Πρώτη μέρα στο Πανεπιστήμιο

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Σε οσους πρωτοετεις φοιτητες εχει ανοιξει η σχολη τους.Πως σας φανηκε η πρωτη μερα στη σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katia

Νεοφερμένος

Η Katia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
μια χαρα.απλα γνωριστηκαμε τωρα εξαρταται την σχολη εσυ που περασες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
η νομική κομοτηνής ανοίγει αύριο (για ένα μάθημα) και μετά κανονικά από τη δευτέρα ξεκινάμε..

για να δούμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Εμεις (τμημα οικονομικης επιστημης ΑΣΟΕΕ) ανοιγουμε την παρασκευη 3/10.Τα ωρολογια προγραμματα των σχολων σας εχουν βγει?Πως σας φαινονται?Σας βολευουν?Εμενα ειναι μια χαρα,αν εξαιρεσεις τη Δευτερα που θα εχω μαθημα 9-11 το πρωι και μετα 7-9 το απογευμα!:emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Εμεις (τμημα οικονομικης επιστημης ΑΣΟΕΕ) ανοιγουμε την παρασκευη 3/10.Τα ωρολογια προγραμματα των σχολων σας εχουν βγει?Πως σας φαινονται?Σας βολευουν?Εμενα ειναι μια χαρα,αν εξαιρεσεις τη Δευτερα που θα εχω μαθημα 9-11 το πρωι και μετα 7-9 το απογευμα!:emm:

Αυτά ίσως να αλλάξουν πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.

Demand

Νεοφερμένος

Ο Demand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Μέχρι να οριστικοποιηθεί το πρόγραμμα , ίσως υπάρξουν κάποιες αλλαγές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
δεν ξερω δεν πηγα.
αλλωστε περιμενω να κανω αιτηση για μεταγραφη και δεν μπορω να τρεχω στην πατρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Μέχρι να οριστικοποιηθεί το πρόγραμμα , ίσως υπάρξουν κάποιες αλλαγές.

Μπα, δεν είναι σχολείο να μπαίνει κάθε μέρα ο υπεύθυνος καθηγητής και να δίνει πρόγραμμα. Συνήθως όταν το βγάζουν είναι μόνιμο. Η μόνη περίπτωση να γίνουν αλλαγές είναι για αναπληρώσεις χαμένων ωρών και για ώρες εργαστηρίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Εντάξει, η σχολή μια χαρά ήταν, λίγο που κάναμε μάθημα το αντικείμενο μου φάνηκε ΠΟΛΥ ενδιαφέρον και οι καθηγητές επαρκείς. Το μόνο που με ξενερώνει μέχρι στιγμής είναι ο κόσμος, οπότε τελειώνω το μάθημα τρέχω στο Πολυτεχνείο να βρω τους φίλους μου. Δεν παίζει να έχω δει πάνω από 2-3 άτομα που να μην είναι τρεντμπόυς-δαπγκέρλς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Τι εννοείς?

Αυτό εννοούσα:

Μέχρι να οριστικοποιηθεί το πρόγραμμα , ίσως υπάρξουν κάποιες αλλαγές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Εντάξει, η σχολή μια χαρά ήταν, λίγο που κάναμε μάθημα το αντικείμενο μου φάνηκε ΠΟΛΥ ενδιαφέρον και οι καθηγητές επαρκείς. Το μόνο που με ξενερώνει μέχρι στιγμής είναι ο κόσμος, οπότε τελειώνω το μάθημα τρέχω στο Πολυτεχνείο να βρω τους φίλους μου. Δεν παίζει να έχω δει πάνω από 2-3 άτομα που να μην είναι τρεντμπόυς-δαπγκέρλς.
Ερχεσαι και στους μηχ. η/υ?Ισως σε εχω δει:hmm:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Εγω τελικα δεν ξεκινησα σημερα γιατι οι διαλεξεις για το μαθημα της Γενικης Οικονομικης Ιστοριας αρχιζουν 7/10 οποτε θα αρχησω τη Δευτερα 6/10.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ερχεσαι και στους μηχ. η/υ?Ισως σε εχω δει:hmm:!

Όχι, δεν έχω περάσει ακόμα. Έχω πολλούς φίλους εκεί όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Γενικα το τμημα μας πρεπει να χει πολλους πατρινους:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreas157

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
κάνουμε σχέδιο σε εσάς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
A ναι το ξερω,μου εχει πει μια φιλη μου που ειναι στο 2ο ετος:)!Τι να κανουμε σας λυπομαστε και σας δινουμε και σας καμια αιθουσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Και σε 'μας (Τμήμα Φιλολογίας της Φιλοσοφικής Σχολής Αθηνών) αρκετοί καθηγητές και καθηγήτριες ξεκινούν από Δευτέρα τα μαθήματα...

Χθες πάντως κάναμε το πρώτο μάθημα (Αρχαία Ελληνική Φιλολογία) με την κ. Ειρήνη Ζαμάρου.. Από άλλους είχα ακούσει ότι είναι λίγο περίεργη, αλλά εμένα μου φάνηκε νορμάλ... Και στο μάθημα ήταν πολύ καλή.. Βέβαια έχουμε καιρό μπροστά μας..

Και οι συμφοιτητές κι οι συμφοιτήτριές μου είναι κατά κανόνα μια χαρά άτομα.. Τα κορίτσια βέβαια είναι πολύ περισσότερα από τα αγόρια, αλλά αυτό δεν με χαλάει καθόλου. Αντιθέτως.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreas157

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Καλά μόνο εμείς ξεκινήσαμε στις 29?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top