Αλ τσαντίρι νιούζ: η γνώμη σας

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Ποια κανάλια;

Πολύ περισσότερο ανησυχώ για την πνευματική υγεία του κόσμου, όταν αυτός είναι από μόνος του τόσο σούργελο, ώστε να θέλει να δει ένα άλλο σούργελο στην τηλεόραση, ώστε να τη δέχονται τα κανάλια (ή μάλλον το κανάλι).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
πότε ακριβώς το είπα αυτό??
Θα βαζα στοίχημα ότι θα το έλεγες σύμφωνα με ότι είπες πιο πάνω. Αν έπεσα έξω....τότε πρέπει να λαδωθώ! Λόγω εξετάσεων σκούριασα!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
εμενα ο λαζοπουλος μου αρεζε οτν εκανε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ σατηρα με τους 10 Μικρους Μητσους καμια σχεση με τον υπερμετρο λαικισμο που πουλαει τωρα οχι παντα αλλα τις περισσοτερες φορες. Ενα μεγαλο λαθος που κανει ειναι οτι ανακατευει την πολιτικη πλεον στην σατηρα ενοω τις πολιτικες του θεσεις
μα υπαρχει πολιτικη σατυρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Στο τελευταίο που λες δε διαφωνώ. Αλλά υποτίθεται ότι ο Λαζόπουλος ενσαρκώνει έναν κοινό άνθρωπο, όχι ένα συγγραφέα ή σεναριογράφο. Μόνο που αυτό δε γίνεται. Ο οποιοσδήποτε άνθρωπος κάνει ολόδική του εκπομπή, παύει να είναι κοινός.
Μα δεν εκανα λογο για το οτι ενσαρκωνει εναν συγγραφέα ή σεναριογράφο , απλα συγγράφει το τι θα γινει στην εκμπομπη οπως ενας σεναριογράφος τι θα γινει στην ταδε τηλεοπτικη σειρα , γραφει για να γινει ενας κοινος δεν ειναι ενας κοινος που γραφει.
Ποια κανάλια;

Πολύ περισσότερο ανησυχώ για την πνευματική υγεία του κόσμου, όταν αυτός είναι από μόνος του τόσο σούργελο, ώστε να θέλει να δει ένα άλλο σούργελο στην τηλεόραση, ώστε να τη δέχονται τα κανάλια (ή μάλλον το κανάλι).
Απλα ορισμενα ατομα θελουν να σαν ανθρωποι να ζησουν καταστασεις τις οποιες ζουν αλλοι , βεβαια χωρις να διαθετουν αυτο που εχουν οι αλλοι δεν μπορουν να γινουν κατι διαφορετικο απ σουργελα αμα προσπαθουν τοσο εντονα , ασε που δεν εχουν μια σφαιρικη αποψη για την ζωη που θελουν να φτασουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Μα δεν εκανα λογο για το οτι ενσαρκωνει εναν συγγραφέα ή σεναριογράφο , απλα συγγράφει το τι θα γινει στην εκμπομπη οπως ενας σεναριογράφος τι θα γινει στην ταδε τηλεοπτικη σειρα , γραφει για να γινει ενας κοινος δεν ειναι ενας κοινος που γραφει.

Μα ένας κοινός άνθρωπος υποτίθεται πως είναι αυθόρμητος...

Απλα ορισμενα ατομα θελουν να σαν ανθρωποι να ζησουν καταστασεις τις οποιες ζουν αλλοι , βεβαια χωρις να διαθετουν αυτο που εχουν οι αλλοι δεν μπορουν να γινουν κατι διαφορετικο απ σουργελα αμα προσπαθουν τοσο εντονα , ασε που δεν εχουν μια σφαιρικη αποψη για την ζωη που θελουν να φτασουν.

Και αυτό τους ταυτίζει με την Έφη Θώδη, έτσι ώστε να θέλουν να τη "θαυμάσουν" στην τιβι;:P Ή είναι τόσο ελκυστική (σαν την Πετρούλα:lol2:), που τραβά τα βλέμματα του ανδρικού πληθυσμού;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
ΟΡΙΣΜΕΝΑ ατομα ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Δηλαδή για να καταλάβω... Η Έφη Θώδη τί ενσαρκώνει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
μη με ρωτας εμενα. δεν παρακολουθω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Μα ένας κοινός άνθρωπος υποτίθεται πως είναι αυθόρμητος...



Και αυτό τους ταυτίζει με την Έφη Θώδη, έτσι ώστε να θέλουν να τη "θαυμάσουν" στην τιβι;:P Ή είναι τόσο ελκυστική (σαν την Πετρούλα:lol2:), που τραβά τα βλέμματα του ανδρικού πληθυσμού;:P
Λιγο ιδεαλιστικο να γεμισεις 2ωρες τηλεοπτικου χρονου με αυθορμητισμό , εκτος αμα εισαι απ τους "stand up comedians" , που και αυτοι εχουν υλικο ετοιμο απ πριν.
Το μονο που ερχεται στο μυαλο και πλησιαζει τον ρεαλισμο ειναι η ραπ του δρομου :P
Αυτο τους κανει να γινονται Έφη Θώδη , ο λογος που την βλεπουνε ειναι διοτι εχουν παντα ενδιαφερον τα σουργελα ειτε γιατι νιωθει καλυτερα για την ζωη του καποιος βλέποντας το που εχει φτασει αυτη ειτε γιατι το περιεργο παντα τραβαει το ενδιαφερον και αυτη το εκμεταλλεύεται συνειδητα ή ασυνειδητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Να πω κι εγω τα δικα μου...

