Ύλη Πανελλαδικών 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

sostos

Νεοφερμένος

Ο sostos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Παιδες υπαρχει σοβαρη περιπτωση να μειωθει η υλη των πανελληνιων λογω γριπης και να μετατεθουν οι εξετασεις για μεσα-τελος ιουνιου;Ποτε θα ξερουμε οριστικα;:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Παιδες υπαρχει σοβαρη περιπτωση να μειωθει η υλη των πανελληνιων λογω γριπης και να μετατεθουν οι εξετασεις για μεσα-τελος ιουνιου;Ποτε θα ξερουμε οριστικα;:bye:

Με τα μέχρι τώρα δεδομένα δεν παίζει.Οριστικά θα ξέρετε όταν θα βγει το πρόγραμμα.Το οποίο δεν έχει δεδομένες ημερομηνίες.Σωστά;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pandemonium

Νεοφερμένος

Ο Pandemonium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Αυτο δεν ειναι πιθανο να γινει.Εξαλλου,η πανδημια που λεγαμε που ειναι?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katia91

Νεοφερμένος

Η katia91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Συμφωνώ μαζί σας παιδιά, είναι βλάκες. Δε σκέφτονται και εμάς που ξαναδίνουμε. Αμάν αυτά τα κείμενα πια, ευτυχώς δεν έχουν βαρύτητα . Δε νομίζω να γράψω και πολλά σε αυτό το μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gorthaur

Νεοφερμένος

Ο Καλλίδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Εγώ φέτος ξαναδίνω, και η ύλη μου φάνηκε μια χαρά. Στα κείμενα και στην βιολογία μου φάνηκαν πιο εύκολα αυτά που πρόσθεσαν απ΄ αυτά που αφαίρεσαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top