Αλλαγή Καθηγητή

Απροσάρμοστη

Νεοφερμένος

Η Απροσάρμοστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Πριν λίγες μέρες ανακοινώθηκε το πρόγραμμα της σχολής του Πανεπιστημίου μου και εγώ διαπίστωσα ότι υπάρχει ένα συγκεκριμένο μάθημα το οποίο θα γίνεται από το απόγευμα έως το βράδυ.Εγώ βέβαια λόγω κάποιας σοβαρής υποχρέωσης δεν μπορώ να παρακολουθώ το συγκεκριμένο μάθημα την ημέρα εκείνη... Βέβαια το ίδιο μάθημα διδάσκεται και πρωϊ από άλλη καθηγήτρια σε άλλη κλίμακα επιθέτων.Υπάρχει δυνατότητα αλλαγής καθηγητή στο Πανεπιστήμιο; Να κάνω τον κόπο να πάρω τη γραμματεία;
 

atlantida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η atlantida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Πριν λίγες μέρες ανακοινώθηκε το πρόγραμμα της σχολής του Πανεπιστημίου μου και εγώ διαπίστωσα ότι υπάρχει ένα συγκεκριμένο μάθημα το οποίο θα γίνεται από το απόγευμα έως το βράδυ.Εγώ βέβαια λόγω κάποιας σοβαρής υποχρέωσης δεν μπορώ να παρακολουθώ το συγκεκριμένο μάθημα την ημέρα εκείνη... Βέβαια το ίδιο μάθημα διδάσκεται και πρωϊ από άλλη καθηγήτρια σε άλλη κλίμακα επιθέτων.Υπάρχει δυνατότητα αλλαγής καθηγητή στο Πανεπιστήμιο; Να κάνω τον κόπο να πάρω τη γραμματεία;
αν είναι μάθημα και όχι υποχρεωτικό εργαστήριο, νομίζω πως δεν έχει σημασία από ποιον καθηγητή θα το παρακολουθήσεις ή αν θα το παρακολουθήσεις γενικά, οπότε μπορείς να πας όποτε θέλεις.
 

Απροσάρμοστη

Νεοφερμένος

Η Απροσάρμοστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
αν είναι μάθημα και όχι υποχρεωτικό εργαστήριο, νομίζω πως δεν έχει σημασία από ποιον καθηγητή θα το παρακολουθήσεις ή αν θα το παρακολουθήσεις γενικά, οπότε μπορείς να πας όποτε θέλεις.
Είναι υποχρεωτικό μάθημα πρώτου εξαμήνου.. Ελπίζω να υπάρχει δυνατότητα αλλαγής :(:(Εντωμεταξύ παίρνω τηλέφωνο στη γραμματεία και δεν απαντάει κανείς:beating:
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,727 μηνύματα.
Πριν λίγες μέρες ανακοινώθηκε το πρόγραμμα της σχολής του Πανεπιστημίου μου και εγώ διαπίστωσα ότι υπάρχει ένα συγκεκριμένο μάθημα το οποίο θα γίνεται από το απόγευμα έως το βράδυ.Εγώ βέβαια λόγω κάποιας σοβαρής υποχρέωσης δεν μπορώ να παρακολουθώ το συγκεκριμένο μάθημα την ημέρα εκείνη... Βέβαια το ίδιο μάθημα διδάσκεται και πρωϊ από άλλη καθηγήτρια σε άλλη κλίμακα επιθέτων.Υπάρχει δυνατότητα αλλαγής καθηγητή στο Πανεπιστήμιο; Να κάνω τον κόπο να πάρω τη γραμματεία;
Η γραμματεια δεν ασχολειτε με αυτα τα θεματα
αν ρωτησεις την καθηγητρια θα σου πει μαλλον οχι
απλα πας και καθεσε στο αμφιθεατρο στην ωρα της.
οι πιο πολλοι το κανουν αυτο να ξεφυγουν απο τον ντουβάρι τον καθηγητη και ολοι οι καθηγητες λενε μην το κανετε
ευχομαι να βαζουν κοινα θεματα που μαλλον αυτο κανιουν
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top