Έκθεση-Επαναληπτικές Πανελλήνιες 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
https://www.ypepth.gr/docs/them_glo_gen_c_hmer_epan_0906.pdf

Πώς σας φάνηκαν τα θέματα;;

Εγώ νομίζω πιο δύσκολα από τα κανονικά που γράψαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Ναί,αρκετά πιο δύσκολα πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
παλι καλα που δεν ημουν στις επαναληπτικες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Ειτε με δυσκολα, ειτε με πιο ευκολα θεματα, η βαθμολογηση της Εκθεσης παραμενει ο,τι να 'ναι. Αυτο εχω καταλαβει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
μονο η περιλιληψη ηταν ψιλοπαλουκακι...αλλα τα υπολοιπα ηταν ιδια με αυτα που γραψαμε...και η εκθεση πιστευω ηταν πιο ευκολη απο αυτην που γραψαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
το αντωνυμο του αναρθρη;
συνωνυμο του επικουρικα;
και η αναπτυξη παραγραφου ηταν δυσκολη αφου η φραση προς αναπτυξη ηταν δυσνοητη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
το αντωνυμο του αναρθρη;
συνωνυμο του επικουρικα;
και η αναπτυξη παραγραφου ηταν δυσκολη αφου η φραση προς αναπτυξη ηταν δυσνοητη.


+1:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λιτσας χρήστος

Νεοφερμένος

Ο λιτσας χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
παλι με 13 και 12 θα τα βαθμολογήσουν τα γραπτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotap

Νεοφερμένος

Η panagiotap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
μου αρεσε πολυ το 8εμα... παρα πολυ ομως! οσο για την αναπτυξη παραγραφου επειδη εχω μια Α σχεδση με λογιτεχνια μου φαινεται πανευκολη! τωρα.... τι να πω! πηρα 19,7 σε αυτο δεν ξερω ποσο θα παιρνα! καλη επιτυχια σε ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria1025

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria1025 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Καλα παιδια το θεμα της εκθεησης ηταν απλα..ΠΟΡΩΣΗ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
https://www.ypepth.gr/docs/them_glo_gen_c_hmer_epan_0906.pdf

Πώς σας φάνηκαν τα θέματα;;

Εγώ νομίζω πιο δύσκολα από τα κανονικά που γράψαμε...



πανεύκολα μου φαίνονται, ίσως λίγο το παράθεμα(β1) να ήθελε λίγο δουλειά!! ..αν όχι ευκολότερα, εξίσου εύκολα με τα δικά μας..!!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spring_mx

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Καλα παιδια το θεμα της εκθεησης ηταν απλα..ΠΟΡΩΣΗ!!!


μαρια εχεις δικιο!
πιο ωραιο και ευκολο το θεμα τς εκθεσης....
λιγο δυσκολο μου φανηκε η αναπτυξη παραγραφου...!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Οι ασκήσεις πιστεύω ήταν ελάχιστα πιο δύσκολες απ' του Μαίου... Όσο για την έκθεση, ευτυχώς που έγραψα τα κανονικά θέματα. Αυτό το θέμα μου φαίνεται φοβερά βαρετό :P(τώρα αν ήταν στα εύκολα - λόγω φροντηστηρίων- δεν μπορώ να πω γιατί δεν πήγαινα) .Πραγματικά δεν θα είχα τι να γράψω! Ενώ με τα βιβλία με προκαλούσε να δώσω την άποψή μου και να θάψω λίγο το εκπαιδευτικό σύστημα:D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragonver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragonver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
μου αρεσε πολυ το 8εμα... παρα πολυ ομως! οσο για την αναπτυξη παραγραφου επειδη εχω μια Α σχεδση με λογιτεχνια μου φαινεται πανευκολη! τωρα.... τι να πω! πηρα 19,7 σε αυτο δεν ξερω ποσο θα παιρνα! καλη επιτυχια σε ολους!

Πήρες 19.7 στην έκθεση; Αν ναι, τι να πώ, χίλια μπράβο κοπέλα μου! Πραγματικά μπράβο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
το αντωνυμο του αναρθρη;
συνωνυμο του επικουρικα;
και η αναπτυξη παραγραφου ηταν δυσκολη αφου η φραση προς αναπτυξη ηταν δυσνοητη.


+φωνω μαζι σου..αλλα τις λεξεις απο την φραση για την αναπτυξη τις εδινε παραπανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Πήρες 19.7 στην έκθεση; Αν ναι, τι να πώ, χίλια μπράβο κοπέλα μου! Πραγματικά μπράβο!

Όντως απίστευτος βαθμός:D! Ο ψηλότερος που άκουσα από φίλους ήταν 18,2. Μπράβο και από μένα:)! (Θα έλεγα και εις ανώτερα αλλά δεν υπάρχει και πολύς χώρος για βελτίωση:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Όντως απίστευτος βαθμός:D! Ο ψηλότερος που άκουσα από φίλους ήταν 18,2. Μπράβο και από μένα:)! (Θα έλεγα και εις ανώτερα αλλά δεν υπάρχει και πολύς χώρος για βελτίωση:P)
Ειλικρινα ειναι απιστευτος βαθμος.Δλδ με 20 στα υπολοιπα μαθήματα πιανεις...19976!
Βεβαια κραταω μερικες επιφυλαξεις ως προς τη βαθμολογηση γιατι ακουσα οτι πολλοι βαθμολογητες το διναν το 18 για πλακα και υπηρξαν πολλα γραπτα με 96απο εναν 70 απτον αλλο και 60 απτον τριτοπχ Αρα αν επεσες σε δυο σαν τον πρωτο εισαι κωλοφαρδος!Ειναι μυστηριο πραγμα αυτο με τους φιλολογους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top