και σαν αυτές εκμεταλευεται αδυναμους ανθρωπους οπως πχ Θωδη, Γαλατης κτλ. Εκμεταλευόμενος την αδυναμια αυτων των ανθρωπων, που ολοι ξερουμε οτι υπαρχει, αντι να τους προστατευει κανει νουμερα τηλεθεασης στην πλατη τους.
Οι ανθρωποι αυτοι εχουν προβλημα αλλα καποιοι τους δινουν βημα για προσωπικα οφελη και ο Λαζοπουλος δεν διαφερει.

Ακόμα τα ανέκδοτα που λέει καμιά φορά είναι σεξιστικά, ανώριμα και ακατάλληλα για την ώρα προβολής της εκπομπής του (πόσο μάλλον όταν υπάρχουν και μικρά παιδιά στο κοινό ακριβώς από κάτω του).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει δε ξέρω για τους υπόλοιπους. Και στο κάτω κάτω, δεν τον βλέπω για να μου ανοίξει τα μάτια. Και χέστηκα αν κάνει διαφήμιση στο ΚΚΕ ή Σύριζα. Εμένα μου αρκεί που λέει ότι σκέφτεται ο κόσμος. Ακόμα και αν το κάνει γιατί τον πληρώνουν και δε ξέρω και γω τι άλλο.
Αν και. Αν το σκεφτείς ότι ο Λαζόπουλος τρώει πολλές μηνύσεις δε νομίζω ότι μπορεί να τον συμφέρει αυτό που κάνει.
Δε ξέρω. Αλλά δε με καίει κιόλας.
Αυτά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει δε ξέρω για τους υπόλοιπους. Και στο κάτω κάτω, δεν τον βλέπω για να μου ανοίξει τα μάτια. Και χέστηκα αν κάνει διαφήμιση στο ΚΚΕ ή Σύριζα. Εμένα μου αρκεί που λέει ότι σκέφτεται ο κόσμος. Ακόμα και αν το κάνει γιατί τον πληρώνουν και δε ξέρω και γω τι άλλο.
Αν και. Αν το σκεφτείς ότι ο Λαζόπουλος τρώει πολλές μηνύσεις δε νομίζω ότι μπορεί να τον συμφέρει αυτό που κάνει.
Δε ξέρω. Αλλά δε με καίει κιόλας.
Αυτά.:)
Σωστός.:no1:Είναι το πιο απλό που μπορείς να κάνεις αν δεν θέλεις να επηρεαστείς από τα μηνύμτα που περνάει μέσα από τη σάτιρά του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει δε ξέρω για τους υπόλοιπους. Και στο κάτω κάτω, δεν τον βλέπω για να μου ανοίξει τα μάτια. Και χέστηκα αν κάνει διαφήμιση στο ΚΚΕ ή Σύριζα. Εμένα μου αρκεί που λέει ότι σκέφτεται ο κόσμος. Ακόμα και αν το κάνει γιατί τον πληρώνουν και δε ξέρω και γω τι άλλο.
Αν και. Αν το σκεφτείς ότι ο Λαζόπουλος τρώει πολλές μηνύσεις δε νομίζω ότι μπορεί να τον συμφέρει αυτό που κάνει.
Δε ξέρω. Αλλά δε με καίει κιόλας.
Αυτά.:)

Ξέρεις τι καλά που θα ήταν άμα έβριζα τον καθένα και μου έδιναν ζεστά γερμανικά έουρα; Η καλύτερη δουλειά.
Είναι ευρηματικός και όλοι πρέπει να το παραδεχτούμε.
Όμως όχι όλα για τα λεφτά.

Καλά μια μήνυση έφαγε από τη Ντενίση και άλλη μία από το Εφάκι, μην το κάνετε και θέμα.
Εξάλλου με τα λεφτά που έχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Εμενα δε μου αρεσει ιδιαιτερα ο Λαζοπουλος...Βλεπω κανενα μισαωρο την εκπομπη αλλα μετα βαριεμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Στη δουλειά του είναι καλός, απλά κάποιες φορές αυτά που λέει είναι τραβηγμένα. κάποια αστεία του πικρόχολα και σεξιστικά.. όταν όμως μιλάει για σοβαρά θέματα, π.χ. πέρυσι με την υπόθεση του Αλέξη Γρηγορόπουλου, λέει αλήθειες και καμιά φορά αφυπνίζει. πάντως συμφωνώ ότι ώρες ώρες γίνεται χειρότερος κι απ' την Λαμπίρη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Στη δουλειά του είναι καλός, απλά κάποιες φορές αυτά που λέει είναι τραβηγμένα. κάποια αστεία του πικρόχολα και σεξιστικά.. όταν όμως μιλάει για σοβαρά θέματα, π.χ. πέρυσι με την υπόθεση του Αλέξη Γρηγορόπουλου, λέει αλήθειες και καμιά φορά αφυπνίζει. πάντως συμφωνώ ότι ώρες ώρες γίνεται χειρότερος κι απ' την Λαμπίρη!
..Κατανταει κουραστικος.
Εχω ξαναπει νομιζω για τον Λαζοπουλο.
Ειναι καλος, εχει χιουμορ, ντακσει σε κανει να γελας.
Προσωπικα δεν καθομαι να πω ΟΥΥΥ ΕΧΕΙ ΤΟΣΑ ΣΠΙΤΙΑ ΚΛΠ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΛΑΟΥΥΥΥ.
Χεστηκα, με ενδιαφερει το οτι με κανει να γελαω.
ΑΛΛΑ οταν αρχιζει και το παιζει φιλοσοφος και "το παιδι που λεει την κοινη γνωμη" και βλεπω απο κατω τους αλλους να χειροκροτουν ετοιμοι να κλαψουν απο συγκινηση, και με το υφος το "Αχχχ, πεσ' τα Λακη", εκνευριζομαι αφανταστα.
Αλλαζω καναλι ρε αδερφε!
Κι εγω, και ολοι εχουμε τις δικες μας αποψεις, αλλα πιστεψε με μπεημπε, το οτι θα βγω να την πω στο τελεβιζιον, δεν λεει τιποτα.
Ουτε αλλαζει τιποτα.
Αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Ξέρεις τι καλά που θα ήταν άμα έβριζα τον καθένα και μου έδιναν ζεστά γερμανικά έουρα; Η καλύτερη δουλειά.
Είναι ευρηματικός και όλοι πρέπει να το παραδεχτούμε.
Όμως όχι όλα για τα λεφτά.

