Όσοι κοπήκαμε στο ECCE

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,114 μηνύματα.
Κάποιος γνωστός μου πάντως είχε βρει άκρη με τις αναβαθμολογήσεις κι αυτά.Νομίζω πως είχε ξαναδώσει αυτά που είχα LP και BLF.

Εγώ θα έκανα την αίτηση :/ αλλά γαμώτο λυπάμαι τα λεφτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,314 μηνύματα.
Αναβαθμολόγηση στα Multiple choice?Το GCVR kai to Listening είναι τα κομμάτια πολλαπλής επιλογής που κόπηκες.
Αν ήταν η έκθεση , θα σου πρότεινα να το προσπαθήσεις.Τώρα όμως , τζάμπα λεφτά θα δώσεις.
Από εκεί και πέρα , καλύτερο διάβασμα την επόμενη φορά που θα δώσεις για να μην είσαι στο όριο.
Καλή επιτυχία !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos95

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
παιδια αναβαθμολογιση δεν ειπα οτι θα κανω ποτε..
ειναι ανωφελο οπως λεει και ο φιλος απο πανω. :)
τελως παντων θα δωσω πιο δυνατα τον Δεκεμβη γιατι τωρα εχω πισμωσει και θα το ΠΑΡΩ!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για τις συμβουλες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
ξαναδωσε ρε μεγαλε μικρος εισαι..δωσε και κανα αλλο μαζι για να εχεις καβατζα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oikonomologos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 237 μηνύματα.
σορρυ αλλα πως γινεται 64,5%...μισο κυκλακι δηλαδη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vassia!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Εγώ κόπηκα για δεύτερη φορά στο gvr.Αλλά θα ξαναπροσπαθήσω γιατί όπως λέει και το τραγούδι never give up it is such a wonderful life! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top