Αλ τσαντίρι νιούζ: η γνώμη σας

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Πάντως πως δεν του έχουν βάλει κυρώσεις με το βρισίδι που ρίχνει...φαντάσου πλάτες που έχει...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
η εκπομπή του παραμένει μία από τις διασκεδαστικότερες μέσα στα σκ@τά της ελληνικής τηλεόρασης
και απο τις πιο ψυχαγωγικες.
θεωρειτε οτι απο τη στιγμη που η σατηρα του επικεντρονεται στους πολιτικους, τοτε περναει τα ορια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Δεν ξέρω γιατί αλλά εμένα μου τη δινεί πολύ στα νεύρα αυτή η εκπομπή.Μου φααίνεται λίγο ''δήθεν''.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
ειπαμε το παιδι του λαου με τα κοτερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos_p

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω πως ο Λαζοπούλος λέει όσα σκεφτόμαστε και δεν λέμε!!! Πολύ την πάω αυτήν την εκπομπή!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
ποτε δεν τον πηγαινα το λαζοπουλο ποσο μαλλον τωρα
την εκπομπη αυτη τη θεωρω φτηνη κοροιδια για τα ματια του κοσμου
ειλικρινα αηδιαζω τις περισσοτερες φορες που τον βλεπω
οπως ειπε η φιλη πιο πανω οτι εχει πλατες αυτο για μενα σημαινει καθαρη ειρωνια του ιδιου προς εμας καθως μιλαει και "σατυριζει" τα πραγματα τα οποια κανει και ο ιδιος
οπως λεμε και με κατι φιλους αααααααααααπουστηςςςςςςςςςςςςςςςςςς(οταν "φτερνιζομαστε") βλεποντας παρομοιους ανθρωπους
οχι δεν ειμαι ρατσιστης ως προς τους ομοφυλοφιλους αλλα με αυτα τα προτυπα ταυτιζεται ενα μεγαλο μερος του πληθυσμου του πλανητη μας με αυτα μας σερβιρουν καθε μερα
δεν θελω να φανω ακραιος αλλα προπαγανδιζει και μεσα απο την εκπομπη του ανθρωπους και προσωπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
ποτε δεν τον πηγαινα το λαζοπουλο ποσο μαλλον τωρα
την εκπομπη αυτη τη θεωρω φτηνη κοροιδια για τα ματια του κοσμου
ειλικρινα αηδιαζω τις περισσοτερες φορες που τον βλεπω
οπως ειπε η φιλη πιο πανω οτι εχει πλατες αυτο για μενα σημαινει καθαρη ειρωνια του ιδιου προς εμας καθως μιλαει και "σατυριζει" τα πραγματα τα οποια κανει και ο ιδιος
οπως λεμε και με κατι φιλους αααααααααααπουστηςςςςςςςςςςςςςςςςςς(οταν "φτερνιζομαστε") βλεποντας παρομοιους ανθρωπους
οχι δεν ειμαι ρατσιστης ως προς τους ομοφυλοφιλους αλλα με αυτα τα προτυπα ταυτιζεται ενα μεγαλο μερος του πληθυσμου του πλανητη μας αυτα μας σερβιρουν καθε μερα
δεν θελω να φανω ακραιος αλλα προπαγανδιζει και μεσα απο την εκπομπη του ανθρωπους και προσωπα
ναι ρε :no1: . Ασε που κάνει και ''επιλεκτική'' σατυρα οπου δει παπαρηγα το ''βουλώνει''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
ναι ρε :no1: . Ασε που κάνει και ''επιλεκτική'' σατυρα οπου δει παπαρηγα το ''βουλώνει''

:nono:Λαθάκι...
Στην προηγούμενη εκπομπή του την έθιξε και αυτήν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
φυσικα. ολη μας τη ζωη προπαγανδιζομαστε για τη τελεια δημοκρατια που εχουμε. για τους "ελληναραδες" σωτηρες που μας κυβερνουν, επειδη μονο αυτοι γνωριζουν το καλο μας. φυσικα, επειδη ενας ανθρωπος εκφραζει διαφορετικη αποψη απο αυτη που ενδεχωμενως πιστευουμε, ειναι πουστης, κακο παραδειγμα και γενικοτερα ειναι κινδυνος για την κοινωνια. αναφερεσαι για προπαγανδα; ολη μας η ζωη ειναι χτισμενη μεσα στη προπαγανδα. απο το ποιο κομμα θα ψηφισουμε, τι ρουχα θα φορεσουμε, πώς θα κανουμε σεξ, τι θα φαμε.

