Αισθάνεσαι οτι αδικήθηκες στις πανελλήνιες;

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
χαμηλο προφορικο ειχες...!!!!δλδ αμα εγραφες 20...τοτε θα εχανες τζαμπα μορια!!!!
μα ελεος...πως γινεται να εκανες λαθος στο μαθημα που θα θυμασε για πολυ καιρο ακομα!!!ακου...96 με 85!!!:lol::lol::lol::lol:
κατευθυνση???
:P:P μπα...τοση ωρα το ψαχνω αλλα σε κανενα μαθημα δεν εχω 96 με 85....σε αλλο ειναι το 96 κ σε αλλο το 85....
:s μου φαινεται τα εχω μπερδεψει ολα στο μυαλο μου....πραγματι αυτο με την Βιολογια με χαζεψε εντελως....τοσο καιρο ασχολουμαστε με τις πανελλαδικες, τους βαθμους, τα μορια, τις βασεις....τι να κανει κ αυτο το μυαλο?:D ενα ειναι κ το χειμωνα κ το καλοκαιρι καπου θα λασκαρει.......
:sorry:sorri για πριν που πεταξα βλακεια........(για μια ακομα φορα):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Α!Επίσης η μόνη εξήγηση που άκουσα από τους καθηγητές για αυτό που έγινε ήταν οτι ξέχασε μάλλον να μου προσθέσει τον βαθμό της έκθεσης που το θεωρώ βασικά απίθανο. Αλλά απίθανο είναι και αυτό που έγινε (47-95)οπότε δεν μπορείς να βγάλεις άκρη. Οι καθηγητές πάντως μου ζήτησαν (εάν θέλω βέβαια) να κάνω αίτηση όταν μπορέσω,για να δώ το γραπτό μου για να καταλάβουμε τι στο καλό έγινε. Εντάξει το αποτέλεσμα είναι υπερβολικά πάνω απτις προσδοκίες μου γιατί εγω 17 το πολύ περίμενα,αλλά και να δώ το γραπτό μου δεν θα με βλάψει... Οπότε γιατί οχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Α!Επίσης η μόνη εξήγηση που άκουσα από τους καθηγητές για αυτό που έγινε ήταν οτι ξέχασε μάλλον να μου προσθέσει τον βαθμό της έκθεσης που το θεωρώ βασικά απίθανο. Αλλά απίθανο είναι και αυτό που έγινε (47-95)οπότε δεν μπορείς να βγάλεις άκρη. Οι καθηγητές πάντως μου ζήτησαν (εάν θέλω βέβαια) να κάνω αίτηση όταν μπορέσω,για να δώ το γραπτό μου για να καταλάβουμε τι στο καλό έγινε. Εντάξει το αποτέλεσμα είναι υπερβολικά πάνω απτις προσδοκίες μου γιατί εγω 17 το πολύ περίμενα,αλλά και να δώ το γραπτό μου δεν θα με βλάψει... Οπότε γιατί οχι;

