Έρωτας και διάβασμα

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
πάντα μπορεί να υπάρξει, αν υπάρχει θέληση και από τις 2 πλευρές και αμοιβαία κατανόηση!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Ειδικά αν τα παδιά πηγαίνουν στο ίδιο σχολείο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Ειδικά αν τα παδιά πηγαίνουν στο ίδιο σχολείο :D


ή στο ιδιο φροντηστηριο:D:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Αυτο συνηθως, απο προσωπικη πειρα, δεν εχει και πολυ καλα αποτελεσματα στο ακαδημαικο κομματι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Αυτο συνηθως, απο προσωπικη πειρα, δεν εχει και πολυ καλα αποτελεσματα στο ακαδημαικο κομματι.


εεεε λογικα.....παντως στο ακουσμα της λεξης ΣΧΕΣΗ βγαζω σπυρια.ειμαι ελευθερο πνευμα εγω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
εεεε λογικα.....παντως στο ακουσμα της λεξης ΣΧΕΣΗ βγαζω σπυρια.ειμαι ελευθερο πνευμα εγω:D
Όλοι έτσι λένε μέχρι να χάσουν την μπάλα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εγω γενικα θελω να ειμαι free, αλλα ειναι αλλιως οταν εχεις ενα προσωπο απο το οποιο εξαρτασαι εξισου οσο κι αυτο εξαρταται απο σενα. Δηλαδη ουσιαστικα ειναι αλλιως να εχεις ΠΑΝΤΑ την αποκλειστικοτητα σε ενα προσωπο, κατι που με απλους φιλους δε γινεται. Εγω πιστευω οτι ειμαι με τις φασεις μου. Αλλες ελευθερος, αλλες δεσμευμενος, αν και αυτο φερνει δυσκολιες στα ερωτικα, καταλαβαινετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
αυτο που εχω παρατηρησει ειναι οτι οταν σουτ αρεσει καποιος αυτος δε σε θελει και οταν σταματησει να σου αρεσει,σε θελει αυτος.......δυσκολη η αγαπη!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγω γενικα θελω να ειμαι free, αλλα ειναι αλλιως οταν εχεις ενα προσωπο απο το οποιο εξαρτασαι εξισου οσο κι αυτο εξαρταται απο σενα. Δηλαδη ουσιαστικα ειναι αλλιως να εχεις ΠΑΝΤΑ την αποκλειστικοτητα σε ενα προσωπο, κατι που με απλους φιλους δε γινεται. Εγω πιστευω οτι ειμαι με τις φασεις μου. Αλλες ελευθερος, αλλες δεσμευμενος, αν και αυτο φερνει δυσκολιες στα ερωτικα, καταλαβαινετε.
Όπως έχει πει μία πολύ καλή μου φίλη.. όταν αγαπάς κάποιον, οι υπόλοιποι γύρω σου δεν είναι "απαγορευμένος καρπός", αλλά "απλοί άνθρωποι".






Άσε... θα το νοιώσεις κι εσύ κάποια στιγμή αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Semina

Νεοφερμένος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Όπως έχει πει μία πολύ καλή μου φίλη.. όταν αγαπάς κάποιον, οι υπόλοιποι γύρω σου δεν είναι "απαγορευμένος καρπός", αλλά "απλοί άνθρωποι".


ΣΩΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!:iagree::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Όπως έχει πει μία πολύ καλή μου φίλη.. όταν αγαπάς κάποιον, οι υπόλοιποι γύρω σου δεν είναι "απαγορευμένος καρπός", αλλά "απλοί άνθρωποι".
Λοιπον, οποτε κανω απιστια, αυτο ακριβως θα πω! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ειμουν στο χωριο μου και περιμενα τη φιλη μου στο παγκακι.εκξεινη τη στιγμη ερχεται ενας στο απεναντι παγκακι καπου στην ηλικια μου με την αδερφη του και ειχε μια φωνη........δεν εχω ξανακουσει πιο ωραια!!!!!!!!!!!περιμενα μεσα στο κρυο ακινητη,με φουστα και τον ακουγα να μιλαει......:inlove::inlove::inlove::inlove:τι ομορφη φωνη.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Semina

Νεοφερμένος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Τελικά η ζωή είναι τόόόόόόόσο απλη χωρίς έρωτα και αγάπες.
Ουάου..:!:.. Ποιος θα το φανταζόταν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Υπερβολικά απλή μάλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Semina

Νεοφερμένος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 60 μηνύματα.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ο πρωην μου με ειχε παρει τηλεφωνο την πρωτοχρονια για χρονια πολλα.γιατι τωρα?????τωρα που δεν τον θελω με κυνηγαει!περσυ ηταν το αντιθετο!εγω ομως τωρα δεν τον θελω και αυτος δε χαμπαριαζει!:mad:


Υ.Γ.ειναι οπως ειπατε υπερβολικα απλη.εγω παντως βλεπω οτι μεσα σε ολο το χαμο που γινεται τωρα στη ζωη μου,αν δεν ειχα τους ερωτες και τις αγαπες θα ειχα τρελαθει τελειως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ε και τι?? Κακό είναι αυτό??:)

Τι είναι η ζωή χωρίς τις πολυπλοκότητες;;; Τουλάχιστον όχι για πάντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Semina

Νεοφερμένος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
...γιατι τωρα?????..

Γιατί έτσι γίνεται πάντα, μη την ψάχνεις..:(
Όταν αποφασίσεις να τους κάνεις το χατίρι και να ξεκολλήσεις, να τους αφήσεις σε ησυχία και να προχωρήσεις, τότε ακριβώς θυμούνται ότι υπάρχεις!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Γιατί έτσι γίνεται πάντα, μη την ψάχνεις..:(
Όταν αποφασίσεις να τους κάνεις το χατίρι και να ξεκολλήσεις, να τους αφήσεις σε ησυχία και να προχωρήσεις, τότε ακριβώς θυμούνται ότι υπάρχεις!!:mad:


ε κι εγω τι να κανω για να ξεκολλησει?το χειροτερο ειναι οτι στο σχολιο κολλαει σε μια αλλη κοπελα(φιλη μου)και κανει οτι δνε υπαρχω-οχι οτι με ενοχλει:P-αλλα μετα ειναι το προβλημα!!!!τι πρεπει να γινει???να γινω αποθητικη?:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top