Έξυπνες ατάκες για φλερτ

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Η μετεξέλιξη της κλασσικής ατάκας του Ζαχαροπλάστη πατέρα

Η goth
-Νεκροθάφτης είναι ο πατέρας σου; ;)
-:sick: . Γιατί;
-Γιατί πεθαίνω για σένα κούκλα μου!:D

Η ανασφαλής
-Φαρμακοποιός είναι ο πατέρας σου;
-Γιατι;:hmm:
-Για να μην αγοράσω προφυλακτικά από εκεί.:worry:

Η βουκολική
-Αγρότης είναι ο πατέρας σου;:clapup:
-Γιατι;:eek:
-Γιατί τα χείλη σου είναι σαν τα φρούτα του πάθους.

Η αποτυχημένη
-Κλέφτης είναι ο πατέρας σου;
-Γιατί; Επειδή έκλεψε όλα τα άστρα του ουρανού και τα έβαλε στα μάτια μου;
-Οχι, αλλά μοιάζεις του Μητσάρα του Σουγιά που κάναμε μαζί φυλακή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
εγω παιδια αν μου αρεσει μια κοπελα παω και λεω το πολυ πρωτότυπο
''θες να παμε για καφε;;;'' αντε αν εχω τρελα κεφια
''θες να παμε καπου μαζι,κανα σινεμα;;;''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
εγω παιδια αν μου αρεσει μια κοπελα παω και λεω το πολυ πρωτότυπο
''θες να παμε για καφε;;;'' αντε αν εχω τρελα κεφια
''θες να παμε καπου μαζι,κανα σινεμα;;;''

Μιλάμε εισαι εξπερ στην τεχνη του φλερτ:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Eγώ πάλι την κοιτάω απο κάτω προς τα πάνω και της λέω με ύφος " How you doin?"

ΧΑΧΑ

Πιάνει όντως :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Eγώ πάλι την κοιτάω απο κάτω προς τα πάνω και της λέω με ύφος " How you doin?"

ΧΑΧΑ

Πιάνει όντως :hmm:
ναι ρε τι λεμε τωρα,κοιτα τον Joy απο τα φιλαρακια,10 season,10 χρονια την ιδια ατακα και γινοτανε (no offence)
μουνοπαρελασι
Μιλάμε εισαι εξπερ στην τεχνη του φλερτ:whistle::whistle:

ναι πραγματι το ιδιαιτερο style μου εχει αποτελεσματα,κοιτα τι τσιμπησα απο το forum:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
ναι ρε τι λεμε τωρα,κοιτα τον Joy απο τα φιλαρακια,10 season,10 χρονια την ιδια ατακα και γινοτανε (no offence)
μουνοπαρελασι

Totally :D
Ο τύπος άλλαξε ολοκληρωτικά την έννοια του φλέρτ χD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

telis80

Νεοφερμένος

Ο telis80 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Είναι κλασσικό πλέον το καμάκι...πας εκεί σε μια κοπελιά...
- Γειάαα
-Γειά
-Ενοχλώ?
-Ανάλογα..
κ μετά βρίσκεις μια αφορμή να τς πεις κατι για να πιάσετε συζήτηση...όμως πρώτα να έχει προηγηθεί συζήτηση με τα ματια!!!αντε καλη επιτυχία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
πλακα εχει να πας και να πεις...γεια σου κουκλα!θες να κανουμε κανενα παιδι μαζι σημερα???χαχαχαχαχαχααχαχααχαχχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
πλακα εχει να πας και να πεις...γεια σου κουκλα!θες να κανουμε κανενα παιδι μαζι σημερα???χαχαχαχαχαχααχαχααχαχχα

Η φάση θα έχει πλάκα. Η χυλόπιτα που θα ακολουθήσει, όμως, δεν θα έχει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Η φάση θα έχει πλάκα. Η χυλόπιτα που θα ακολουθήσει, όμως, δεν θα έχει.:P
καλα αυτο εννοειται.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Εντυπώσεις θα προκαλέσουν και φράσεις όπως: « Σε παντρεύει η μάνα σου;»
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
(Α=Ανδρας Γ=Γυναίκα)

A: Eχουμε συναντηθεί κάπου εμείς;
Γ: Ναι, γι αυτό δεν πηγαίνω πια εκεί.