Καλύτερα δες το, να μας πεις και μας τί στο καλό έγινε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Καλύτερα δες το, να μας πεις και μας τί στο καλό έγινε :P
Αυτό είναι σίγουρο. Απλά μου είπαν πως οι βαθμολογητές δεν σημειωνουν επανω στο γραπτό οπότε δεν θα μπορουμε να καταλάβουμε απο πού με έκοψε ο πρώτος. Απλά θα διαπιστώσουμε εάν είχε ο πρωτος βαθμολογητής δικιο που μ έβαλε 47 (που και πάλι το θεωρώ υπερβολικά χαμηλό γιατί πάντα στο 17-18 κυμαινόμουν) ή εάν είχε όντως πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Δεν είμαι άνθρωπος που λεει ψέμματα και στο κάτω κάτω κανείς δεν με ξέρει οπότε δεν εχω λόγο... Οι καθηγητές απ'το σχολείο μου δεν το ειχαν προσέξει επειδή λόγω διευκόληνσης μας είχαν τοιχοκολλημένους τους τελικούς βαθμούς. Πρίν λίγες μέρες που πήγα να πάρω κάποια χαρτιά που είχα ξεχάσει με την ευκαιρία είδα τους αναλυτικούς βαθμούς. Όταν είδα το 47 στον Α' Βαθμολογητή ήμουν σίγουρος πως έβλεπα του απο πάνω ή του απο κάτω αλλά ύστερα φώναξα την υποδιευθύντρια και διαπιστώσαμε πως όντως ο πρώτος μου είχε 47 και ο δεύτερος 95. ο τρίτος 89 και αποτέλεσμα 92,δηλαδή 18,4. Αρα το πρόβλημα το είχε ο πρώτος και όχι ο δεύτερος που μου έβαλε 95. Στο σχολείο μου έγινε μεγάλο θέμα (και δικαιολογημένα νομίζω) και έγινε θέμα και στην δευτεροβάθμια απ'οσο μου είπανε. Εντάξει εγώ στάθηκα ΥΠΕΡ-τυχερός αλλά κάποιος άλλος; Πρέπει να είχε χοντρό πρόβλημα αυτός με το 47!Ακόμη και ολόκληρη την έκθεση να μου έκοβε 60 έπρεπε να πάρω. τεσπα. ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ. δόξα το Θεό ο Β βαθμολογητής ήταν normal και με έσωσε στην κυριολεξία. Α. και Σόφι μη στενοχωριέσαι. Και εγώ βιολογία κατεύθυνσης βέβαια 19 περίμενα και μου ήρθε 17.1!!!(85 και 86 :'(με :whip: !!!)Πάλι καλά στα υπόλοιπα τα πήγα πολύ καλά και περνάω εκεί που θέλω.
:no1:Μπραβω σου βρε Γιαννη που πιανεις τελικα εκει που θες...παλι καλα που αυτος ο χαζος που λες δε σε χαντακωσε...Αλλα ναι κανε αιτηση να το δεις το γραπτο δεν εχεις να χασεις κ κατι..
Εγω δε πιανω ουτε τη πρωτη ουτε τη δευτερη επιλογη...κ τωρα για τη τριτη...ελπιζω να τη πιασω...θα δειξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
:no1:Μπραβω σου βρε Γιαννη που πιανεις τελικα εκει που θες...παλι καλα που αυτος ο χαζος που λες δε σε χαντακωσε...Αλλα ναι κανε αιτηση να το δεις το γραπτο δεν εχεις να χασεις κ κατι..
Εγω δε πιανω ουτε τη πρωτη ουτε τη δευτερη επιλογη...κ τωρα για τη τριτη...ελπιζω να τη πιασω...θα δειξει
Α ρε Σόφι! Εγώ πιστεύω θα περάσεις Γιάννενα. Λογοθεραπεία δεν θες; Δεύτερη επιλογή σου είναι η λογοθεραπεία; Ισως να είμαστε και στην ίδια πόλη. Εγω αμφιταλαντευομαι μεταξύ Πάτρας και Γιάννενα. Αλλά και για να μην βγαίνω offtopic ΟΚ έγιναν ίσως αδικίες σε πολλούς. Αλλά δυστυχώς δεν μπορούμε να αλλάξουμε κάτι οποτε προσαρμοζόμαστε στα δεδομένα (παρόλο που θα θέλαμε να ήταν διαφορετικά) και προσπαθούμε να κάνουμε τις καλύτερες δυνατές επιλογές γιατί στο τέλος εμείς θα τις λουστούμε και αυτές. Κανείς άλλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Μακάρι να είχα εδώ μπροστά μου τον βαθμολογητή της έκθεσης μου, να δω που τα βρήκε τα λάθη για να βάλει 48 ενώ ο δεύτερος έβαλε 73... ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Α ρε Σόφι! Εγώ πιστεύω θα περάσεις Γιάννενα. Λογοθεραπεία δεν θες; Δεύτερη επιλογή σου είναι η λογοθεραπεία; Ισως να είμαστε και στην ίδια πόλη. Εγω αμφιταλαντευομαι μεταξύ Πάτρας και Γιάννενα. Αλλά και για να μην βγαίνω offtopic ΟΚ έγιναν ίσως αδικίες σε πολλούς. Αλλά δυστυχώς δεν μπορούμε να αλλάξουμε κάτι οποτε προσαρμοζόμαστε στα δεδομένα (παρόλο που θα θέλαμε να ήταν διαφορετικά) και προσπαθούμε να κάνουμε τις καλύτερες δυνατές επιλογές γιατί στο τέλος εμείς θα τις λουστούμε και αυτές. Κανείς άλλος.
:PΜακαρι να περασω στα Γιαννενα γιατι μετα ποιος παει στη Καλαματα?:( Εκει με βλεπω να καταληγω τελικα..
Παντως τα Γιαννενα ειναι πολυ ωραια κ αν περασεις πιστευω πως θα σου αρεσουν πολυ!!! Αλλα κ για τη Πατρα εχω ακουσει πολυ καλα λογια αλλα δεν εχω παει ποτε. Εχεις δικαιο σε αυτο που λες για τις επιλογες μας, πρεπει να ειναι οι καλυτερες...Η λογοθεραπεια κ η φυσικοθεραπεια θα ηταν οι επομενες επιλογες μου αλλα αφου δε πιανω ουτε φυσικοθεραπεια τοτε μου μενει ο Λογοθεραπεια...Αντε μακαρι να περασουμε Γιαννενα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Εμένα 47 ο πρώτος και 95 ο δεύτερος! Αυτό το πιστεύεις;;;

