Αγαπημένες Ταινίες / Σειρές

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 242)
  • Friends

    Ψήφοι: 45 18.6%
  • Lost

    Ψήφοι: 25 10.3%
  • 24

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Heroes

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • CSI

    Ψήφοι: 10 4.1%
  • Prison Break

    Ψήφοι: 29 12.0%
  • House

    Ψήφοι: 41 16.9%
  • The O.C

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Supernatural

    Ψήφοι: 24 9.9%
  • Grey's Anatomy

    Ψήφοι: 32 13.2%
  • Battlestar Galactica

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • How I Met You Mother

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Game Of Thrones

    Ψήφοι: 7 2.9%
  • Στο παρά 5

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Tο καφέ της Χαράς

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • Είσαι το ταίρι μου

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • 50 - 50

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Κωνσταντίνου & Ελένης

    Ψήφοι: 3 1.2%
  • Σαββατογεννημένες

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • S1ngles

    Ψήφοι: 3 1.2%

flo0ra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φλωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
lost με διαφορα!το τελευταιο επισοδιο αυτου του κυκλου ηταν απλα τελειο!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Αχά! Δηλαδή πάει ο John... Πέθανε... Κρίμα, πολύ κρίμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aero :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Αχά! Δηλαδή πάει ο John... Πέθανε... Κρίμα, πολύ κρίμα.

Ναι, ήταν ο αγαπημένος μου ήρωας :'(:'(:'(

"Don't Tell Me What I Can't Do!";)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Ναι, ήταν ο αγαπημένος μου ήρωας :'(:'(:'(

"Don't Tell Me What I Can't Do!";)



Χαχα! Εμένα είναι ο Desmond...

"See you in another life brotha"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aero :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Χαχα! Εμένα είναι ο Desmond...

"See you in another life brotha"

Κι ο Desmond καλός είναι ;)
Όταν τον πρωτοπαρουσίασε στη δέυτερη σεζόν που έπρεπε να πατάει τους κωδικούς, είχα κάνει download ένα Yahoo Widget, το οποίο ήταν όπως μέσα στην καταπακτή και έπρεπε να πληκτρολόγώ τους αριθμούς στα τελευταία 4 (αν θυμάμαι καλά) λεπτα, πριν η αντίστροφη μέτρηση φτάσει το 0! :D:D:D Με το που άκουγα τον ήχο έκλεινα ότι παιχνίδι έπαιζα και πληκτρολογούσα τους κωδικούς. Τέλος, μια μέρα ο αδερφός μου το 'παίξε john και δε με αφηνε να πατήσω τους κωδικούς και παίζαμε ξύλο :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:χαχα τι θυμήθηκα τώρα τόσα χρόνια πίσω :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Κι ο Desmond καλός είναι ;)
Όταν τον πρωτοπαρουσίασε στη δέυτερη σεζόν που έπρεπε να πατάει τους κωδικούς, είχα κάνει download ένα Yahoo Widget, το οποίο ήταν όπως μέσα στην καταπακτή και έπρεπε να πληκτρολόγώ τους αριθμούς στα τελευταία 4 (αν θυμάμαι καλά) λεπτα, πριν η αντίστροφη μέτρηση φτάσει το 0! :D:D:D Με το που άκουγα τον ήχο έκλεινα ότι παιχνίδι έπαιζα και πληκτρολογούσα τους κωδικούς. Τέλος, μια μέρα ο αδερφός μου το 'παίξε john και δε με αφηνε να πατήσω τους κωδικούς και παίζαμε ξύλο :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:χαχα τι θυμήθηκα τώρα τόσα χρόνια πίσω :D:D



:lol::lol: Ουάου... Τον Mr. Eko ποιος τον έπαιζε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aero :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
χα!

εγώ ήθελα να πατησω το κουμπί, αλλά μετά αποφασίσαμε να δούμε τι γίνεται όταν δεν το πατάς για να προηγηθούμε της σειράς :D (και πράγματι έβγαλε ιερογλυφικά :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
χα!

εγώ ήθελα να πατησω το κουμπί, αλλά μετά αποφασίσαμε να δούμε τι γίνεται όταν δεν το πατάς για να προηγηθούμε της σειράς :D (και πράγματι έβγαλε ιερογλυφικά :P)

Εσείς ήσαστε προχωρημένοι... Τους σκίσατε τους σεναριογράφους. Ο Damon Lindelof και ο Carlton Cuse δεν πιανουν μία μπροστά σας...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aero :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Επίσης μου αρέσει και το Boston Legal

Εσείς ήσαστε προχωρημένοι... Τους σκίσατε τους σεναριογράφους. Ο Damon Lindelof και ο Carlton Cuse δεν πιανουν μία μπροστά σας...:D

Χα!

