Όταν η διαφήμιση γίνεται τέχνη

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Yπαρχουν και κατι αλλα ωραια ..:P
Aλλα να μην σε ενδιαφερουν καθολου ? , α ρε καιμενε shadowfax :(:P

Έχεις ξεφύγει. Θα το σχολίαζα καλύτερα, αλλά τώρα είμαι σε φάση boom de ah dah... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Έχεις ξεφύγει. Θα το σχολίαζα καλύτερα, αλλά τώρα είμαι σε φάση boom de ah dah... :P
Πλακιτσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=oq9_4USpBU4[/ame]
Δεν ξερω αν αποτελει τεχνη,παντως τη συγκεκριμενη διαφημιση τη θεωρω απλα υπεροχη. :heart:

Please don't let me be misunderstood..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Η διαφήμιση που μου έχει κολλήσει τελευταία είναι αυτή της lacta στο love in action!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Ίσως όλοι έχετε δει-ακούσει αυτή τη νέα διαφήμιση...
Πως σας φαίνεται, σας αρέσει;

Εγώ θα έλεγα πως είναι πολύ πρωτότυπη ιδέα για διαφήμιση...
Αν και στην αρχή μου έσπαγε εκνευριστικά τα νεύρα , τώρα αρχίζει και μου αρέσει, έχει πλάκα...Αφού να φανταστείτε στο σχολείο, όλοι σχεδόν έχουν μάθει τα λόγια απ'έξω και σε κάθε διάλειμμα τους ακούμε να φωνάζουν: "Έχει σήμααα, σήμα καμπάνααααααααααααα" (μπλα,μπλα,μπλα)

...Τελικά έχει σήμα ή "μούφα" η διαφήμιση της cosmote;

Εσείς, τι λετε;

(Όσοι δεν έχετε δει τη διαφήμιση,ιδού το λινκ)

https://www.youtube.com/watch?v=LCix10UVdF8&feature=related#movie_player
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vanesouki

Νεοφερμένος

Η Vanesouki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Το μονο σιγουρο ειναι πωσ εγω δεν εχω σημα καμπαανααα :mad:

πφ! δλδ και στο 0.00001% ανηκω και δν ξερω τι να κανω με τα εμπριμε! χαχα:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indiespyllak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σπύλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Τη βαριέμαι λιγάκι αν και οι στίχοι που έχουν χρησιμοποιηθεί είναι πρωτότυποι..Το εκνευριστικό όμως είναι ότι είναι παρόμοια με την διαφήμιση για το παριζάκι..Δηλαδή ίδιο μοτίβο,σκέψη κτλ...Εσείς τι νομίζετε;Ποιος αντέγραψε ποιον;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
τελεια ειναι ρε!!! (το παριζακι μου τη σπαει!)
αν κι εγω που εχω κοσμοτε ουτε απ'το δωματιο μου δεν εχει σημα!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Τη βαριέμαι λιγάκι αν και οι στίχοι που έχουν χρησιμοποιηθεί είναι πρωτότυποι..Το εκνευριστικό όμως είναι ότι είναι παρόμοια με την διαφήμιση για το παριζάκι..Δηλαδή ίδιο μοτίβο,σκέψη κτλ...Εσείς τι νομίζετε;Ποιος αντέγραψε ποιον;:P

Δε πιστεύω ότι είναι παρόμοιες, απλώς είναι και οι 2 επιτυχημένες...Αυτή είναι η μόνη ομοιότητα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indiespyllak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σπύλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Μπορεί να 'χεις και δίκιο! :) Απλά βγήκαν η μία μετά την άλλη και ήταν πολύ βαρετό,συνέχεια το ίδιο θέαμα...


Όσο για το σήμα...Μόνο καμπάνα δεν είναι...Μέσα στο κέντρο να μαι σήμα καμπάνα δεν θα 'χω...Λέτε να κυριολεκτεί και να 'χει σήμα καμπάνα μόνο στις ερημιές;;;Γιατί τώρα που το σκέφτομαι μια φορά μέσα στο δάσος είχα full σήμα και 3G....Ιδού η εξήγησις...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitra95

Δραστήριο μέλος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 782 μηνύματα.
Εγώ θα έλεγα πως είναι πολύ πρωτότυπη ιδέα για διαφήμιση...
Αν και στην αρχή μου έσπαγε εκνευριστικά τα νεύρα , τώρα αρχίζει και μου αρέσει, έχει πλάκα...Αφού να φανταστείτε στο σχολείο, όλοι σχεδόν έχουν μάθει τα λόγια απ'έξω και σε κάθε διάλειμμα τους ακούμε να φωνάζουν: "Έχει σήμααα, σήμα καμπάνααααααααααααα" (μπλα,μπλα,μπλα)

Μου φαίνεται πολύ ωραία και προτώτυπη διαφήμηση!! Το ίδιο γίνεται και στο δικό μας σχολειο!Έχει πολύ πλάκα όντος!!:jumpy::iagree:(εγω όπου και αν είμαι πιάνει με την cosmote!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fifika!

Νεοφερμένος

Η fifika! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Το τραγουδάκι της διαφήμισης μου είχε κολλήσει! Για 3-4 μέρες από τότε που βγήκε το τραγούδαγα συνέχεια! Μάλλον επειδή έχω σήμα καμπάνα....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ωραιαο ειναι!


ειδικα αυτο που λεει με τα εμπριμε χαχαχαχα λιωνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Μ' αρέσει η διαφήμιση. Πολύ γέλιο.
Το σήμα της cosmote βέβαια είναι για τον πέοντα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=pMMaFXeRXmg[/ame]


Τέλεια?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
χαχα ε ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fifika!

Νεοφερμένος

Η fifika! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.

V.E.T.

Νεοφερμένος

Η V.E.T. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=VzlY0WQqAqQ&feature=related[/ame]

Δεν το λες και τεχνη αλλά ειναι διασκεδαστική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top