Α: Νομίζω ότι σε έχω δει κάπου.
Γ: Ναι, είμαι η νοσοκόμα στο νοσοκομείο αφροδισίων νοσημάτων.

Α: Είναι αυτή η θέση κενή;
Γ: Ναι και αυτή που κάθομαι εγώ θα εκκενωθεί αμέσως αν καθήσεις δίπλα μου.

A: Σπίτι σου ή σπίτι μου;
Γ: Και στα δύο. Εσύ σπίτι σου και εγώ στο δικό μου.

Α: θα ήθελα να σου τηλεφωνήσω. Ποιό είναι το τηλέφωνό σου;
Γ: Είναι στον κατάλογο.
Α: Ναι αλλά δεν ξέρω το όνομά σου.
Γ: Και αυτό είναι στον κατάλογο.

Α: Μωρό μου, πώς σου αρέσουν τα αυγά σου το πρωί;
Γ: Αγονιμοποίητα (!)

Α: Ελα λοιπόν, αφού για τον ίδιο λόγο ήρθαμε σε αυτό το μπαρ σήμερα.
Γ: Σωστά, ας βρούμε λοιπόν καμμιά γκόμενα.

Α: Ειμαι εδώ για να ικανοποιήσω όλες σου τις ερωτικές φαντασιώσεις.
Γ: Μη μου πεις... Εχεις άλογο και μαμά ντυμένη Χίτλερ;

Α: Ξέρω πώς να σε ευχαριστήσω, μωρό μου.
Γ: Τότε κάντο και φύγε.

Α: Θέλω να σου δωρήσω τον εαυτό μου.
Γ: Συγγνώμη, αλλά δεν δέχομαι φτηνιάρικα δώρα

Α: Αν σε δω ποτέ γυμνή, θα πεθάνω ευτυχισμένος.
Γ: Ναι αλλά αν σε δω ποτέ εγώ γυμνό, θα πεθάνω απο τα γέλια.

Α: Το σώμα σου είναι σαν ιερός ναός για μένα.
Γ: Λυπάμαι αλλα δεν έχει λειτουργία σήμερα.

Α: Θα μπορούσα να σου δώσω τα πάντα.
Γ: Ωραία, ας ξεκινήσουμε απο τον τραπεζικό σου λογαριασμό

Α: Θα μπορσύσα να πάω ακόμη και στο τέλος του κόσμου για χάρη σου.
Γ: Ναι, αλλά θα μπορούσες να μείνεις εκεί για πάντα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
:sick::sick::sick:

Και αν είναι κατά του γάμου; :P:mastigio:mastigio:mastigio

Έτσι κι αλλιώς στο χιούμορ σκοπέυω, οπότε αν αρχίσει τα κατά του γάμου είναι κομπλεξική και πάμε παραπέρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeingDead

Νεοφερμένος

Η Κλεοπάτρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
χαχαχα πολυ καλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
παιδιά ..εμένα ένας ηλίθιος μου είπε το εξής ανωμαλιάρικο (μπλιαξ) : ποιος σου παίρνει μέτρα στο κρεβάτι μωρό μου???
πωωωωωωω μου 'ρθε να ξεραθώ στα γέλια ! τί ατάκα και αυτή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
-ζαχαροπλαστης ηταν ο πατερας σου?
-οχι,ΠΑΟΚ :ropalo:

χαχαχαχ φοβερη ατακα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
παιδιά ..εμένα ένας ηλίθιος μου είπε το εξής ανωμαλιάρικο (μπλιαξ) : ποιος σου παίρνει μέτρα στο κρεβάτι μωρό μου???
πωωωωωωω μου 'ρθε να ξεραθώ στα γέλια ! τί ατάκα και αυτή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top