Θεωρω οτι χειροτερο η ελληνικη κοινωνια να "εξαρταται" κατα καποιον τροπο απο τα λεγομενα ενος χλεχλε της τηλεορασης, που το μονο που κανει ειναι να βριζει χυδαια και να σχολιαζει τους παντες και τα παντα, παριστανοντας τον "διαφωτιστη" που ηρθε για να ανοιξει τα ματια των Ελληνων! Πραγματικα το συχαινομαι αυτο!

Ετσι οπως εχει καταντησει η υπερπροβολη και κατα καποιον τροπο "θεοποιηση" του ατομου αυτου, σε λιγο θα μπει και στα Κειμενα Νεοελληνικης Λογοτεχνιας... Εδω μπηκε στους 100 πιο σπουδαιους Ελληνες (θεε μου ξερναω!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Να πω κι εγω τα δικα μου...

Θεωρω οτι χειροτερο η ελληνικη κοινωνια να "εξαρταται" κατα καποιον τροπο απο τα λεγομενα ενος χλεχλε της τηλεορασης, που το μονο που κανει ειναι να βριζει χυδαια και να σχολιαζει τους παντες και τα παντα, παριστανοντας τον "διαφωτιστη" που ηρθε για να ανοιξει τα ματια των Ελληνων! Πραγματικα το συχαινομαι αυτο!

Ετσι οπως εχει καταντησει η υπερπροβολη και κατα καποιον τροπο "θεοποιηση" του ατομου αυτου, σε λιγο θα μπει και στα Κειμενα Νεοελληνικης Λογοτεχνιας... Εδω μπηκε στους 100 πιο σπουδαιους Ελληνες (θεε μου ξερναω!!!)

πες τα φιλτατε ομοιδεατη
που κρυβοσουν τοσο καιρο?!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Στα threads της Β'Λυκειου :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
ειναι ψιλομ@λ@κ@ς ο λαζοπουλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Το αλ-τσαντίρι μου άρεζε πιο πολύ τα προηγούμενα χρόνια, γιατί φέτος ο Λαζόπουλος δεν αρκέστηκε μόνο στη σάτιρα αλλά έκανε και πολιτική προσπαθώντας υπογείως και εκμεταλλευόμενος της δύναμη του να επηρεάσει την κοινή γνώμη προς κάποιο συγκεκριμένο κόμμα... Δεν είμαι αντίθετος να υποστηρίζει τις απόψεις του ,αλλά όχι να λέει ότι κάνει σάτιρα και με υτό το μανδύα να κάνει κατάχρηση της δύναμής του
-----------------------------------------
Να πω κι εγω τα δικα μου...

Θεωρω οτι χειροτερο η ελληνικη κοινωνια να "εξαρταται" κατα καποιον τροπο απο τα λεγομενα ενος χλεχλε της τηλεορασης, που το μονο που κανει ειναι να βριζει χυδαια και να σχολιαζει τους παντες και τα παντα, παριστανοντας τον "διαφωτιστη" που ηρθε για να ανοιξει τα ματια των Ελληνων! Πραγματικα το συχαινομαι αυτο!

Ετσι οπως εχει καταντησει η υπερπροβολη και κατα καποιον τροπο "θεοποιηση" του ατομου αυτου, σε λιγο θα μπει και στα Κειμενα Νεοελληνικης Λογοτεχνιας... Εδω μπηκε στους 100 πιο σπουδαιους Ελληνες (θεε μου ξερναω!!!)


Οι 100 πιο σπουδαίοι Ελληνες ήταν στην πραγματικότητα οι 100 πιο αναγνωρίσμοι Έλληνες!:mad: Όχι ακι ο Λαζόπουλος μεγάλος Έλληνας, αν είναι δυνατόν! Το παραξηλώσανε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Ούτε εγώ βλέπω λαζόπουλο.
Το χιούμορ του είναι λίγο γελοίο και η κριτική του είναι μεροληπτική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Να πω κι εγω τα δικα μου...

Θεωρω οτι χειροτερο η ελληνικη κοινωνια να "εξαρταται" κατα καποιον τροπο απο τα λεγομενα ενος χλεχλε της τηλεορασης, που το μονο που κανει ειναι να βριζει χυδαια και να σχολιαζει τους παντες και τα παντα, παριστανοντας τον "διαφωτιστη" που ηρθε για να ανοιξει τα ματια των Ελληνων! Πραγματικα το συχαινομαι αυτο!

Ετσι οπως εχει καταντησει η υπερπροβολη και κατα καποιον τροπο "θεοποιηση" του ατομου αυτου, σε λιγο θα μπει και στα Κειμενα Νεοελληνικης Λογοτεχνιας... Εδω μπηκε στους 100 πιο σπουδαιους Ελληνες (θεε μου ξερναω!!!)
Εδώ μπήκε ο Ζαγοράκης.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
και ο δικτάτορας παπαδόπουλος μπήκε. σοβαρα!!!!:!:

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=mhRx5-tQd_0[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top