Ο τρίτος ποσο σου έβαλε?Επειδή έδινα δεύτερη φορα φέτος,την πρώτη φορα είχα και γω μεγάλη απόκλιση στους βαθμούς της εκθεσης.Περίπου 20-25 μονάδες.Η εξήγηση που μου έδωσαν ήταν ότι ίσως να φταίνε τα γράμματα.Μπορεί ο ένας να μην μπορούσε να τα διαβάσει και να μην μέτρησε καθόλου την έκθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
για να παρουμε τα γραπτα μας θα πληρωσουμρ παραβολο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
:PΜακαρι να περασω στα Γιαννενα γιατι μετα ποιος παει στη Καλαματα?:( Εκει με βλεπω να καταληγω τελικα..
Παντως τα Γιαννενα ειναι πολυ ωραια κ αν περασεις πιστευω πως θα σου αρεσουν πολυ!!! Αλλα κ για τη Πατρα εχω ακουσει πολυ καλα λογια αλλα δεν εχω παει ποτε. Εχεις δικαιο σε αυτο που λες για τις επιλογες μας, πρεπει να ειναι οι καλυτερες...Η λογοθεραπεια κ η φυσικοθεραπεια θα ηταν οι επομενες επιλογες μου αλλα αφου δε πιανω ουτε φυσικοθεραπεια τοτε μου μενει ο Λογοθεραπεια...Αντε μακαρι να περασουμε Γιαννενα..:P
Στο εύχομαι πραγματικά... Τώρα για μένα δέν ξέρω. Δυσκολεύομαι να επιλέξω ανάμεσα σε Πάτρα και Γιάννενα. Θα πάει 19 ιουλίου και ακόμα δεν θα έχω πάει το μηχανογραφικό :D...
-----------------------------------------
Ο τρίτος ποσο σου έβαλε?Επειδή έδινα δεύτερη φορα φέτος,την πρώτη φορα είχα και γω μεγάλη απόκλιση στους βαθμούς της εκθεσης.Περίπου 20-25 μονάδες.Η εξήγηση που μου έδωσαν ήταν ότι ίσως να φταίνε τα γράμματα.Μπορεί ο ένας να μην μπορούσε να τα διαβάσει και να μην μέτρησε καθόλου την έκθεση.

47 ο πρώτος, 95 ο δεύτερος και 89 ο τρίτος. Τελικά 92 πήρα (18,4).
Απόσο μου είπαν πληρώνεις ένα μικρό ποσό για να δείς το γραπτό σου αλλά ακόμη δεν έχουν βγεί αναλυτικές πληροφορίες για την όλη διαδικασία. Εμένα μου είπαν απο το σχολείο πως γύρω στο σεπτέμβρη θα γίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Πιστευω (και ας χαρακτηριστω ψωνιο) οτι η Εκθεση μου δεν αξιζε για 15,8. :P Επισης στα Μαθηματικα κατευθυνσης ειχα σιγουρο το 100, αλλα τελικα ηρθε 19,4 τελικος βαθμος. Καθολου ασχημο, απλα εχω μεινει με την απορια. :P

