Αισθάνεσαι οτι αδικήθηκες στις πανελλήνιες;

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά είχα βαθμούς που πιστευω πως δε ταίριαζαν καθόλου στο γραπτό μου. Οι βαθμολογίες των βαθμολογητών ήταν κατά πολύ διαφορετικές.. Ειδικά στην έκθεση έγινε χαμός, ο πρώτος μου έβαλε 48 και ο δεύτερος 73!!! Το πιστεύετε?? Τελικά ο τρίτος έβαλε 60...
Και στην λογοτεχνία ο πρώτος 73 και ο δεύτερος 82.. Δε ξέρω αν είμαι η μόνη που νιώθω αδικημένη, πείτε μου κ εσείς...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Εγω πιο πολυ νοιωθω αδικημενος απο τον εαυτο μου!!!εκανα τραγικα λαθη...μονο και μονο απο το ανχος...και ειμαι σιγουρος..οτι αμα εδινα..με πιο νορμαλ ανχος...σιγουρα θα ειχα 1000-1500 μορια πιο πολλα!!!!
Αλλα νομιζω στην αοδε ισως να με αδικησαν...και αοθ....!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Κ εγω νιωθω παρα πολυ αδικημενη απο δυο μαθηματα. Πιο πολυ πιστευω πως ο βαθμος στη Βιολογια με αδικησε ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ. Ηταν το μονο μαθημα που ημουν εγω κ οι καθηγητες μου σιγουρη πως θα γραχω 20 χαλαρα...τελικα με το βαθμο που πηρα επεσα απο τα συννεφα εγω πιο πολυ κ εμετα ολοι οι αλλοι. Οταν πηγα για τους βαθμους ειπα ''θα δω πρωτα τα αλλα που θα ειναι χειροτερα κ μετα τη Βιολογια ατο τελος για να χαρω'' πιο ηταν το αποτελεσμα? να παθω σοκ κ να μη μπορω να σταματησω να κλαιω (καποιοι θα με πουν παλι κλαψιαρα αλλα δε με νοιαζει) εκλεγα πανω απο 2 ωρες μονο για τη Βιολογια.. Μετα πηρε τη σειρα η Εκθεση που πιστευω κ πως εκει πρεπει να αδικηθηκα αρκετα. Οι δυο πρωτοι βαθμολογητες με ειχαν 60 κ 75 (ή 85 , δε θυμαμαι τωρα:() κ ο τριτος μου εβαλε 62 ο βλακας...αλλα τεσπα η Εκθεση δεν ειναι μαθημα που που μπορεις να ξερεις αν αυτα που εχεις γραψει ειναι κ σωστα απλα φετος ειχα κανει τρομερη προετοιμασια σε σχεση με περυσι κ ομως πηρα παλι τον ιδιο βαθμο...Αυτο ομως που δεν παρηγοριεμαι με τιποτα.....ειναι η Βιολογια που ειναι το πιο αγαπημενο μου μαθημα κ τα ηξερα κ ολα νερακι και τα ειχα γραψει κ ολα....τωρα αυτοι που βρηκαν κ εκοψαν τοσο πολυ ενας Θεος ξερει.....για αυτο εξαλλου θα κανω κ αιτηση να δω το γραπτο της Βιολογιας κ μαλιστα θα κατσω να διαβασω παλι ολη την Βιολογια για να δω ολες της ασκησεις απο την αρχη να δω που βρηκαν οι μ......τα λαθη...πολυ πονεμενη ιστορια ο βαθμος της Βιολογιας......:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Κ εγω νιωθω παρα πολυ αδικημενη απο δυο μαθηματα. Πιο πολυ πιστευω πως ο βαθμος στη Βιολογια με αδικησε ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ. Ηταν το μονο μαθημα που ημουν εγω κ οι καθηγητες μου σιγουρη πως θα γραχω 20 χαλαρα...τελικα με το βαθμο που πηρα επεσα απο τα συννεφα εγω πιο πολυ κ εμετα ολοι οι αλλοι. Οταν πηγα για τους βαθμους ειπα ''θα δω πρωτα τα αλλα που θα ειναι χειροτερα κ μετα τη Βιολογια ατο τελος για να χαρω'' πιο ηταν το αποτελεσμα? να παθω σοκ κ να μη μπορω να σταματησω να κλαιω (καποιοι θα με πουν παλι κλαψιαρα αλλα δε με νοιαζει) εκλεγα πανω απο 2 ωρες μονο για τη Βιολογια.. Μετα πηρε τη σειρα η Εκθεση που πιστευω κ πως εκει πρεπει να αδικηθηκα αρκετα. Οι δυο πρωτοι βαθμολογητες με ειχαν 60 κ 75 (ή 85 , δε θυμαμαι τωρα:() κ ο τριτος μου εβαλε 62 ο βλακας...αλλα τεσπα η Εκθεση δεν ειναι μαθημα που που μπορεις να ξερεις αν αυτα που εχεις γραψει ειναι κ σωστα απλα φετος ειχα κανει τρομερη προετοιμασια σε σχεση με περυσι κ ομως πηρα παλι τον ιδιο βαθμο...Αυτο ομως που δεν παρηγοριεμαι με τιποτα.....ειναι η Βιολογια που ειναι το πιο αγαπημενο μου μαθημα κ τα ηξερα κ ολα νερακι και τα ειχα γραψει κ ολα....τωρα αυτοι που βρηκαν κ εκοψαν τοσο πολυ ενας Θεος ξερει.....για αυτο εξαλλου θα κανω κ αιτηση να δω το γραπτο της Βιολογιας κ μαλιστα θα κατσω να διαβασω παλι ολη την Βιολογια για να δω ολες της ασκησεις απο την αρχη να δω που βρηκαν οι μ......τα λαθη...πολυ πονεμενη ιστορια ο βαθμος της Βιολογιας......:'(:'(


