Έχετε κλάψει ποτέ σε κάποια ταινία;

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
και αν ναι ... πως σας φανηκε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
και αν ναι ... πως σας φανηκε?

Ναι:'(:P, στην τελευταία σκηνή της ταινίας "One flew over the cuckoo's nest", παει πολύς καιρός απο τότε...

Πως μου φάνηκε;;Τί εννοεις:confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
εχμμμ και εγώ κάποιες φορές από ότι θυμάμαι ...Βασικά το έκανα επίτηδες για να την κάνω να κάνει αυτό που θέλω !!!! ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΉΣ !!!! Σούς όμως δεν το λέμε πουθενά αυτό χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marialena!

Νεοφερμένος

Η Μαριαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Εγώ έκλαψα πρόσφατα όταν είδα ξανά την ταινία " P.S. I love you" :redface: Βασικά ξαφνιάστικα γιατί συν΄γθως δεν κλαίω σε ταινίες κι επίσης επειδή ήταν μπροστά και η μαμά μου...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
χαχαχα συγνώωωωωμη δεν ξέρω πώς είδα ''αν έχετε κλάψει ποτέ για κάποια (κοπέλα δλδ )'' δεν είδα το ταινία χαχαα εεεε νταξ τι γυναικες τι ταινιες το ιδιο πραγμα ειναι χαχαχααχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starlight

Νεοφερμένος

Η starlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Εγώ έκλαψα πρόσφατα όταν είδα ξανά την ταινία " P.S. I love you" :redface: Βασικά ξαφνιάστικα γιατί συν΄γθως δεν κλαίω σε ταινίες κι επίσης επειδή ήταν μπροστά και η μαμά μου...:D



Η αγαπημενη μ ταινια...τ ΚΛΑΜΑ...Μπραβο σ που την ειδεσ...δεν χορταινω ν μιλαω για αυτην την ταινια...ο Βαττλερ τελειοσ ηθοποιος!!!!την συστηνω ανεπιφυλακτα!!!:clapup::yahoo::alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
και ξανα ποστάρω γιατί σήμερα είδαμε σήμερα ταινία στην ώρα της κοινωνιολογίας το ''i am sam''-''το όνομα μου είναι Σαμ'' παιδιά κορυφαία ταινία για πολύ κλάμα μιλάμε ! ! !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starlight

Νεοφερμένος

Η starlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
και ξανα ποστάρω γιατί σήμερα είδαμε σήμερα ταινία στην ώρα της κοινωνιολογίας το ''i am sam''-''το όνομα μου είναι Σαμ'' παιδιά κορυφαία ταινία για πολύ κλάμα μιλάμε ! ! !


ΚΑΙ εκλαψες?:confused::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristianna14

Νεοφερμένος

Η xristianna14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Έχω κλαψει σε αρκετές και μου άρεσαν πάρα πολύ. Όσο για το P.S. I LOVE Y οκ ωραία ταινεία αλλά όχι και για κλάματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

--->ev<---

Νεοφερμένος

Η --->ev<--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εχω κλαψει με το ''remember me''...συγκλονιστικό το τέλος!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

i-r-i-a

Νεοφερμένος

Η i-r-i-a αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγω παντωσ δεν εχω κλαψει για ταινια ποτε :) να πω την αληθεια ειμαι λιγο.......αναισθητη σε αυτα τα θεματα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Η μόνη φορά που έκλαψα σε ταινία είναι στον Τιτανικό... Μετά από αυτό δεν επέτρεψα στον εαυτό μου να ξανακλάψει για ταινία...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Ενα και μοναδικό δάκρυ κύλησε στην ταινία ''Forrest Gump''.Ευθύς εξαφανίστηκε,όμως. :redface:
Αλλα δικαιολογείται γιατι ήμουν μικρός :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Φυσικά.

P.S. I love you
The Notebook
A walk to remember
Life without me


Και με άλλες λογικά, αλλά με αυτές αρκετά.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Άν έχω κλάψει για μια ταινία;;; Ε όχι δα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Με αυτή την ταινία.

Υπέροχη. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Στην ταινία Τιτανικό, στο σινεμά (το 1998-1999, όπου ήμουν έκτη δημοτικού), απλά συγκινήθηκα λιγάκι με το άδοξο τέλος...και κάποια σημεία του έργου με "ταρακούνησαν" λιγάκι από συναισθηματικής πλευράς (λόγω ηλικιακής ανωριμότητας και παιδικής αθωότητας για τα "πονηρά"...δεν είχαμε υπολογιστή τότε στο σπίτι). :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Για ρομαντική ταινία όχι δεν έχω κλάψει...:confused:

Όμως για το ''An American Crime'' πάρα πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Βούρκωσα στον Τιτανικό αλλά δεν έκλαψα:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Nef!~

Νεοφερμένος

Η Νεφελη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Σε μια και μοναδικη : Η Ζωη Ειναι Ωραια ~ Ρομπερτο Μπενινι !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top