δε μπορω να ξερω αν ο λαζοπουλος κανει οσα αυτος σατυριζει, και καθε αποψη πανω σε αυτο το θεμα, αν δεν τον γνωριζετε ειναι απλα υποθεσεις και μυθοι. αλλα πραγματικα δε με ενδιαφερει.
παρ'ολα αυτα το να προσπαθεις να "θαψεις" τις αποψεις του αλλου, κατηγοροντας τον και προσδιδοντας του ιδιοτητες που ελαχιστη σχεση εχει με αυτες τις αποψεις, ειναι αθεμιτο και δειχνει ελλειψη επιχειρηματων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madster95

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
ειναι μια απο τις λιγες εκπομπες που βλεπω στην tv...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
φυσικα. ολη μας τη ζωη προπαγανδιζομαστε για τη τελεια δημοκρατια που εχουμε. για τους "ελληναραδες" σωτηρες που μας κυβερνουν, επειδη μονο αυτοι γνωριζουν το καλο μας. φυσικα, επειδη ενας ανθρωπος εκφραζει διαφορετικη αποψη απο αυτη που ενδεχωμενως πιστευουμε, ειναι πουστης, κακο παραδειγμα και γενικοτερα ειναι κινδυνος για την κοινωνια. αναφερεσαι για προπαγανδα; ολη μας η ζωη ειναι χτισμενη μεσα στη προπαγανδα. απο το ποιο κομμα θα ψηφισουμε, τι ρουχα θα φορεσουμε, πώς θα κανουμε σεξ, τι θα φαμε.

δε μπορω να ξερω αν ο λαζοπουλος κανει οσα αυτος σατυριζει, και καθε αποψη πανω σε αυτο το θεμα, αν δεν τον γνωριζετε ειναι απλα υποθεσεις και μυθοι. αλλα πραγματικα δε με ενδιαφερει.
παρ'ολα αυτα το να προσπαθεις να "θαψεις" τις αποψεις του αλλου, κατηγοροντας τον και προσδιδοντας του ιδιοτητες που ελαχιστη σχεση εχει με αυτες τις αποψεις, ειναι αθεμιτο και δειχνει ελλειψη επιχειρηματων

εχω φιλο που τον ξερει προσωπικα
ο θειος μου δουλευε στον χωρο(σε θεση διευθυντη) τον ΜΜΕ στα περισσοτερα απο τα μεγαλα καναλια (τελικα απομακρυνθηκε γιατι δεν μπορεσε αλλο ο ανθρωπος με αυτα που γινονται)
τωρα εαν εσενα σου αρεσει να ζεις με τις αξιες και αρχες που σου δινει η τηλεοραση δεν ειναι δικο μου προβλημα
τι προσπαθησα να θαψω δεν εχω καταλαβει ακομα εαν μπορεις εξηγησε μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just_rock

