Έρωτας και διάβασμα

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Για να σου δωσω ελπιδες, συνηθως οι ελληνοαυστραλοι επιστρεφουν, οταν βεβαια εχουν ισχυρους πολιτισμικους δεσμους ακομα. Οι ελληνοαμερικανοι ειναι αυτοι που δεν ξαναρχονται, γιατι η Αμερικα ειναι χωρα που βολευεσαι καλυτερα αν δουλεψεις! Οποτε μην ανησυχεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Babalu

Νεοφερμένος

Η Λουιζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:

ευχαριστω ευχαριστω!!!

χαχα [το χουμε καψει κ επισης ειμαστε οφφ τοπικ :D ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
παιδια.....το καλοκαιρι παντρευοταν μια θεια μου εναν αμερικανο και ειχε ερθει ολο το σοϊ απο το Αμερικα....τι ηταν αυτο....ηταν ενα παιδι φτυστος ο Μιτς του dance!!!!ψηλος(1.75+),καστανοξανθος.....πρεπει να του γυαλισα γιατι ολο με κοιταζε οχι οτι εγω πηαγινα πισω δηλαδη....:Dαυτη η μερα θα μου μεινει αξεχαστη.η μανα μου τον πετυχε σε μια φωτο που φαινεται ολοκαθαρα και την εχω κρεμασει στο φελοπινακα στο δωματιο μου.τον κοιταω και αναστεναζω!αφηστε,εφυγε για αμερικη χωρις να εχω το Ο.Τ.Η. του|(για τους αμυητους Ονομα Τηλέφωνο Ηλικια).....αγαπες του καλοκαιριου....παντως αυτο το καλοκαιρι εκανα ρεκορ,κολλησα με 3 σε 2 μηνες(οχι ταυτοχρονα!!!:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ντάξει της ηλικίας είναι αυτά, μην ανησυχείς :P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Ντάξει της ηλικίας είναι αυτά, μην ανησυχείς :P .

:D με τον τελευταιο εχω ακομα:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Lara Fabian - Je t' aime...

[ame]https://youtube.com/watch?v=N-roGMGyFu0[/ame]

:'(:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
[ame="https://youtube.com/watch?v=sHiMDB19Dyc"]:lol:https://youtube.com/watch?v=sHiMDB19Dyc[/ame]

:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Καμία σχέση με το προηγούμενο... !

Κλάσης ανώτερο το πρώτο ;)

Ένα σου λέω:

Lara Fabian.. !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ο Gainsbourg ειναι ενας απο τους καλυτερους μουσικους. Ασχετα αν καποιοι καθωσπρεπιστες βρηκαν ευκαιρια να το παιξουν Χριστιανοι οταν εβγαλε το τραγουδι.
Φυσικα ο ανθρωπος ειχε αισθηση του χιουμορ και το τραγουδι το εβγαλε για πλακα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Έλεοςςςςςςςςςς. Δεν το εμφάνισε. Δεν πειράζει, όποιος θέλει ας το δει από εδώ: [ame]https://www.youtube.com/watch?v=YUnIhcRBNfE[/ame] :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Δεν πάω και τόσο καλά τελευταία, μην με παρεξηγήσετε!! :stars:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Αφού πίασαμε τα ...αλά ισπανικά...

[ame]https://youtube.com/watch?v=_0hD-xdziGI[/ame]

Just respect...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Ε και τα ισπανικά είναι πολύ ωραία..... :inlove: :inlove: :'( :'( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
οντως....γενικα οταν εισαι:inlove: ολα ωραια τα βλεπεις.....αχ.....εγω καπως ετσι ειμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Επειδή χθες βράδυ ένας φίλος μου έφερε πάλι στο μυαλό τον έρωτα της ζωής μου (κι ενώ τον τελευταίο καιρό έκανα μεγάλες προσπάθειες να μην τον σκέφτομαι, αλλά δεν πειράζει, χαλάλι...!!!!), αφιερώνω σε όσους από σας είστε ερωτευμένοι (και σε αυτούς που υπήρξανε κάποτε ερωτευμένοι) και σε μένα φυσικά.... : :inlove::inlove:
Ε. Αρβανιτάκη: Θέλω κοντά σου να μείνω

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=5jJfXUI-V00[/ame]


:'( :'( :'( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
γενικά είχα πέσει σε πολύ λάθος άτομα οπότε στην αρχή της χρονιάς προσπάθησα να
επιβάλλω στον εαυτό μου το κλασικό "φέτος διάβασμα. ΟΧΙ σχέσεις"
έλα όμως που γνώρισα το πιο απίστευτο άτομο.. με το που τον γνώρισα πάγωσαν όλα..
δεν άντεχα να αφήσω τον εαυτό μου να μην κάνει κίνηση. οπότε τώρα είμαστε μαζί
και άψογα..και νιώθω ότι κρατάω σωστα τις ισοροπίες ''σχεση-φίλοι-διάβασμα"..
ειμαι ευτυχισμένη μαζί του:inlove::inlove: και με βοηθάει στα πάντα..αχ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
γενικά είχα πέσει σε πολύ λάθος άτομα οπότε στην αρχή της χρονιάς προσπάθησα να
επιβάλλω στον εαυτό μου το κλασικό "φέτος διάβασμα. ΟΧΙ σχέσεις"
έλα όμως που γνώρισα το πιο απίστευτο άτομο.. με το που τον γνώρισα πάγωσαν όλα..
δεν άντεχα να αφήσω τον εαυτό μου να μην κάνει κίνηση. οπότε τώρα είμαστε μαζί
και άψογα..και νιώθω ότι κρατάω σωστα τις ισοροπίες ''σχεση-φίλοι-διάβασμα"..
ειμαι ευτυχισμένη μαζί του:inlove::inlove: και με βοηθάει στα πάντα..αχ :)

Καιρός ήταν γιατί εχεις φυτουκλιάσει πάρα πολυ!!! Τουλάχιστον τώρα έχεις και κάποιον να σε ποτίζει... :D:P:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Καιρός ήταν γιατί εχεις φυτουκλιάσει πάρα πολυ!!! Τουλάχιστον τώρα έχεις και κάποιον να σε ποτίζει... :D:P:):):)

δεν σχολιάζω. *κοιτάει ειρωνικά με μισόκλειστα μάτια-σε φάση και πολύ classy lady*
ρε ρε θα στον γνωρίσω είναι τόσο καλούλης..βασικά άσε επειδή με ξέρεις κιόλας, δεν αρχίζω εδώ πέρα να μιλάω για αυτόν επειδή δεν με φτάνουν ούτε 100 ποστ.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
δεν σχολιάζω. *κοιτάει ειρωνικά με μισόκλειστα μάτια-σε φάση και πολύ classy lady*
ρε ρε θα στον γνωρίσω είναι τόσο καλούλης..βασικά άσε επειδή με ξέρεις κιόλας, δεν αρχίζω εδώ πέρα να μιλάω για αυτόν επειδή δεν με φτάνουν ούτε 100 ποστ.. :P

Μα είναι ρομαντική εικόνα αυτή που περιγράφω!!!! :xixi::xixi::D Για να δούμε. :P όμως
ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!:wow:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Μα είναι ρομαντική εικόνα αυτή που περιγράφω!!!! :xixi::xixi::D Για να δούμε. :P όμως
ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!:wow:

μην με προκαλείς.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top