Την μεγαλη αδικια την ενιωσα με τα προφορικα, αλλα πιστευω οτι ειναι απολυτα αντικειμενικα με δεδομενο την περσινη μου εικονα. Απλα ειμαι σιγουρος οτι σε αλλο σχολειο και με την περσινη προσπαθεια θα ειχα 20αρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:!::!::wow::wow: Καλα ειμαστε σοβαροι???? Τι χωρα ειναι πια αυτη που ζουμε??? Θα πληρωσουμε κ για τα γραπτα μας??? Παλι καλα που θελω να δω μονο ενα..:lol: σιγα μη ξεπαραδιαστο για αυτους...
keepBreathing..θα σε δυευκολυνω εγω.....διαλεξε τα Γιαννενα:P (φυσικα κ κανω πλακα)
Εγω το μηχανογραφικο το δινω σε 3 μερες κ ακομα δε ξερω πως να βαλω τις σχολες.. εγω ειμαι χειροτερα απο εσενα..:)
Παντως σε ευχαριστω..μακαρι να μπω εκει που θελω...
Να πω κ ακομα κατι (παλι ασχετο αλλα τεσπα) εσυ που ειπαμε οτι θες?:emm::emm::ee::ee:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Στο εύχομαι πραγματικά... Τώρα για μένα δέν ξέρω. Δυσκολεύομαι να επιλέξω ανάμεσα σε Πάτρα και Γιάννενα. Θα πάει 19 ιουλίου και ακόμα δεν θα έχω πάει το μηχανογραφικό :D...
-----------------------------------------


47 ο πρώτος, 95 ο δεύτερος και 89 ο τρίτος. Τελικά 92 πήρα (18,4).
Απόσο μου είπαν πληρώνεις ένα μικρό ποσό για να δείς το γραπτό σου αλλά ακόμη δεν έχουν βγεί αναλυτικές πληροφορίες για την όλη διαδικασία. Εμένα μου είπαν απο το σχολείο πως γύρω στο σεπτέμβρη θα γίνει.


Αυτο μπορει να σε βοηθησει:
https://www.alfavita.gr/anakoinoseis/ank27_6_9_1004.php

Ειμαι περιεργη να μαθω τι εγινε τελικα παντως με το γραπτο σου, δε στο κρυβω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Ας μη το σχολιάσουμε για τις εκθέσεις ΟΛΟΙ τα πήγανε χάλια.. Πως γίνεται δλδ ενώ σχολείο κ φροντιστήριο έγραφα 17 και 18, να πήρα 13,3....???? Δε ξέρω ειλικρινά τι να πω.. Κ όσον αφορά το παράβολο που θα δώσουμε για να δούμε τα γραπτά... ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΙΑ.. Απο παντού λεφτά θέλουν να πέρνουν??:mad2:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
[/b]

Αυτο μπορει να σε βοηθησει:
https://www.alfavita.gr/anakoinoseis/ank27_6_9_1004.php

Ειμαι περιεργη να μαθω τι εγινε τελικα παντως με το γραπτο σου, δε στο κρυβω:P
Τhanks Αλέκα... Καλά μου είχαν πεί για Σεπτέμβρη τελικά. Φαντάσου τι περιέργεια έχω εγώ...!!Ακόμα να το χωνέψω. Καλά άμα και ο δεύτερος ήταν πιωμένος,δεν το συζητώ... :whip: , :focus: και :mpam:Μόλις μου έρθει το γραπτό το σεπτέμβρη θα σας πώ τι έγινε...
-----------------------------------------
:!::!::wow::wow: Καλα ειμαστε σοβαροι???? Τι χωρα ειναι πια αυτη που ζουμε??? Θα πληρωσουμε κ για τα γραπτα μας??? Παλι καλα που θελω να δω μονο ενα..:lol: σιγα μη ξεπαραδιαστο για αυτους...
keepBreathing..θα σε δυευκολυνω εγω.....διαλεξε τα Γιαννενα:P (φυσικα κ κανω πλακα)
Εγω το μηχανογραφικο το δινω σε 3 μερες κ ακομα δε ξερω πως να βαλω τις σχολες.. εγω ειμαι χειροτερα απο εσενα..:)
Παντως σε ευχαριστω..μακαρι να μπω εκει που θελω...
Να πω κ ακομα κατι (παλι ασχετο αλλα τεσπα) εσυ που ειπαμε οτι θες?:emm::emm::ee::ee:
Ίσως τα λεφτά να είναι τα μεταφορικά μόνο. Αν ισχύει κάτι τέτοιο ζήτα να τα δείς όλα. Λες να είναι σάν τις πίτσες; Στα 2 το ένα δώρο!!! :D:D:D:D:D:D:D:D. Ιατρική θέλω Σόφι. Θεσσαλονίκη με αυτά που λέγονται δεν πιάνω,οπότε ή Πάτρα (εάν πιάσω) ή Γιάννενα. Όσο για το μηχανογραφικο,γιατί βιαζεσαι;;; Εγώ κανονικά έπρεπε να το είχα παραδώσει στις 2 Ιουλίου αλλά θα το πάω στο τέλος της προθεσμίας για να σκεφτώ καλύτερα τις πόλεις. Πάντως άν δυσκολεύεσαι να αποφασίσεις μη βιάζεσαι να το παραδώσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Τhanks Αλέκα... Καλά μου είχαν πεί για Σεπτέμβρη τελικά. Φαντάσου τι περιέργεια έχω εγώ...!!Ακόμα να το χωνέψω. Καλά άμα και ο δεύτερος ήταν πιωμένος,δεν το συζητώ... :whip: , :focus: και :mpam:Μόλις μου έρθει το γραπτό το σεπτέμβρη θα σας πώ τι έγινε...
-----------------------------------------

