Αθλητικό Γυμνάσιο

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Ποια η άποψή σας γενικά για το αθλητικό γυμνάσιο;Ποιοι από εσάς πηγαίνουν;Εγώ πήγα στην 1η γυμνασίου και θα συνεχίσω και φέτος!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Το αθλητικο γυμνασιο είναι για αυτούς που θέλουν αν οχι την ώρα του παιδιού, τελος πάντων αυτοί που ασχολούνται με αθλήματα. Πάντως είναι για αυτούς που θέλουν να πανε γυμναστικής ακαδημία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Το αθλητικο γυμνασιο είναι για αυτούς που θέλουν αν οχι την ώρα του παιδιού, τελος πάντων αυτοί που ασχολούνται με αθλήματα. Πάντως είναι για αυτούς που θέλουν να πανε γυμναστικής ακαδημία.
Κοίταξε για μερικο τούς είναι η ώρα του παιδιού...για τους περισσότερους όχι...τουλάχιστον έτσι το βλέπω εγώ...εγώ πηγαίνω γιατί μου αρέσουν τα αθλήματα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Ναι αυτό σου λέω. Οτι μερικοί λενε. ΠΟυ θα είναι η ωρα του παιδιού?? στο αθλητικό ας πάω και εγω. Πάντως αμα θες να περάσεις σε κάτι διαφορο της γυμναστικής στο λύκειο προτείνω να αλλάξεις σχολείο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TKD-K

Νεοφερμένος

Η IRINI K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
και εγώ πηγαίνω αθλητικό γυμνάσιο στο ταεκβοντό και μπορώ να πω πως είναι κουραστικά μεν αλλά διασκεδαστικά για αυτούς που αγαπούν το άθλημά τους:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
και εγώ πηγαίνω αθλητικό γυμνάσιο στο ταεκβοντό και μπορώ να πω πως είναι κουραστικά μεν αλλά διασκεδαστικά για αυτούς που αγαπούν το άθλημά τους:D
Κοροιδεύεις..έτσι δεν είναι;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
και εγώ πηγαίνω αθλητικό γυμνάσιο στο ταεκβοντό και μπορώ να πω πως είναι κουραστικά μεν αλλά διασκεδαστικά για αυτούς που αγαπούν το άθλημά τους:D

Φαίνεται ότι το αγαπάς πολύ για να το έχεις και στο όνομα μέλους:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TKD-K

Νεοφερμένος

Η IRINI K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Φυσικά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-----------------------------------------
Κοροιδεύεις..έτσι δεν είναι;:)





γιατί να σε κοροϊδέψω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
εγω............δεν παω σε αθλητικο


γιατί να σε κοροϊδέψω?

μην του δεινεις σημασια......τα πεταει συχνα κατι τετοια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Μου είπαν να πάω για πινγκ πονγκ,αλλά είναι πολύ μακριά από εδώ που μένω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
και εγώ πηγαίνω αθλητικό γυμνάσιο στο ταεκβοντό και μπορώ να πω πως είναι κουραστικά μεν αλλά διασκεδαστικά για αυτούς που αγαπούν το άθλημά τους:D
Έχει αθλητικό Τάεκ βοντό;;;;;;;;;
εγω............δεν παω σε αθλητικο




μην του δεινεις σημασια......τα πεταει συχνα κατι τετοια:P
Έχει χάρη που είμαι στις καλές μ:D
-----------------------------------------
Μου είπαν να πάω για πινγκ πονγκ,αλλά είναι πολύ μακριά από εδώ που μένω....
Και εμένα μακριά είναι αλλά πηγαίνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgaki

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Εμένα μου είχαν προτείνει να πάω σε αθλητικό για βόλεΐ,αλλά δεν πήγα,διότι ακουγόταν ότι δε γίνεται σοβαρό μαθημα σε αυτά τα σχολεία......:down:Ισχύει;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Έλεος...στο δικό μου σχολείο γίνεται άποψο μάθημα και οι μόνιμοι καθηγητές είναι πραγματικά πολύ καλοί και έμπειροι...Εξάλλου δεν είμαι μόνο το αθλητικό τμήμα..είναι τα απλά...μην ακούω αεορολογίες του γοφού,στιρηγμένες στο δεξί οπίσθιο:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desio45

Νεοφερμένος

Ο desio45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδιά,και να θέλετε να πάτε Γυμναστική Ακαδημία άπο Αθλητικό Γυμνάσιο-Λύκειο τα extra μόρια απ'αυτα τα σχολεία καταργήθηκαν δηλ. δεν παίρνεις επιπλέον μορια στην Γυμναστική Ακαδημία αν έχεις απολυτήριο Αθλητικού Λυκείου-Γυμνασίου....
Σκέφτονται πάντως να επαναφέρουν το προηγούμενο σύστημα.
Στο αθλητικό σχολείο πάντως πάνε όσοι αγαπούν ένα άθλημα η πάνε για να χάνουν διδακτικές ώρες...
Μόνο που σου προσφέρει επίσης και παραπάνω κούραση το σχολείο αυτό:(:(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mizzkaterinoula

Νεοφερμένος

Η Mizzkaterinoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Τ Λυκειο πυ παω εκτος απ γενικο ειναι και αθλητικο και ξερω καπια πραγματα...Δεν ειναι η ωρα του παιδιου πως πιστευουν πλλοι γτ εκεινα τ παιδια ξυπνανε απ νωρις, πανε πρπονηση, παιρνουν εκει απουσιες και ερχονται μετα κατα τις 10 και κανουν μαθημα μεχρι τις 3 παρα...Αρκετα δυσκολο οταν εχεις μαθημα μετα απο πρπνηση κατα την γνωμη μου...Και δεν ειναι μονο για οσους θελουν γυμαστικη ακαδημια..Απλα μεσο αυτου τ σχολειου κυνηγανε περισσοτερο τ αθλημα π θελουνε και κερδιζουν απο οτι εχω ακουσει καποια μορεια αναλογα με την επιδση τς στα σχλικα πρωταθληματα και ειναι πιο ευκολ γ αυτους καθως τς παρεχεται δωρεαν προπνηση εξτρα τωνδικων τς μαδων μ αποτελεσμα να ειναι συχνα σ καλλητερη φρμα απο πολλους αλλους(αυτ δν ισχυει παντα βεβαια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

litsa1999

Νεοφερμένος

Η litsa1999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Θέλω να σας κάνω κάποιες ερωτήσεις! Ενδιαφέρομαι για το αθλητικό απλά δεν βρίσκω την ιστοσελίδα και τα συναφή.Μήπως μπορείς να μου στείλεις κάποιες προϋποθέσεις;:clapup::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Υπαρχει αθλητικο Λυκειο απο Πειραια? Και αν ναι, πως ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pauline_123

Νεοφερμένος

Η Πωλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εγώ δεν πάω σε Αθλητικό Γυμνάσιο αλλά πιστεύω ότι είναι κάτι καλό για όσους τους αρέσει να ασχολούνται με τα αθλήματα! :)
Δηλαδή αν ασχολείσαι με κάποιο άθλημα είναι πολύ καλό που πήγες σε Αθλητικό Γυμνάσιο και καλό θα ήταν να συνεχίσεις! Επίσης να θες να περάσεις σε κάποια Αθλητική Ακαδημία θα σε βοηθήσει πολύ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top