ΑΟΔΕ/ΑΕΠΠ

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Παιδιά ήθελα να ρωτήσω. Στα καλοκαιρινά τμήματα του φροντιστηρίου, θέλησα να δώσω μεγαλύτερη βάση στα μαθηματικά, καθώς ήθελα να καλύπψω κάποια κενά. Έτσι δεν παρακολούθησα τα ΑΕΠΠ και ΑΟΔΕ. Θα έχω σημαντικό πρόβλημα τον Σεπτέμβρη επειδή δεν τα παρακολούθησα;
Τα βιβλία όμως τα έχω αγοράσει και έχω ήδη ξεκινήσει το διάβασμα μόνος...

ή ούτε αυτό κάνει τίποτα...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
χωρις να ειμαι μαθητης της γ λυκειου και απο οτι ξερω απο τα παιδια του φορουμ εκανες σωστη επιλογη!!! τα 2 μαθηματα που ανεφερες ειναι εντελως νεα οποτε δν χρειαζεται γνωση προηγουμενων χρονων... πιστευω οτι απο το σεπτεμβρη να διαβαζεις συστηματικα θα εισαι οκ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
φίλε δεν ξέρεις πόσο με ανακούφισες. είχαμε κάτι χαζά στο φροντιστήριο και λέγανε πως η ΑΟΔΕ είναι δύσκολη και τι θα κάνουμε. ενώ έχει μόνο θεωρία για τις επιχειρήσεις.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
φίλε δεν ξέρεις πόσο με ανακούφισες. είχαμε κάτι χαζά στο φροντιστήριο και λέγανε πως η ΑΟΔΕ είναι δύσκολη και τι θα κάνουμε. ενώ έχει μόνο θεωρία για τις επιχειρήσεις.
:)


η αληθεια ειναι οτι μαθημα αποστηθισης δλδ θελει και το κομμα! αλλα ενταξει προτιμοτερο ειναι να φρεσκαρεις τα μθαηματικα και την φυσικη απο το να διαβαζεις το καλοκαιρι ΑΟΔΕ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Με ΑΟΔΕ δεν θα έχεις πρόβλημα, με ΑΕΠΠ ίσως, ειδικά αν δεν τα παίρνεις. Βασικά αν δεν τα παίρνεις (αν είσαι ηλίθιος δηλαδή) θα είχες πρόβλημα και 3 χρόνια πριν ν' άρχιζες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
και τα 2 θα βγουν μια χαρα αν ξεκινησεις απο σεπτεμβρη συστηματικο και οχι εξαντλητικο διαβασμα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
πάλι καλά mimi. Ευχαριστώ παιδιά γιατί πήγα να τρελαθώ και νόμιζα πως δε θα προλάβω. Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Να διαβάσεις λίγο μαθηματικά/φυσική για να 'χεις μια ιδέα περί τίνος πρόκειται, πες οκ. Αλλά όχι και Α.Ο.Δ.Ε. ή Α.Ε.Π.Π. από το καλοκαίρι ! Τι άλλο θα ακούσουμε Θεέ μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Συμφωνώ με τον mostel! Μην τρελαίνεσαι,χαλαρά θα τα βγάλεις !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Αυτή η κοινωνική οργάνωση των πειχειρήσεων και γενικά το πρώτο κεφάλαιο στην ΑΟΔΕ είναι τόσο σκατά, που μπορεί να μετακομίσω στη Θετική (που λέει ο λόγος). Δεν υποφέρονται οι ηλίθιοι. Για να κάτσει ο Κύριος Ευριπίδης Στιλιανίδης να μάθει μια σελίδα. ΚΑι άμα δεν τον πιάσει πονοκέφαλος να μη με λένε Θανάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Να 'ταν μόνο αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
εγω εχω αρχισει και τα 2 μαθηματα απο τωρα(ΑΟΔΕ 1 ωρα/βδομαδα,ΑΕΠΠ 3ωρες/βδομαδα) και δεν ζοριζομαι ιδιαιτερα για αυτα τα 2 μαθηματα... το μονο που με προβληματιζει ειναι η θεωρια των ΑΕΠΠ(τωρα θα μ πεις δεν εχεις προβλημα με την θεωρια της ΑΟΔΕ και εχεις με αυτη;), ο καθηγητης μου εχει πει πως οι περισσοτεροι την πατανε στη θεωρια...
τεσπα, εγω θεωρω πως δεν ειναι και ΤΟΣΟ τραγικο να αρχισες αυτα τα 2 μαθηματα απο το καλοκαιρι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Αυτή η κοινωνική οργάνωση των πειχειρήσεων και γενικά το πρώτο κεφάλαιο στην ΑΟΔΕ είναι τόσο σκατά, που μπορεί να μετακομίσω στη Θετική (που λέει ο λόγος). Δεν υποφέρονται οι ηλίθιοι. Για να κάτσει ο Κύριος Ευριπίδης Στιλιανίδης να μάθει μια σελίδα. ΚΑι άμα δεν τον πιάσει πονοκέφαλος να μη με λένε Θανάση.

