Έρωτας και διάβασμα

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,515 μηνύματα.
Εγω δικη μου αποψη λοιπον. Να αγαπαω καποιον που δεν ενδιαφερω? Πολλη αξια του δινω...Τεσπα.
Αυτό το λένε πολλοί (ή μάλλον όλοι) και όταν έλθει η ώρα που θα δαγκώσουν τη λαμαρίνα το ξεχνάνε :fss: :D



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ε, ενταξει, λεπτομερειες!:P
Αλλα ο miv δυσκολα δαγκωνει τη λαμαρινα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the_president

Νεοφερμένος

Η τατιάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
κάτσε γλυκέ μου, θα έρθει η ώρα σου!
βασικά δε σε νοιάζει, αν ο άλλος σε ενδιαφέρει πολύ. εντάξει σε νοιάζει, το παλεύεις, αλλά στην τελική σε ενδιαφέρει αυτό που αισθάνεσαι εσύ, αυτό είναι που σε κάνει να καρδιοχτυπάς, να χαμογελάς όταν βλέπεις τον άλλον, κι όχι αυτό που αισθάνεται ο άλλος. αυτάαα.... με τη φιλοσοφία! τα άλλα θα τα δεις και στην πράξη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Semina

Νεοφερμένος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
προς philosophos:
χμ.... ''αν αγαπάς κάποιον, άφησέ τον να φύγει.... αν γυρίσει είναι δικός σου, αν όχι, δεν τον είχες ποτέ'' που λέμε??

προς mostel:
δηλαδή Monsieur, πιστεύετε οτι ''όποιος δε με θέλει, δε μου αξίζει''??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Οχι, δεν ειπα αυτο, ουτε εγω ουτε ο μοστ. Ειπαμε απλα οτι δεν αξιζει να σκιζεσαι και να στεναχωριεσαι για καποιον, εστω κι αν νιωθεις κατι, αν πολυ απλα δεν υπαρχει και δεν θα υπαρξει ανταποκριση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Βασικά.. αν αγαπάς κάποιον, δεν χρειάζεται να σκεφτείς ή όχι αν θα τον αφήσεις ελεύθερο ή όχι... απλά από μόνος σου δεν την/τον πιέζεις.


Αν αγαπάς πραγματικά κάποιον, το μόνο που θες είναι το καλό του.



Και τι Πανελλήνιες μου λέτε... απλά θα βλέπεστε για κάποιο χρονικό διάστημα λιγότερο (πχ 3-4 βδομάδες, όσο διαρκούν).
Άλλοι ζουν χιλιόμετρα μακριά, κολυμπούν ωκεανούς και διασχίζουν ερήμους για να βρεθούν κοντά στον άνθρωπο που αγαπάνε. Μην το υποτιμάτε το ότι έχετε τον άνθρωπο που αγαπάτε στην ίδια πόλη με σας.

Άλλους τους χωρίζει το Αιγαίο, το Ιόνιο ή ακόμα και τα σύνορα.



Όσοι έχετε σχέση και δίνετε πανελλήνιες... μην κάνετε καμιά μλκ να διακόψετε. Είστε δίπλα και απλά δεν θα βλέπεστε για λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αιγαίο εδώ :P .
Συμφωνώ με τον Γιώργο πάντως, είναι κρίμα να διακόψεις για τις Πανελλήνιες, ειδικά αν υπάρχει κάτι δυνατό :) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Άλλοι ζουν χιλιόμετρα μακριά, κολυμπούν ωκεανούς και διασχίζουν ερήμους για να βρεθούν κοντά στον άνθρωπο που αγαπάνε.

Αυτο απο ποιο τραγουδι ειναι κλεμμενο???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αυτο απο ποιο τραγουδι ειναι κλεμμενο???:P
Δικιά μου έμπνευση. :P

Αιγαίο εδώ :P .
Μια χαρά είσαι, Αθήνα - Κρήτη είναι εύκολο δρομολόγιο. :P
Believe me. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Έρως ανίκατε μάχαν, βλάχος αγάπησε βλάχα, πάνω σε μηχανή Yamaha ! (Μόνο έτσι διασχίζεις έρημο :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nina

Νεοφερμένος

Η nina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
κάτσε γλυκέ μου, θα έρθει η ώρα σου!
βασικά δε σε νοιάζει, αν ο άλλος σε ενδιαφέρει πολύ. εντάξει σε νοιάζει, το παλεύεις, αλλά στην τελική σε ενδιαφέρει αυτό που αισθάνεσαι εσύ, αυτό είναι που σε κάνει να καρδιοχτυπάς, να χαμογελάς όταν βλέπεις τον άλλον, κι όχι αυτό που αισθάνεται ο άλλος. αυτάαα.... με τη φιλοσοφία! τα άλλα θα τα δεις και στην πράξη!

συμφωνώ απόλυτα....έχω βρεθεί αρκετές φορές σ'αυτη τη θέση...έτσι είναι....μπορεί να φτάσεις σε σημείο..που ξες ότι ο άλλος δεν υπάρχει περίπτωση να σε κοιτάξει ούτε 1% αλλά εσύ να συνεχίζεις να τον θες!!!να μην ξεπερνάς όμως και τα όρια και ξεφτιλίζεσαι!!!!!!;)

Οχι, δεν ειπα αυτο, ουτε εγω ουτε ο μοστ. Ειπαμε απλα οτι δεν αξιζει να σκιζεσαι και να στεναχωριεσαι για καποιον, εστω κι αν νιωθεις κατι, αν πολυ απλα δεν υπαρχει και δεν θα υπαρξει ανταποκριση.

