Αλλαγη επιστημονικου πεδιου

ada1974

Νεοφερμένος

Η ada1974 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Καλησπέρα σας είμαι μαθήτρια Γ ΛΥΚΕΊΟΥ στο 2 πεδιο και θέλω να πάω 4 πεδιο.Εχω ξεκινήσει ήδη μαθήματα στην τάξη.Εχω δικαίωμα να αλλαξω?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 817 μηνύματα.
Καλησπέρα.
Πρέπει να πας να ρωτήσεις την διεύθυνση. Ναι μεν είναι αρχή της χρονιάς, αλλά αν έχουν στείλει ήδη τα στοιχεία στο υπουργείο θα χρειαστεί να παραμείνεις τυπικά στην κατεύθυνση που είσαι. Και λέω τυπικά επειδή εννοείται ότι στο φροντιστήριο θα κάνεις τα μαθήματα της καινούργιας κατεύθυνσης και όταν πάρεις τη δήλωση για τις πανελλήνιες θα δηλώσεις το 4ο πεδίο.
 

Κάμπια

Διάσημο μέλος

Η Κάμπια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιονίου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,023 μηνύματα.
Να απευθυνθείς στον/στην διευθυντή/διευθύντριά του σχολείου σου όσο είναι νωρίς
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,652 μηνύματα.
Καλησπέρα σας είμαι μαθήτρια Γ ΛΥΚΕΊΟΥ στο 2 πεδιο και θέλω να πάω 4 πεδιο.Εχω ξεκινήσει ήδη μαθήματα στην τάξη.Εχω δικαίωμα να αλλαξω?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Μεχρι της 20 σεπτεμβριου ...δηλαδη μεχρι την Παρασκευη.... μπορεις να πας στον λυκειαρχη και να πεις άλλαξε με..
Απο Δευτερα και οχι για πολυ πρεπει να θελει και ο ιδιος να το κανει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top