Και που να πας στο 2ο κεφάλαιο αυτό δεν παλεύεται με τίποτα...
Οι πρώτες σελίδες θεωρούνται από τις ευκολότερες του βιβλίου. Πάντως δεν αξίζει να κάνεις φροντιστήριο, τσάμπα λεφτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noodlee999

Νεοφερμένος

Η noodlee999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Και που να πας στο 2ο κεφάλαιο αυτό δεν παλεύεται με τίποτα...
Οι πρώτες σελίδες θεωρούνται από τις ευκολότερες του βιβλίου. Πάντως δεν αξίζει να κάνεις φροντιστήριο, τσάμπα λεφτά.

εδώ θα συμφωνήσω !

κατα τη διακρεια της χρονιας το αοδε ηταν για μενα μισητο μαθημα κ συνεχεια το παραμελουσα...(στο τελος βεβαια το συμπαθησα !:P)

πηγε μαιος κ γω τοτε εβγαζα για 1η φορα το marketing που ειναι στο 2ο κεφαλαιο..

παρ'ολα αυτα και σεπτεμβρη να ξεκινησεις μια χαρα θα εισαι αν το παρεις αποφαση να διαβασεις..:xixi:εγω δεν επαιρνα την αποφαση,εκει ηταν το προβλημα!!

αα επισης, οπως ειπες κ μονος σου, πολυ προσοχη στην θεωρια του αεππ!!! ..λιγη ειναι κ ειναι κριμα να χασεις απο κει (βλεπε εμενα:()..




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Το ΑΕΠΠ ή θα το λατρέψεις, ή θα το μισήσεις.. Εγώ το λάτρεψα (και ακόμα το λατρεύω)..

ΑΟΔΕ δεν σχολιάζω καν...

Πάντως ναι προλαβαίνεις ανετα και Σεπτεμβριο να τα αρχίσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris17

Νεοφερμένος

Ο dimitris17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
κι εγω το ιδιο εκανα!!!και μια χαρα προλαβα!!!!!!εγραψα 19,5 αοδε και 19 αεππ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Το ΑΕΠΠ ή θα το λατρέψεις, ή θα το μισήσεις.. Εγώ το λάτρεψα (και ακόμα το λατρεύω)..

Βασικά είναι το ΜΟΝΟ μάθημα στο Λύκειο που σου ανοίγει λίγο το κεφάλι, τον ορίζοντα και την κριτική σκέψη και σε βάζει λίγο να σκεφτείς μόνος σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
και εγω ξεκινησα να διαβαζω μονη μ το ΑΕΠΕ και τ βρισκω ωραιο μαθημα,ενδιαφερον,με ωραια πχ...
για το ΑΟΔΕ εμαθα οτι εχει δυσκολη ορολογια...για αυτο δεν τ ξεκινησα ακομα..με τρομαζει λιγο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
και εγω ξεκινησα να διαβαζω μονη μ το ΑΕΠΕ και τ βρισκω ωραιο μαθημα,ενδιαφερον,με ωραια πχ...
για το ΑΟΔΕ εμαθα οτι εχει δυσκολη ορολογια...για αυτο δεν τ ξεκινησα ακομα..με τρομαζει λιγο..

ΤΟ ΑΕΠΠ από που το διαβάζεις μόνη σου? Αν διαβάζεις απ το βιβλίο άδικος κόπος (το βιβλίο είναι μόνο για την θεωρεία την οποία καλύτερα να την διαβάσεις αργότερα)

@ Dythor εδώ θα συμφωνήσουμε, όμως μην ξεχνάς ότι στο τέλος τα θέματα είναι δυστυχώς πολύ τυποποιημένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ΤΟ ΑΕΠΠ από που το διαβάζεις μόνη σου? Αν διαβάζεις απ το βιβλίο άδικος κόπος (το βιβλίο είναι μόνο για την θεωρεία την οποία καλύτερα να την διαβάσεις αργότερα)

@ Dythor εδώ θα συμφωνήσουμε, όμως μην ξεχνάς ότι στο τέλος τα θέματα είναι δυστυχώς πολύ τυποποιημένα.


γιατι;ναι απο το βιβλιο διαβαζω...απο που πρεπει;μην μου λες τετοια..αγχονομαι τωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top