Έπεσε το sis.auth.gr? (24/07/2024)

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Μπήκα για να αιτηθώ βεβαίωση αναλυτικής βαθμολογίας.

Εδώ και δύο ώρες είμαι εκτός.

Έχει κάποιος άλλος το ίδιο πρόβλημα;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 10,539 μηνύματα.
Μπήκα κανονικά εγώ.
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Μη μου λες τέτοια φιλενάδα, ακόμη δε μπαίνω.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 10,539 μηνύματα.

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Μην αγχώνεσαι αυτή την στιγμή δε με βάζει ούτε εμένα. Μα τον θεό όταν έγραψα το προηγούμενο μήνυμα μπήκα κανονικότατα.
:skull::skull:

Μια γαμημένη βεβαίωση βαθμολογίας χρειάζομαι, στο τέλος θα πεθάνουμε όλοι από αγωνία.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 10,539 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,464 μηνύματα.
Μπαίνω κανονικά.
Δοκίμασε να καθαρίσεις cache, cookies κλπ
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Τώρα με βάζει, αλλά δε μου βγάζει τις αιτήσεις...

Γαμήστε το, από αύριο.

Ευχαριστώ όλους!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top