Αλλαγή σχολικού περιβάλλοντος

giwrgo0os

Νεοφερμένος

Ο giwrgo0os αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Έχετε αλλάξει ποτέ σχολικό περιβάλλον; Πως σας φάνηκε η αλλαγή; Προσαρμοστήκατε εύκολα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frofru

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η frofru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Είχα αλλάξει στην πέμπτη δημοτικού. Ήταν μπορώ να πω αρκετά δύσκολη, διότι δεν ήμουν και το πιο ομιλητικό άτομο. Άλλαξα αρκετές παρέες μέχρι να βρω την κατάλληλη, αλλά με τον καιρό προσαρμόστηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giwrgo0os

Νεοφερμένος

Ο giwrgo0os αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Κι εμενα η πρωτη μου αλλαγη ηταν στη Πεμπτη δημοτικου,που ηταν κι αυτη που με ταλαιπωρησε,στη δευτερη (στο σχολεια σας :Ρ) δε μπορω να πω οτι ηταν ασχημα...λιγο αδιαφορα στην αρχη αλλα μετα μ αρεσε πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frofru

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η frofru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Κι εμενα η πρωτη μου αλλαγη ηταν στη Πεμπτη δημοτικου,που ηταν κι αυτη που με ταλαιπωρησε,στη δευτερη (στο σχολεια σας :Ρ) δε μπορω να πω οτι ηταν ασχημα...λιγο αδιαφορα στην αρχη αλλα μετα μ αρεσε πολυ!

Σε καλοδεχτήκαμε απ'ότι θυμάμαι! Είμαστε φιλικά παιδιά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Κι εγω στην πεμπτη δημοτικου αλλαξα σχολειο.
Δεν ημουν και πολυ κοινωνικη αλλα ηταν τοσο
ζεστο το περιβαλλον που μπορω να πω προσαρμόστηκα
ευκολα.Μπορω να πω ακομη πως εγώ ενωσα τις παρεες
και εκανα την ταξη μια ομαδα!!!Τωρα βεβαια στα γυμνασιο
χαθηκαμε.Φαντασου τι εχει να γινει οταν θα παμε λυκειο η
μετα οταν θα τελειωσουμε.
Μας βλεπω να χανομαστε τελειως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top