Call of duty: Black Ops

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Αναρωτιέμαι πως και δεν είχε ανοιχτεί τέτοιο θέμα ακόμα:P
Για πείτε εντυπώσεις(αν παίζει κανείς) και σε πιο σημείο έχετε φτάσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Το black ops δεν το εχω παιξει ακομα,εσυ το τερματισες? για πες εντυπωσεις....
στο 6 εχω αφησει κατι πιστες,δεν μπορω να τις περασω με τιποτα..! Και τις μισες κατι φιλοι μου τις περασαν...
Ειναι το καλυτερο wargame,αλλα singleplayer μετα απο λιγο το βαριεμαι... οταν παιζουμε multiplayer ειναι πορωση και γινοντε μαχες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Black ops δεν εχω παίξει λόγω χρόνου πάντως σε ΌΛΑ τα προηγουμενα έχω λιώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Θα σας πω εγώ λοιπόν που το έχω τερματίσει και στο Multiplayer είμαι prestige,level 38(ψωνάρα :P )
Το single player είναι ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΟ.Εμένα (σε ps3) μου έχει αφήσει τις καλύτερες εντυπώσεις, ωστόσο στο multiplayer δεν εντυπωσιάστηκα.Προτιμώ το 6.Τα γραφικά είναι λίγο "ξεπερασμένα" ενώ κάθε φορά με το μαχαιράκι νευριάζω και μου'ρχετε να το κλείσω γιατί δεν είναι πουθενά!



Εγώ ξεκίνησα να παίζω τον Αύγουστο το 6 και το τερμάτισα και multiplayer prestige,level 70!.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top