ΑΕΙ και ΙΕΚ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mplouzaki

Νεοφερμένος

Ο mplouzaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Σπουδάζω πολιτικός μηχανικός στη Θεσσαλονίκη και θέλω ταυτόχρονα να ασχοληθώ με τη διακοσμητική
σε κάποιο ΙΕΚ για να γίνω πιο ανταγωνιστικός.. Είναι δυνατό κάτι τέτοιο? :worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Τοσο πολύ ελεύθερο χρόνο έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mplouzaki

Νεοφερμένος

Ο mplouzaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Όχι, αντιθέτως. Απλά απολαμβάνω να ασχολούμαι με τέτοια θέματα, ακόμη κι αν είναι κουραστικά.
Άλλωστε το ΙΕΚ μου φαίνεται κάπως σαν υπερβολικά εύκολη υπόθεση, σαν εξωπανεπιστημικαή ασχολία.
Όπως κάποιοι κάνουν αθλητισμό, μουσική, ξένες γλώσσες, έτσι κι εγώ λέω να κάνω απ' όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top