Έχω πολύ μεγάλο άγχος για αυτό...

Elwik

Νεοφερμένος

Ο Elwik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Πιστέψτε το ή όχι, έχω πραγματικά πολλά θέματα με τον ύπνο. Όχι από δικές μου επιλογές, αλλά από ψυχικές καταστάσεις που δεν μου επιτρέπουν ούτε την σκέψη φυσιολογικού προγράμματος ύπνου.

Λόγω αυτού, βασίζομαι πάρα μα πάρα πολύ στον καφέ για να συγκεντρώνομαι τα πρωινά. Ειδικά τώρα που γράφω πανελλήνιες και θα είμαι γεμάτος άγχος, θα από συγκεντρώνομαι 100% χωρίς την δόση μου.

Έμαθα πρόσφατα ότι απαγορεύεται να έχεις ροφήματα, εκτός από νερό σε διάφανο μπουκάλι. Δεν έψαξα αν ισχύει αλλά αν αληθεύει...

Προτείνετέ μου κάποιες εναλλακτικές ή ΣΤΗΝ ΚΑΛΎΤΕΡΗ των περιπτώσεων, συμβουλεύστε με στο πώς μπορώ να πιω καφέ κρυφά ή φανερά δεν με νοιάζει. Χωρίς καφέ δεν γράφω γραπτό που αντιστοιχεί στο διάβασμά μου. Βοηθήστε με😭
 

nearos

Διάσημο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 3,340 μηνύματα.
σηκω νωρίτερα και πιές πριν πας να εξεταστείς, το να πιείς κρυφά είναι συνταγή για να παει κατι παρα πολυ στραβά. Εναλλακτικα ρουφα πρέζα και θα δεις ποσο τουρμπο θα πας
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,161 μηνύματα.
Πιστέψτε το ή όχι, έχω πραγματικά πολλά θέματα με τον ύπνο. Όχι από δικές μου επιλογές, αλλά από ψυχικές καταστάσεις που δεν μου επιτρέπουν ούτε την σκέψη φυσιολογικού προγράμματος ύπνου.

Λόγω αυτού, βασίζομαι πάρα μα πάρα πολύ στον καφέ για να συγκεντρώνομαι τα πρωινά. Ειδικά τώρα που γράφω πανελλήνιες και θα είμαι γεμάτος άγχος, θα από συγκεντρώνομαι 100% χωρίς την δόση μου.

Έμαθα πρόσφατα ότι απαγορεύεται να έχεις ροφήματα, εκτός από νερό σε διάφανο μπουκάλι. Δεν έψαξα αν ισχύει αλλά αν αληθεύει...

Προτείνετέ μου κάποιες εναλλακτικές ή ΣΤΗΝ ΚΑΛΎΤΕΡΗ των περιπτώσεων, συμβουλεύστε με στο πώς μπορώ να πιω καφέ κρυφά ή φανερά δεν με νοιάζει. Χωρίς καφέ δεν γράφω γραπτό που αντιστοιχεί στο διάβασμά μου. Βοηθήστε με😭
ε καφε μπορεις να πιεις πριν μπεις μεσα στην αθουσα ..
το θεμα ειναι ο υπνος..τους νευρωνες τους βαζει σε ταξη ο υπνος και σε κανει δυνατο... οχι ο καφες .
Δεν θελω να σου πω εγω πως θα τον φτιαξεις αμεσα ..καλυτερα πηγαινε σε νευρολογο να σε ρυθμισει για αυτες τις περιεργες μερες ..μετα το ξεχνας..ναχαμε να λεγαμε
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top