Νεοφερμένος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Παιδια για ηρεμηστε λιγο...Βγηκε ποτε ο Λαζοπουλος να πει "α εγω ειμαι το παιδι του λαου" κ κατι τετοια...οχι...Αν ειχατε κ σεις τα λεφτα του ηθελα κ να ξερα τι θα κανατε???δεν θα τα ξοδευατε???Θα τα κλεινατε σε ενα κουτι κ οποτε χρειαζοταν θα τα βγαζατε???
Ο ανθρωπος εχει βγαλει τα περισσοτερα λεφτα απο το θεατρο με την αξια του,κατα τη γνωμη μου...
Επειδη εχει κοτερο και λεφτα δεν σημαινει οτι εχει διαφορετικη αποψη απο εμας....Εμενα προσωπικα με εκφραζουν πολυ αυτα που λεει γιατι νιωθω οτι ακουγεται η φωνη μου...Κ οσο για την παπαρηγα την εθιξε και στην προηγουμενη εκπομπη του αλλα και σε προηγουμενες...Κ λενε κ για τον "γιωργακη" οτι ολο τον "θαβει" και τετοια...Στην προηγουμε εκπομπη του ειπα πολυ καλα λογια για τις επιλογες του οσον αφορα το ψηφοδελτιο του ΠΑΣΟΚ

Κατα τη γνωμη μου ειναι απλα καταπληκτικος:D
<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
φυσικα. ολη μας τη ζωη προπαγανδιζομαστε για τη τελεια δημοκρατια που εχουμε. για τους "ελληναραδες" σωτηρες που μας κυβερνουν, επειδη μονο αυτοι γνωριζουν το καλο μας. φυσικα, επειδη ενας ανθρωπος εκφραζει διαφορετικη αποψη απο αυτη που ενδεχωμενως πιστευουμε, ειναι πουστης, κακο παραδειγμα και γενικοτερα ειναι κινδυνος για την κοινωνια. αναφερεσαι για προπαγανδα; ολη μας η ζωη ειναι χτισμενη μεσα στη προπαγανδα. απο το ποιο κομμα θα ψηφισουμε, τι ρουχα θα φορεσουμε, πώς θα κανουμε σεξ, τι θα φαμε.

δε μπορω να ξερω αν ο λαζοπουλος κανει οσα αυτος σατυριζει, και καθε αποψη πανω σε αυτο το θεμα, αν δεν τον γνωριζετε ειναι απλα υποθεσεις και μυθοι. αλλα πραγματικα δε με ενδιαφερει.
παρ'ολα αυτα το να προσπαθεις να "θαψεις" τις αποψεις του αλλου, κατηγοροντας τον και προσδιδοντας του ιδιοτητες που ελαχιστη σχεση εχει με αυτες τις αποψεις, ειναι αθεμιτο και δειχνει ελλειψη επιχειρηματων
Καταρχην στα προηγούμενα ποστ ειπα καλος ο τυπος ωραιο χιουμορ και σατυρα αλλα ....

αν δεν τον γνωριζετε ειναι απλα υποθεσεις και μυθοι
Επίσης στα προηγουμενα ποστ λεω πως τον ειχαν πετύχει περυσι σε ενα νησι στο κοτερο του τα ξαδερφια μου και οι γονεις τους .

.
και μην το γενικευει πολυ γιατι για την προπαγανδα μπορουμε να κανουμε ολοκληρο τοπικ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madster95

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Καταρχην στα προηγούμενα ποστ ειπα καλος ο τυπος ωραιο χιουμορ και σατυρα αλλα ....


Επίσης στα προηγουμενα ποστ λεω πως τον ειχαν πετύχει περυσι στο κοτερο σε ενα νησι του τα ξαδερφια μου και οι γονεις τους .

.
και μην το γενικευει πολυ γιατι για την προπαγανδα μπορουμε να κανουμε ολοκληρο τοπικ ;)
μαλλον το διατυπωσες λαθος:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
μαλλον το διατυπωσες λαθος:xixi:
ξεχασα να το γραψω και το εγραψα μετα :thanks: για την παρατηρηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
ωραια εχει κοτερο, και; απο μας τα εκλεψε τα λεφτα κ το πηρε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
εχω φιλο που τον ξερει προσωπικα
ο θειος μου δουλευε στον χωρο(σε θεση διευθυντη) τον ΜΜΕ στα περισσοτερα απο τα μεγαλα καναλια (τελικα απομακρυνθηκε γιατι δεν μπορεσε αλλο ο ανθρωπος με αυτα που γινονται)
τωρα εαν εσενα σου αρεσει να ζεις με τις αξιες και αρχες που σου δινει η τηλεοραση δεν ειναι δικο μου προβλημα
τι προσπαθησα να θαψω δεν εχω καταλαβει ακομα εαν μπορεις εξηγησε μου


