Έχετε σκεφτεί να γράψετε βιβλίο;

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Καθισε σε ένα παγκακι και κοιταξε την θαλασσα….μακαρι να ηταν σαν την θαλασσα, να μπορουσε να ηταν παντου…ανεμελη, ελευθερη, χωρις να κρυβετε από κανεναν και να μην φοβοταν τιποτα. Κανενος η ζωη δεν είναι τελεια αλλα η δικη της δεν ηταν καν μετρια ολο αναποδιες και προβληματα που δεν μπορυσε να αποφυγει παρα μονο να αντιμετωπισει αλλα και γι αυτό δεν ειχε την δυναμη….
ενα αποσπασμα απο το βιβλιο που γραφω τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evg_steven

Νεοφερμένος

Η evg_steven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Πολλές φορές! Δε κατέληξε πουθενά, πέταξα τα χαρτιά... Μου φαινόντουσαν λίγο χαζά αυτά που έγραφα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
λιγο πριν τα χριστουγεννα ξεκινησα να γραφω ενα με μια φιλη μου...ηταν αρκετα ενδιαφερον ξεκνησαμε τελειωσ στη πλακα μετα ειχαμε πορωθει...μετα απο λιγο καιρο το παρατησαμε:P ενταξει βασικα τωρα εδω και λιγες μερες σκεφτομαστε να το συνεχισουμε και να το τελειωσουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
εννοειται!απειρες φορες!εχω ξεκινησει πολλα(οταν ημουν δημοτικο!:Ρ)και μαλιστα οταν ημουν 1η-2α δημοτικου ειχα γραψει ενα και το ειχα εικονογραφησει και το ειχα βγαλει και φωτοτυπια σαν βιβλιο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Στο δημοτικό έγραφα σε στυλ Σέρλοκ Χολμς (είχα φάει κόλλημα τότε). Ο ήρωας μου ήταν ο Αστυνόμος Αργύρης, οι συνάδελφοι του τον φώναζαν αστυμόνο γιατί ήταν πάντα μοναχικός. Ψιλός και παχύς με ένα μικρό μπαστουνάκι και πολλοί λόγω ευφυίας τον σύγκριναν με τον Άινστάιν...
Μέχρι να τελειώσω το δημοτικό είχα γράψει 6 βιβλία με περιπέτειες του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
εχω σκεφτομαι να γραψω ενα ερωτικο ενχειριδιο στο οποιο θα παρεχω τα παντα περι σεξ τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
εχω σκεφτομαι να γραψω ενα ερωτικο ενχειριδιο στο οποιο θα παρεχω τα παντα περι σεξ τι λετε?

Σε πρόλαβαν οι Ινδοί με το Κάμα Σούτρα. Ψάξε για άλλη ιδέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
εχω σκεφτομαι να γραψω ενα ερωτικο ενχειριδιο στο οποιο θα παρεχω τα παντα περι σεξ τι λετε?

Τα πάντα περί του σεξ με τη παλάμη;:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
εχω σκεφτομαι να γραψω ενα ερωτικο ενχειριδιο στο οποιο θα παρεχω τα παντα περι σεξ τι λετε?
δεν θα αντεξουμε τοοση ποιοτητα!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Limoncello

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Limoncello αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Ναι,ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ
Το μόνο που έχω ολοκληρώσει είναι ένα παιδικό βιβλίο το οποίο μου φαίνεται χαζό.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top