Φοιτητικές Εστίες Αλεξανδρούπολης

sakoulias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Παιδια καλησπερα σε ολους θα ηθελα οποιος εχει οποιεσδηποτε πληροφοριες για τα δωματια που πληρωνει το κρατος για τους φοιτητες(επειδη δεν υπαρχει εστια) να τις γραψει ειτε εδω ή σε π.μ. ειναι πολυ σημαντικο.Ο,τι και να γραψετε θα ειναι χρησιμο γιατι εχω αγνοια του πως ειναι τα δωματια ακομη και φωτογραφιες αν μπορουσατε να μ στειλετε θα ηταν καλα.Σας ευχαριστω ολους προκαταβολικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sakoulias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Αντε ρε παιδια βοηθηστε δεν μπορει να μην ξερει κανενας ακομη και εναν γνωστο να εχετε που μενει εκει μπορειτε να με βοηθησετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ktar

Νεοφερμένος

Ο ktar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Από όσο ξέρω, οι εστίες είναι σε ξενοδοχείο, το οποίο από όσο το έχω δει απ'έξω, μου φαίνεται καινούργιο! Πρέπει να είναι καλές! Είναι δίπλα στο παιδαγωγικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sakoulias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Διπλα στο παιδαγωγικο???Ωραια περιοχη για να μενουμε εμεις οι αντρες ;);).Μηπως εχεις καποιον γνωστο που να μενει εκει να παρουμε καμια πληροφορια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ktar

Νεοφερμένος

Ο ktar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Διπλα στο παιδαγωγικο???Ωραια περιοχη για να μενουμε εμεις οι αντρες ;);).Μηπως εχεις καποιον γνωστο που να μενει εκει να παρουμε καμια πληροφορια???

Δεν έχω για να σου πω την αλήθεια, γιατί εκεί μένουν κυρίως φοιτητές από το παιδαγωγικό, γιατί είναι δίπλα. Εγώ σπουδάζω Ιατρική και δεν ξέρω κάποιον από το έτος μου:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sakoulias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Οκ σε ευχαριστω παντως...Κανενας αλλος??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top