για αυτο δεν βλεπω τηλεοραση. δεν εχω δει λαζοπουλο. εχω ομως παρακολουθησει καποιες συνεδριασεις στη βουλη (στο κρατικο καναλι). ΑΥΤΟ ειναι προπαγανδα. προγανδα υπαρχει στο σχολειο. πολυ πιο επιμονη και πιο αποτελεσματικη απο του λαζοπουλου.

οπως λεμε και με κατι φιλους αααααααααααπουστηςςςςςςςςςςςςςςςςςς(οταν "φτερνιζομαστε") βλεποντας παρομοιους ανθρωπους
οχι δεν ειμαι ρατσιστης ως προς τους ομοφυλοφιλους αλλα με αυτα τα προτυπα ταυτιζεται ενα μεγαλο μερος του πληθυσμου του πλανητη μας με αυτα μας σερβιρουν καθε μερα
χωρις να ξερω την σεξουαλικοτητα του λαζοπουλου και χωρις να με ενδιαφερει κιολας, δε νομιζω να εχει σχεση η σατυρα του με το ΤΙ κανει στο κρεβατι του.

εχω φιλο που τον ξερει προσωπικα
ο θειος μου δουλευε στον χωρο(σε θεση διευθυντη) τον ΜΜΕ στα περισσοτερα απο τα μεγαλα καναλια
καπως ετσι γενιουνται οι φημες, χαλασμενο τηλεφωνο το λεγαμε πιτσιρικια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
για αυτο δεν βλεπω τηλεοραση. δεν εχω δει λαζοπουλο. εχω ομως παρακολουθησει καποιες συνεδριασεις στη βουλη (στο κρατικο καναλι). ΑΥΤΟ ειναι προπαγανδα. προγανδα υπαρχει στο σχολειο. πολυ πιο επιμονη και πιο αποτελεσματικη απο του λαζοπουλου.

χωρις να ξερω την σεξουαλικοτητα του λαζοπουλου και χωρις να με ενδιαφερει κιολας, δε νομιζω να εχει σχεση η σατυρα του με το ΤΙ κανει στο κρεβατι του.

καπως ετσι γενιουνται οι φημες, χαλασμενο τηλεφωνο το λεγαμε πιτσιρικια

δεν σε αναγκασα να αποδεχτεις οτι λεω
ειπα εγω οτι επηρεαζεται η σατυρα απο τη σεξουαλικοτητα του?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
δεν ειναι το θεμα αν με αναγκασεις η οχι να αποδεχτω αυτα που λες. εχει σημασια ομως οτι τα αναφερεις στο ποστ σου, και το πως τα αναφερεις το ποστ σου.


για ποιο λογο τοτε αναφερεις οτι:
οπως λεμε και με κατι φιλους αααααααααααπουστηςςςςςςςςςςςςςςςςςς(οταν "φτερνιζομαστε") βλεποντας παρομοιους ανθρωπους
οχι δεν ειμαι ρατσιστης ως προς τους ομοφυλοφιλους αλλα με αυτα τα προτυπα ταυτιζεται ενα μεγαλο μερος του πληθυσμου του πλανητη μας με αυτα μας σερβιρουν καθε μερα
μηπως εν τελει ειναι ανουσιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
δεν ειναι το θεμα αν με αναγκασεις η οχι να αποδεχτω αυτα που λες. εχει σημασια ομως οτι τα αναφερεις στο ποστ σου, και το πως τα αναφερεις το ποστ σου.


για ποιο λογο τοτε αναφερεις οτι:
μηπως εν τελει ειναι ανουσιο;

απλα λεω τη γνωμη μου οσον αφορα το λαζοπουλο και παρομοιους ανθρωπους της τηλεορασης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top