Ύλη πανελλαδικών εξετάσεων

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άμα αλλάξουν την ύλη πρέπει να αλλάξουν και τα βοηθήματα.Και τα βοηθήματα που θα βγούνε δεν ξέρω κατα πόσο ποιοτικά θα είναι,γιατί το χρονικό διάστημα δημιουργίας τους θα είναι μικρό.Και για να διδάξουν τους πίνακες πρέπει να ματαδιαβάσουν καθηγητές(σχολείου,φροντ.) τους πίνακες για να μπορέσουν να τους διδάξουν.Και αν είναι τόσο ηλίθιοι που ναι μεν θα αλλάξουν την ύλη και θα βάλουν τους πίνακες αλλά θα βάλουν και κάτι δύσκολο από αυτό στο τέλος τότε να πάνε στο καλό.
Και γιατί να το αλλάξουν?Πού είναι το πρόβλημα με τους μιγαδικούς?Δεν το καταλαβαίνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Εγώ άκουσα ότι θα περιοριστεί η εισαγωγή στα αρχαία στη θεωρητική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Οι πίνακες ήταν στην εξεταστέα ύλη το 2000, οπότε απλά θα επανακυκλοφορήσουν τα βοηθήματα με ψιλοτροποποιήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Α τότε εντάξει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Καλά πλάκα μας κάνουν; Δε νομίζω να γίνει κάτι τέτοιο, γιατί θα είναι πιο πολύ μαλάκες, απ' ότι είναι τώρα. Τελευταία στιγμή θα το αποφασίσουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Καλά πλάκα μας κάνουν; Δε νομίζω να γίνει κάτι τέτοιο, γιατί θα είναι πιο πολύ μαλάκες, απ' ότι είναι τώρα. Τελευταία στιγμή θα το αποφασίσουν;
Μπορει νατο εχουν αποφασισει ειδη.Απλα η υλη βγαινει το Σεπτεμβρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εμάς αυτό ποιός μας το ειπε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όσοι άκουσαν για αλλαγή ύλης: πού το ακούσατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Εγω στα μαθηματικα ακουσα οτι μπορει να βγουν οι μιγαδικοι...
Πού το άκουσες;:rucrazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Η ύλη συνήθως είναι η ίδια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Tα φροντιστήρια πάντως συνήθως αρχίζουν από συναρτήσεις και όρια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Tα φροντιστήρια πάντως συνήθως αρχίζουν από συναρτήσεις και όρια:)

Εγώ μια φορά ξέρω ότι αρχίζουν από την αρχή, από τους μιγαδικούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Eγώ μια φορά άρχισα με συναρτήσεις-ορια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Κι εγώ με συναρτήσεις-όρια ξεκίνησα,δεν άκουσα όμως για καμιά αλλαγή στην ύλη και ελπίζω να μην αλλάξει τίποτα προς το χειρότερο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Εγώ από μιγαδικούς άρχισα.Περίεργα πράγματα..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Conceicao

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Και εγω απο μιγαδικους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liza_Hist

Νεοφερμένος

Η Liza_Hist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Για την Ιστορία Κατεύθυνσης Β' και Γ' Λυκειου και για την Έκθεση Γ΄ Λυκείου έχει ακούσει κάποιος κάτι; Είναι τρομερό να γίνεται μια τέτοια ανακοίνωση και η ύλη να δημοσιεύεται μετάαααα και αφούουουου αρχίσει η διδασκαλία τους. Χαλαράαααααα παιδιά, στο μεταξύ εμείς θα διδάσκουμε τα περσινά!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAGGKALL1

Δραστήριο μέλος

Ο VAGGKALL1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 404 μηνύματα.
παιδιά δεν είναι σιγουρο ότι στην ύλη υπάρχουν μικροαλλαγές π.χ. στη λογοτεχνία τη σχολική χρονιά 2009-2010 από τα 16 συνολικά κείμενα έμηναν ίδια μόνο τα 4(ή κάπου τόσα)...,στον προγραμματισμό αφερέθηκε ένα θεωριτικό κομμάτι, στη βιολογία γενικής προστέθηκε η εξέληξη...

η ύλη ανακοινώνεται στις αρχές κάθε σχολικής χρονιάς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pennylane

Τιμώμενο Μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 396 μηνύματα.
hi! Παιδια η κολλητη μου ξαναδινει πανελληνιες φετος και με ρωτησε αν θα μειωθει η υλη(:clapup:) γιατι ειπαν λεει στην τηλεοραση σε ποια μαθηματα θα γινει αυτη η μειωση...
μηπως ξερετε αν ισχυει;;; ακουσατε τιποτα στην τηλεοραση;;;
ευχαριστω εκ των προτερων :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
hi! Παιδια η κολλητη μου ξαναδινει πανελληνιες φετος και με ρωτησε αν θα μειωθει η υλη(:clapup:) γιατι ειπαν λεει στην τηλεοραση σε ποια μαθηματα θα γινει αυτη η μειωση...
μηπως ξερετε αν ισχυει;;; ακουσατε τιποτα στην τηλεοραση;;;
ευχαριστω εκ των προτερων :redface:

Γύρω στις 20 Σεπτέμβρη το υπουργείο θα ανακοινώσει την ύλη. Μέχρι τότε μην ακούς κανέναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top