Ίσως τα λεφτά να είναι τα μεταφορικά μόνο. Αν ισχύει κάτι τέτοιο ζήτα να τα δείς όλα. Λες να είναι σάν τις πίτσες; Στα 2 το ένα δώρο!!! :D:D:D:D:D:D:D:D. Ιατρική θέλω Σόφι. Θεσσαλονίκη με αυτά που λέγονται δεν πιάνω,οπότε ή Πάτρα (εάν πιάσω) ή Γιάννενα. Όσο για το μηχανογραφικο,γιατί βιαζεσαι;;; Εγώ κανονικά έπρεπε να το είχα παραδώσει στις 2 Ιουλίου αλλά θα το πάω στο τέλος της προθεσμίας για να σκεφτώ καλύτερα τις πόλεις. Πάντως άν δυσκολεύεσαι να αποφασίσεις μη βιάζεσαι να το παραδώσεις!
:lol::lol::lol::lol::lol: τελειο..
Μπα σε εμας ειναι δυσκολο να γινει αυτο δεν υπαρχουν αυτα τα περιθωρια με το να παει ο καθενας οποτε θελει, θα εχει πιο πολλες διαδικασιες μετα ... Το ξερω γιατι το εκαναν πολλα παιδια περυσι. Βρε μη το σκεφτεσαι;)ελα Γιαννενα...:xixi:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
και γω πιστευω δεν προσθετουν τα μορια επειδη μου ετυχε και μενα αν ειναι ποτε δυνατον αυτη η κατασταση τουλαχιστον στους φετινους θα φυγει η απορια εμεις με την απορια θα μεινουμε μια ζωη δυστυχως:'(εγω παιρνω το αργυρο μεταλλιο ειχα αποκλιση 26 μορια κι οχι 48 σαν τον keepbreathing αλλα και παλι ειναι σιγουρα επιεικως απαραδεκτη η κατασταση με τους βαθμολογητες της εκθεσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
και γω πιστευω δεν προσθετουν τα μορια επειδη μου ετυχε και μενα αν ειναι ποτε δυνατον αυτη η κατασταση τουλαχιστον στους φετινους θα φυγει η απορια εμεις με την απορια θα μεινουμε μια ζωη δυστυχως:'(εγω παιρνω το αργυρο μεταλλιο ειχα αποκλιση 26 μορια κι οχι 48 σαν τον keepbreathing αλλα και παλι ειναι σιγουρα επιεικως απαραδεκτη η κατασταση με τους βαθμολογητες της εκθεσης

εγω με 15 μορια διαφορα...περνω κανενα μεταλλιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
εγω με 15 μορια διαφορα...περνω κανενα μεταλλιο?
μπα σε αυτο το μαθημα τα 15 μορια εχουμε φτασει στο σημειο να τα θεωρουμε λογικη αποκλιση πραγματικα κριμα:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top