Μπα, αν δεν ήταν αυτοί τώρα δεν θα είχαμε ούτε LOSΤ ούτε τίποτα :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Επίσης μου αρέσει και το Boston Legal

Καλά, ο Denny και ο Alan, είναι άπαιχτοι.:P


Χα!

Μπα, αν δεν ήταν αυτοί τώρα δεν θα είχαμε ούτε LOSΤ ούτε τίποτα :P:P


Ναι, πρέπει να τους ευχαριστούμε για τη φαντασία τους, αν και στον 4ο κύκλο μας τα σκάτωσαν λιγουλάκι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aero :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Καλά, ο Denny και ο Alan, είναι άπαιχτοι.:P

Ειναι η ενσάρκωση της επιτυχίας και του χιούμορ :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Friends και Prison Break.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nightwish 4 ever

Νεοφερμένος

Η Nightwish 4 ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Το πού δεν το ξέρω... αλλά ξέρω ότι θα ενωθούν με αυτόν τον τρόπο, και δηλαδή (σε αντίθεση με τον John που πέθανε) η Juliet ζει.
Διαβασα στο tv.com οτι ο τιτλος του πρωτου επεισοδιου του 6ου κυκλου θα ειναι " L.A. X"
Δεν μπορω να φανταστω τι θελουν να πουν με αυτο το "Χ" αλλα το λογικο ειναι οτι θα μεταφερθουν οι χαρακτηρες στο Los Angeles, δηλαδη στον αρχικο προορισμο της πτησης 815.....βεβαια λογικη στο lost δεν υπαρχει.

Απο τα παραπανω καταλαβαινετε οτι αγαπημενη μου σειρα ειναι το lost:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aero :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Διαβασα στο tv.com οτι ο τιτλος του πρωτου επεισοδιου του 6ου κυκλου θα ειναι " L.A. X"
Δεν μπορω να φανταστω τι θελουν να πουν με αυτο το "Χ" αλλα το λογικο ειναι οτι θα μεταφερθουν οι χαρακτηρες στο Los Angeles, δηλαδη στον αρχικο προορισμο της πτησης 815.....βεβαια λογικη στο lost δεν υπαρχει.

Απο τα παραπανω καταλαβαινετε οτι αγαπημενη μου σειρα ειναι το lost:P

Welcome to the club! :dance:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Διαβασα στο tv.com οτι ο τιτλος του πρωτου επεισοδιου του 6ου κυκλου θα ειναι " L.A. X"
Δεν μπορω να φανταστω τι θελουν να πουν με αυτο το "Χ" αλλα το λογικο ειναι οτι θα μεταφερθουν οι χαρακτηρες στο Los Angeles, δηλαδη στον αρχικο προορισμο της πτησης 815.....βεβαια λογικη στο lost δεν υπαρχει.

Απο τα παραπανω καταλαβαινετε οτι αγαπημενη μου σειρα ειναι το lost:P


To LAX, είναι ο κωδικός του αεροδρομίου του Los Angeles, επομένως το X, δεν είναι κάποια προσθήκη των σεναριογράφων, αλλά ίσως λειτουργήσει συνειρμικά σε κάτι, όπως γίνεται κάθε φορά.

Στο Dark UFO, διάβασα ότι στην 6η σεζόν δε θα υπάρχουν πλέον flash-forward αλλά ένα εντελώς καινούριο concept... Θα δούμε, λοιπόν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
House MD φυσικά...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
απο ελληνικα εργα εβλεπα και βλεπω:μυστικα της εδεμ,παρα 5,50-50,μαυρα μεσανυχτα,λαπντ κ.α
.........................................................................................................
..............................................................................................................
απο ξενα δεν βλεπω στην τηλεοραση αλλα αγαπημενη μου ταινια ειναι η ιστορια του μπετζαμιν μπατον ειναι τελεια με τον μοναδικο μπραντ πιτ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantinosal

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
ελληνικη σειρα:σαββατογεννημενες με χιλια!!!(και s1ngles)
ξενες σειρες supernatural, bones, 24
ταινιες:v for vendetta, ο πιανιστας, η σιωπη των αμνων και πολλες αλλες που τωρα δεν μου ρχονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
ελληνικες σειρες: Εισαι το ταιρι μου, 50-50, Σαββατογεννημενες, Κωνσταντινου κ Ελενης, παρα 5
Ξενες σειρες : The office, Grey's anatomy, Friends, Scrubs, csi ny, How i met your mother
Ταινιες : Little miss sunshine, Η ζωη ειναι ωραια, Slumdog millionaire κ.α. που δε μπορω να σκεφτω τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nightwish 4 ever

Νεοφερμένος

Η Nightwish 4 ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
ξενες σειρες:Lost, House M.D, Friends,Greys anatomy
Αγαπημενες ταινιες:Amadeus,Fight Club,The clockwork Orange,V for Vendeta
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top