ποσο σου εβαλαν τελικα βιολογια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Κ εγώ πίστευα οτι θα έχω 20 βιολογία αλλά ο ένας μου έβαλε 97 και ο άλλος 93 και τελικά πήγε 19....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ποσο σου εβαλαν τελικα βιολογια??
16,7 το πιστευεις?
Εγω οχι ακομα........

υ.γ. αναφερομαι στη Βιολογια γενικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Κ εγώ πίστευα οτι θα έχω 20 βιολογία αλλά ο ένας μου έβαλε 97 και ο άλλος 93 και τελικά πήγε 19....


οκ μικρο το κακο..νομιζω!!!!θα μου πεις...στην πανελλαδικες...κοιταμε..και το 0.001 που μας εκοψαν..αλλα οκ!!!!
-----------------------------------------
16,7 το πιστευεις?
Εγω οχι ακομα........

υ.γ. αναφερομαι στη Βιολογια γενικης


ποσο ο πρωτος...και ποσο ο δευτερος??πηγε και σε τριτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
οκ μικρο το κακο..νομιζω!!!!θα μου πεις...στην πανελλαδικες...κοιταμε..και το 0.001 που μας εκοψαν..αλλα οκ!!!!
-----------------------------------------



ποσο ο πρωτος...και ποσο ο δευτερος??πηγε και σε τριτο?
ο πρωτος 85 ο δευτερος 96 κ για λιγο δε πηγα κ σε τριτο....αλλα σκεψου πως κ η καθηγητρια με ειχε 18 προφορικο.....:mad::mad:
:'(:'(:'(τα παιδια που δινουμε ξανα κ ξανα πανελλαδικες αδικουμαστε απο τους προφορικους....:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petrofskaya

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
ο πρωτος 85 ο δευτερος 96 κ για λιγο δε πηγα κ σε τριτο....αλλα σκεψου πως κ η καθηγητρια με ειχε 18,5 προφορικο.....:mad::mad:
:'(:'(:'(τα παιδια που δινουμε ξανα κ ξανα πανελλαδικες αδικουμαστε απο τους προφορικους....:'(:'(

Αρα πως γίνεται να πήρες 16,7;
το 85 που πήρες απο τον πρώτο είναι 17 και το 96 που πήρες από τον δεύτερο είναι 19,2. (85+96)/2 μας κάνει 90,5 που είναι 18,1.
δεν γίνεται να βγει βαθμός 16,7 με τις βαθμολογίες που είπες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
ο πρωτος 85 ο δευτερος 96 κ για λιγο δε πηγα κ σε τριτο....αλλα σκεψου πως κ η καθηγητρια με ειχε 18,5 προφορικο.....:mad::mad:
:'(:'(:'(τα παιδια που δινουμε ξανα κ ξανα πανελλαδικες αδικουμαστε απο τους προφορικους....:'(:'(


κατσε λιγο..ο πρωτος 85=17....ο αλλος 96=19.2 !!!!!! ο μεσος ορος μας βγαζεις 18.1 !!!!πως γινεται να εχεις παρει 16,7 ??αν σου εβαλαν αυτα ο πρωτος και ο δευτερος....κανονικα επρεπε να να ειχες παρει 18.1 !!!!
-----------------------------------------
χαχαχαχαχα.....ελεος..την ιδια στιγμη το γραφαμε.!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά είχα βαθμούς που πιστευω πως δε ταίριαζαν καθόλου στο γραπτό μου. Οι βαθμολογίες των βαθμολογητών ήταν κατά πολύ διαφορετικές.. Ειδικά στην έκθεση έγινε χαμός, ο πρώτος μου έβαλε 48 και ο δεύτερος 73!!! Το πιστεύετε?? Τελικά ο τρίτος έβαλε 60...
Και στην λογοτεχνία ο πρώτος 73 και ο δεύτερος 82.. Δε ξέρω αν είμαι η μόνη που νιώθω αδικημένη, πείτε μου κ εσείς...:(
Εμένα 47 ο πρώτος και 95 ο δεύτερος! Αυτό το πιστεύεις;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Εμένα 47 ο πρώτος και 95 ο δεύτερος! Αυτό το πιστεύεις;;;