τι λέτε βρε παιδιά...;αγαπάμε για να αγαπάμε και όχι για να μας αγαπήσουν!!!!ειναι δυνατόν;αν ήταν έτσι δεν θα αγαπούσε κανείς κανέναν...!

Βασικά.. αν αγαπάς κάποιον, δεν χρειάζεται να σκεφτείς ή όχι αν θα τον αφήσεις ελεύθερο ή όχι... απλά από μόνος σου δεν την/τον πιέζεις.


Αν αγαπάς πραγματικά κάποιον, το μόνο που θες είναι το καλό του.



Και τι Πανελλήνιες μου λέτε... απλά θα βλέπεστε για κάποιο χρονικό διάστημα λιγότερο (πχ 3-4 βδομάδες, όσο διαρκούν).
Άλλοι ζουν χιλιόμετρα μακριά, κολυμπούν ωκεανούς και διασχίζουν ερήμους για να βρεθούν κοντά στον άνθρωπο που αγαπάνε. Μην το υποτιμάτε το ότι έχετε τον άνθρωπο που αγαπάτε στην ίδια πόλη με σας.

Άλλους τους χωρίζει το Αιγαίο, το Ιόνιο ή ακόμα και τα σύνορα.



Όσοι έχετε σχέση και δίνετε πανελλήνιες... μην κάνετε καμιά μλκ να διακόψετε. Είστε δίπλα και απλά δεν θα βλέπεστε για λίγο.

πες τα βρε γιώργο!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Νίνα;

Ποιος είπε ότι πιστεύουμε το αντίθετο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nina

Νεοφερμένος

Η nina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Νίνα;

Ποιος είπε ότι πιστεύουμε το αντίθετο;

συγνώμη αν κάνω λάθος....αλλά αυτό κατάλαβα από τα λεγόμενα σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Babalu

Νεοφερμένος

Η Λουιζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Μια χαρά είσαι, Αθήνα - Κρήτη είναι εύκολο δρομολόγιο. :P
Believe me. :P

αχ τωρα μην με συγχιζετε με τις αποστασεις γιατι πιστευω οτι σας "τρωω" ολους!!!! ελλαδα-αυστραλια πιανεται? στην αλλη ακρη του κοσμου λολ..
αλλα κ παλι ο ερωτας ερωτας...:xixi:


κ για το θεμα,,παλι τα ιδια! αμα ειναι να ερθει 8α ερ8ει! ειναι θεμα προτραιοτητων η θα τον προσπερασεις η θα διαλε3εις να βιωσεις κατι πρωτογνωρο [κ μπορει κ για τελευταια φορα who knows αλλωστε..] =]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Καλα μια γνωστη μου τον εφερε απο Αυστραλια, καριεριστα ανθρωπο, τον παντευτηκε, εκαναν δυο παιδακια και τωρα ζουν στο ομορφο Καματερο. Απ'το Συδνευ στο Καματερο...Α ρε μοιρα αδικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
hahaha :D

Μπορεί να 'ταν τυχερός όμως αν πήρε τη σωστή γυναίκα :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
κάτσε γλυκέ μου, θα έρθει η ώρα σου!
βασικά δε σε νοιάζει, αν ο άλλος σε ενδιαφέρει πολύ. εντάξει σε νοιάζει, το παλεύεις, αλλά στην τελική σε ενδιαφέρει αυτό που αισθάνεσαι εσύ, αυτό είναι που σε κάνει να καρδιοχτυπάς, να χαμογελάς όταν βλέπεις τον άλλον, κι όχι αυτό που αισθάνεται ο άλλος. αυτάαα.... με τη φιλοσοφία! τα άλλα θα τα δεις και στην πράξη!

σε μια τετοια κατασταση ειμαι και εγω....αλλα δεν ειμαι σιγουρη για την αδιαφορια απο το αλλο μετωπο!:)καταλαβες ποια ειμαι ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Babalu

Νεοφερμένος

Η Λουιζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Καλα μια γνωστη μου τον εφερε απο Αυστραλια, καριεριστα ανθρωπο, τον παντευτηκε, εκαναν δυο παιδακια και τωρα ζουν στο ομορφο Καματερο. Απ'το Συδνευ στο Καματερο...Α ρε μοιρα αδικη...


ου-α-ου! τρομερη η γνωστη σου παντως! αχ αυτο το σιδνευ τι κανει....:P


**τετοια λεγε μου να αναπτερωνεται το ηθικο μου :iagree: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Καλα βεβαια αυτος δεν ειχε δεσμους με την Αυστραλια. Ελληνας ηταν κι ειχε παει για δουλειες, οχι πως ηταν μεταναστης. Οποτε ηταν πιο ευκολα τα πραγματα να ξαναρθει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Babalu

Νεοφερμένος

Η Λουιζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Καλα βεβαια αυτος δεν ειχε δεσμους με την Αυστραλια. Ελληνας ηταν κι ειχε παει για δουλειες, οχι πως ηταν μεταναστης. Οποτε ηταν πιο ευκολα τα πραγματα να ξαναρθει.


:( ααα μην μου τα χαλας τωρα!
λολ

απλα ας ελπισουμε οτι ολοι οι μεταναστες 8ελουν καποια στιγμη να γυρισουν στην πατριδα τους [wishfull thinkin]:D
χοχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top