Αγορές που θέλετε να κάνετε

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Χαχαχα. Ένας συμμαθητής μου ισχυριζόταν ότι από τότε που φόρεσε το βραχιόλι, βάζει περισσότερα τρίποντα! :hehe:

:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
βλακειες...τζαμπα λεφτα...placebo effect :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ωραια ευχαριστω για τις απαντησεις σας,δεν θα ξοδεψω 40 ευρουλακια τζαμπα!!
ΥΓ:Το φαινομενο πλασεμπο μου θυμισε την ταινια με τον Βουτσα και την σουπερμαντολινη την ουσια και καλα που πηρε και μπορουσε να τους δειρει ολους!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikstifler

Νεοφερμένος

Ο nikstifler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Βιβλία,ps3,πιο καινούργιο λάπτοπ,ηχεία,αμάξι,ρούχα...ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΜΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.

Έναν τέτοιον υπολογιστή :P (αν και δεν πρόκειται να τον αποκτήσω για αρκετά χρόνια ακόμα χΔ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κανα σωβρακακι μινερβα να γουσταρουμε να ουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Let's begin.











Λεφτά θέλω για δύο διπλώματα, όλα τ'άλλα τα βρίσκουμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Επαγγελματική φωτογραφική μηχανή NIKON!!!:kissing::rolleyes::rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Την βιομηχανια της Lacta:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Τσάντα για το λάπτοπ μου. (δεν έχω την δική μου ολόδική μου)
Καλά ακουστικά. Καλό μικρόφωνο.
Βιβλία βιβλία βιβλία. (όλα σχετικά με τη σχολή φυσικά)
Το πιο τέλειο λεξικό αγγλικών :P. Λεξικό με ιατρικούς όρους.
Τεστ. Παιχνίδια. Παζλ. Επιτραπέζια. Φακέλους για σχολή. Χαρτιά για σχολή. Χαρτιά για εκτύπωση. Καλούς και πολλούς φακέλους για πλήρη οργάνωση.
Καλή φωτογραφική μηχανή.
ΠΟΔΗΛΑΤΟ.
Καινούρια αθλητικά.
Κανά σχοινάκι δεν θα με χαλούσε. Ούτε κάποια μπάλα μπάσκετ.
Τεράστιο συρραπτικό από αυτά που έχουν στα βιβλιοπωλεία για τις πακετάρες μου.
Φακούς επαφής.
Πιθανόν και πολλά άλλα.
Άντε και κάνα ρούχο.

Αυτό που για την ώρα θα πάρω πάντως είναι καμιά κάρτα για τα κινητά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Βιβλια και πιο συγκεκριμενα την τριλογια Αγωνες πεινας ή τα 5 βιβλια του Game of thrones
*H την τριλογια το κοριτσι με το τατουαζ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Νομιζω ειναι καιρος να παρω ενα καινουριο κινητο αφου εδω και ενα χρονο εχω αντικαταστησει το χαλασμενο κινητο μου με ενα ακομη πιο χαλασμενο:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
  • Καινούρια σεντονάκια/πετσετούλες.
  • Αρωματικά κεράκια. :redface: :inlove:
  • Διακοσμητικά για τον τοίχο. :D
  • Νέες κουρτίνες (αν σταθώ τυχερή.)
  • Κουζινικά/ποτήρια/κούπες και τα συναφή.
  • Ενυδατική γιατί μου τέλειωσε. XD
  • Ενδεχομένως ένα ζευγάρι πέδιλα, και καμιά τσάντα για πιο "καλή".
  • Κάρτα κινητού. :look:
  • ΑΥΤΟ & τέλος, ΑΥΤΟ. BWAAH. ΘΑ 'ΘΕΛΑ. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εquilibria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Equilibrium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Blackberry Bold 9900, the MASTER PIECE
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Καινουργιο pc μεσα στον Αυγουστο (Guild Wars 2 γαρ)
Καινουργιο κρεβατι (το παλιο εφυγε ακλαφτο)
Καινουργιο γραφειο ( εχει χαλασει κι αυτο :P)
Μαλλον καινουργια βιβλιοθηκη....
Αμαξι απο χειμωνα μερια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jeanjean

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο John αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Να εξαγοράσω τον χρόνο που ξόδεψα σκεφτόμενος τις μελλοντικές μου αγορές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
1. Διπλωμα

2. Μεγαλο αποθεμα απαυτα τα φωσφοριζε μπαλονακια που παρεχουν προστασια απο διαφορες νοσους και μελλοντικους μπελαδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
1.Ολοδικο μου laptop η' tablet
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Στη λίστα να προσθέσω κι ένα καινούριο mp3 player της προκοπής με μεγάλη χωρητικότητα γιατί το παλιό κοντεύει να τα φτύσει. Κατά τα Χριστούγεννα ευελπιστούμε. *σταυρώνει δάχτυλα*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αιθερόλαμνος

Νεοφερμένος

Η αιθερόλαμνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
1.ποδήλατο για το Βόλο..
2. ηλεκτροακουστικη κιθάρα
3. καπνοθήκη
4. πορτοφόλι για πάσο-ταυτότητα (λεφτά δε θα εχουμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top