Έχει δωμάτια το Μητροπολιτικό κολλέγιο;

mixaelaaa

Νεοφερμένος

Η mixaelaaa αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Γεια σας. Είδα είχε στο σάιτ του Μητροπολιτικού κολλεγίου στο campus ακαδημίας φωτογραφία ένα δωματιο, μήπως γνωρίζετε τι είναι; Υπάρχουν δωμάτια
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,394 μηνύματα.
Φίλε δε ξέρω τι βλέπεις και που, αν μιλάς για το μητροπολιτικό κολλέγιο στην Θεσσαλονίκη είναι δύο όροφοι σε ένα κτίριο.

Που το είδες το κάμπους, που είδες και φοιτητικές εστίες δεν έχω ιδέα.
 

mixaelaaa

Νεοφερμένος

Η mixaelaaa αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Φίλε δε ξέρω τι βλέπεις και που, αν μιλάς για το μητροπολιτικό κολλέγιο στην Θεσσαλονίκη είναι δύο όροφοι σε ένα κτίριο.

Που το είδες το κάμπους, που είδες και φοιτητικές εστίες δεν έχω ιδέα.
Στη σελίδα κάμπους το αναφέρει για αυτό
 

Reader

Νεοφερμένος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Γεια σας. Είδα είχε στο σάιτ του Μητροπολιτικού κολλεγίου στο campus ακαδημίας φωτογραφία ένα δωματιο, μήπως γνωρίζετε τι είναι; Υπάρχουν δωμάτια
Τώρα που το έψαξα, δεν είδα να υπάρχουν δωμάτια για τους μαθητές. Λογικά το δωμάτιο που είδες είναι η προσομοίωση δωματίου ξενοδοχείου για τις τουριστικές σπουδές που έχουν και αναγράφεται στις εγκαταστάσεις.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,727 μηνύματα.
Τώρα που το έψαξα, δεν είδα να υπάρχουν δωμάτια για τους μαθητές. Λογικά το δωμάτιο που είδες είναι η προσομοίωση δωματίου ξενοδοχείου για τις τουριστικές σπουδές που έχουν και αναγράφεται στις εγκαταστάσεις.
Ε και τι προβλημα εχουν το δωματιο εργαστηριο να το νοικιαζουν το βραδυ?
Αχ τι θα κανω με αυτους ... οχι αλλο ψεμα... το υπερ καμπους των απειρων σχολων που διαφημιζουν ειναι μικροτερο απο την πληροφορικη εκπα.
Και εκει που τα ειδα ολα ειναι στα εργαστηρια των μηχανικων .. Μια παλια μηχανη αυτοκινητου κρεμασμενη , βαμενη , γυαλιστερή και ωραια και τα αλλα οργανα λιγοτερα και απο το φτωχότερο επαλ.
 

Nala

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Μαζί με το πτυχίο δώρο και ένα δωμάτιο σε φωτογραφία, χα χα χα
 

mixaelaaa

Νεοφερμένος

Η mixaelaaa αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,727 μηνύματα.
Πάντως εγώ έχω διαβάσει ότι έχουν εξισωθεί τα κολλέγια με τα πανεπιστήμια
ναι ετσι ειναι ...αλλα στο μυαλο της κυβερνησης μονο... η οποια τελευταια μας το γυριζει ...τα λεει el doranto.

Eδω και το αναλογο μυσικο θεμα απο τον απαιχτο Morricone

 
Τελευταία επεξεργασία:
Top