Καλά μια μήνυση έφαγε από τη Ντενίση και άλλη μία από το Εφάκι, μην το κάνετε και θέμα.
Εξάλλου με τα λεφτά που έχει...
Για χρόνη: +1.
Γενικά: Ε και γω τι να του κάνω άμα πέρνει λεφτά; Δε με νοιάζει. Λέει αυτά που σκέφτομαι εγώ και οι γύρω μου; Ναι. Μας δείχνει ότι δε τα σκεφτόμαστε μόνο εμείς; Ναι. Μας κάνει να γελάμε; Ναι. Δε με νοιάζει αν παίρνει λεφτά. Δικό του θέμα. Αυτός διαφθείρεται.
Και ούτως ή άλλως τώρα τον έχω κόψει γιατί την ώρα της εκπομπής του διαβάζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Για χρόνη: +1.
Γενικά: Ε και γω τι να του κάνω άμα πέρνει λεφτά; Δε με νοιάζει. Λέει αυτά που σκέφτομαι εγώ και οι γύρω μου; Ναι. Μας δείχνει ότι δε τα σκεφτόμαστε μόνο εμείς; Ναι. Μας κάνει να γελάμε; Ναι. Δε με νοιάζει αν παίρνει λεφτά. Δικό του θέμα. Αυτός διαφθείρεται.
Και ούτως ή άλλως τώρα τον έχω κόψει γιατί την ώρα της εκπομπής του διαβάζω.

Μία ερώτηση.
Θες κάποιον να σου λέει τι σκέφτεσαι;
Δεν είπα ότι με νοιάζει που παίρνει λεφτά.
Με νοιάζει που κάνει κριτική ως μέσος Έλληνας τη στιγμή που δε ζει ως μέσος Έλληνας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20,162 μηνύματα.
ο Λάκιας είναι η φωνή του λαού...σόρρυ!! του συστήματος ήθελα να πω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χαριτινη

Νεοφερμένος

Η χαριτινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
εμενα μου αρεσει ο λαζοπουλος διοτι νομιζω οτι λεει αντικειμενικες αληθειες (νομιζω οτι λιγοι διαφωνειτε εδω).τωρα αν παιρνει χρηματα ...τοσοι αχρηστοι που δεν κανουν σωστα την δουλεια τους παιρνουν και παιρνουν και παιρνουν...τι να πει ο λαζοπουλος ...τα αφηνω για το καναλι?εσεις δλδ τι θα κανατε στη θεση του???και εν τελει δεν ξερουμε ποιους βοειθαει με αυτα τα χρηματα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apanthimos

Νεοφερμένος

Ο apanthimos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
To έχει γυρίσει πολύ εθνικιστής τελευταία. Χειρότερος κι από υπερεθνικιστής. Μένω έκπληκτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λάμπρος41472

Νεοφερμένος

Ο Λάμπρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Είναι τέλειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:jumpy::jumpy::no1::no1::xixi:;);):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
χωρίς υπεραναλύσεις...
το βλέπω, μου αρέσει, γελάω και αυτό μου φτάνει.





υγ. Και δεν το βλέπει ο Κούγιας :oP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apanthimos

Νεοφερμένος

Ο apanthimos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
για το ότι το έχει γυρίσει τρομερά εθνικιστής κανένα σχόλιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Τι λεει δηλαδη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris96

Νεοφερμένος

Ο dimitris96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ότι μεροληπτεί μεροληπτεί. Κάνει κάποια ωραία "αστεία" αλλά μερικά τα παρατραβάει (εκεί που λέει για οπίσθια, λειτουργίες του εντέρου και τα παράγωγα του γνωστού σημείου ε εκεί δεν γελαει κανείς). Και κάποια "αστεία" (λέμε τώρα) που κάνει μερικές φορές ενοχλούν κάποιους πχ. είχε κάνει μια φορά αστείο το οποίο προσέβαλε τους παχύσαρκους. Από την εκπομπή αυτά που λένε λίιγο είναι τα βίντεο (τα οποία ουκ ολίγες φορές έχει μοντάρει). Αφήστε που μας έχει τρελάνει πια, όλη την ώρα με τον Κούγια και την Σαρρή. Έλεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top