Λιγο δυσκολο να σε πιστεψω....αλλα δεν εχεις και κατι να κερδισεις για να μας πεις ψεματα!!!οποτε σε πιστευω!!!1:no1:τι να πεις....μπ@@ρδ@@ο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
47 και 95???? Ειλικρινά ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ αυτή τη στιγμή... Πως αντέδρασες όταν το είδες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:sorry::sorry:sorri...αυτο ηταν σε αλλο μαθημα:P
τωρα ξετρυπωσα τα χαρτια μου...λοιπον ο πρωτος 84 κ ο δευτερος 83 κ προφορικος 18,5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
:sorry::sorry:sorri...αυτο ηταν σε αλλο μαθημα:P
τωρα ξετρυπωσα τα χαρτια μου...λοιπον ο πρωτος 84 κ ο δευτερος 83 κ προφορικος 18,5

χαμηλο προφορικο ειχες...!!!!δλδ αμα εγραφες 20...τοτε θα εχανες τζαμπα μορια!!!!
μα ελεος...πως γινεται να εκανες λαθος στο μαθημα που θα θυμασε για πολυ καιρο ακομα!!!ακου...96 με 85!!!:lol::lol::lol::lol:
κατευθυνση???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Κι εγώ κάτι παρόμοιο στη Βιολογία γενικής,αλλά μικρό το "κακό"! 20 περίμενα,αλλά τελικά ο ένας 100 και ο άλλος 95>Μ.Ο 19,5!
Λογοτεχνία, που το δικαιολογώ εν μέρει γιατί είναι υποκειμενικό, 100 92 (19,2) και Αρχαία 94 86 (18)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
δε λεω ξερω πως για να εχουν και οι δυο ιδιο σχεδον βαθμο τοτε θα εχουν δικαιο κ θα βρηκαν λαθη αλλα και παλι εγω θελω να το δω... δεν περιμενα με τιποτα κατω απο 19...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
δε λεω ξερω πως για να εχουν και οι δυο ιδιο σχεδον βαθμο τοτε θα εχουν δικαιο κ θα βρηκαν λαθη αλλα και παλι εγω θελω να το δω... δεν περιμενα με τιποτα κατω απο 19...


Και η κολλητή μου την πάτησε κάπως έτσι.......Περίμενε 19-20 και τελικά πήρε 17,7..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Δεν είμαι άνθρωπος που λεει ψέμματα και στο κάτω κάτω κανείς δεν με ξέρει οπότε δεν εχω λόγο... Οι καθηγητές απ'το σχολείο μου δεν το ειχαν προσέξει επειδή λόγω διευκόληνσης μας είχαν τοιχοκολλημένους τους τελικούς βαθμούς. Πρίν λίγες μέρες που πήγα να πάρω κάποια χαρτιά που είχα ξεχάσει με την ευκαιρία είδα τους αναλυτικούς βαθμούς. Όταν είδα το 47 στον Α' Βαθμολογητή ήμουν σίγουρος πως έβλεπα του απο πάνω ή του απο κάτω αλλά ύστερα φώναξα την υποδιευθύντρια και διαπιστώσαμε πως όντως ο πρώτος μου είχε 47 και ο δεύτερος 95. ο τρίτος 89 και αποτέλεσμα 92,δηλαδή 18,4. Αρα το πρόβλημα το είχε ο πρώτος και όχι ο δεύτερος που μου έβαλε 95. Στο σχολείο μου έγινε μεγάλο θέμα (και δικαιολογημένα νομίζω) και έγινε θέμα και στην δευτεροβάθμια απ'οσο μου είπανε. Εντάξει εγώ στάθηκα ΥΠΕΡ-τυχερός αλλά κάποιος άλλος; Πρέπει να είχε χοντρό πρόβλημα αυτός με το 47!Ακόμη και ολόκληρη την έκθεση να μου έκοβε 60 έπρεπε να πάρω. τεσπα. ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ. δόξα το Θεό ο Β βαθμολογητής ήταν normal και με έσωσε στην κυριολεξία. Α. και Σόφι μη στενοχωριέσαι. Και εγώ βιολογία κατεύθυνσης βέβαια 19 περίμενα και μου ήρθε 17.1!!!(85 και 86 :'(με :whip: !!!)Πάλι καλά στα υπόλοιπα τα πήγα πολύ καλά και περνάω εκεί που θέλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top