Φοιτητική ζωή στην Αλεξανδρούπολη

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Αν θεωρεί υπερβολή κλειδώστε το.
Σκέφτομαι να περάσω στη Μ.Β&Γ. και θέλω να ξέρω πως είναι η Αλεξανδρούπολη σαν πόλη.Έχει προοπτικές για καλή φοιτητική ζωή ή είναι μια πόλη στην άκρη του πουθενά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Κανείς από Αλεξανδρούπολη να βοηθήσει εμάς τους Κρητικούς;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ktar

Νεοφερμένος

Ο ktar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Κανείς από Αλεξανδρούπολη να βοηθήσει εμάς τους Κρητικούς;:)
Εγώ σπουδάζω στην Αλεξανδρούπολη! Παιδιά, η Αλεξανδρούπολη είναι τέλεια! πάλια έλεγαν πως όποιος περάσει στον έβρο, πρέπει να αρχίσει να κλαίει! αυτά δεν ισχύουν πια! η Αλεξανδρούπολη έχει τα πάντα: και τρένο και αεροπλάνο και καράβι και μην ξεχνάμε την εγνατία (με αμάξι γύρω στις 2,5 ώρες!)!
έχει πολλά μαγαζιά και πολλά μέρη να πας. οκ δεν έχουμε και 20 clubs, αλλά ό,τι υπάρχει είναι τέλειο! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Εγώ σπουδάζω στην Αλεξανδρούπολη! Παιδιά, η Αλεξανδρούπολη είναι τέλεια! πάλια έλεγαν πως όποιος περάσει στον έβρο, πρέπει να αρχίσει να κλαίει! αυτά δεν ισχύουν πια! η Αλεξανδρούπολη έχει τα πάντα: και τρένο και αεροπλάνο και καράβι και μην ξεχνάμε την εγνατία (με αμάξι γύρω στις 2,5 ώρες!)!
έχει πολλά μαγαζιά και πολλά μέρη να πας. οκ δεν έχουμε και 20 clubs, αλλά ό,τι υπάρχει είναι τέλειο! :no1:
Είναι ''ήσυχη'' πόλη;;
Αν θες, μου λες τι ακριβώς σπουδάζεις;Βασικά ενδιαφέρομαι για πληροφορίες σχετικά με το πανεπιστήμιο.(Είναι λίγο εκτός αυτή η ερώτηση, βέβαια, με το θέμα)



Ουπς..μόλις είδα ότι είσαι εκεί που ενδιαφέρομαι να βρεθώ και εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ktar

Νεοφερμένος

Ο ktar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Είναι ''ήσυχη'' πόλη;;
Αν θες, μου λες τι ακριβώς σπουδάζεις;Βασικά ενδιαφέρομαι για πληροφορίες σχετικά με το πανεπιστήμιο.(Είναι λίγο εκτός αυτή η ερώτηση, βέβαια, με το θέμα)



Ουπς..μόλις είδα ότι είσαι εκεί που ενδιαφέρομαι να βρεθώ και εγώ.

Και καλά κάνεις και ενδιαφέρεσαι για την ιατρική της Αλεξανδρούπολης. Θα μείνεις υπερευχαριστημένη.
Η πολή εννοείται πως είναι ησυχη, αφού δεν είναι καμιά μεγαλούπολη. Όλα κυλούν ήσυχα στην Αλεξανδρούπολη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Δεν είναι δηλαδή κρυοκ**έ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ktar

Νεοφερμένος

Ο ktar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Δεν είναι δηλαδή κρυοκ**έ;
να σου πω την αλήθεια δεν κατάλαβα τι θέλει να πει ο ποιητής, αλλά οκ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
να σου πω την αλήθεια δεν κατάλαβα τι θέλει να πει ο ποιητής, αλλά οκ:)
Κρυόκωλη θέλει να πει ο ποιητής:P
Κρυοκωλέ μάλλον γιατί έβαλα ε αντί για η
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ktar

Νεοφερμένος

Ο ktar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Κρυόκωλη θέλει να πει ο ποιητής:P
Κρυοκωλέ μάλλον γιατί έβαλα ε αντί για η
α κρυκωλέ. ε τι να σου πω βρε παιδί μου. πολύ φιλοσοφικά το θέτεις και εσύ. δε νομιζω να είναι η αλεξανδρούπολη κρυοκωλέ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Aιτιολόγηση.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ktar

Νεοφερμένος

Ο ktar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Aιτιολόγηση.:P
μα πολλά ζητάς και εσύ!:P
δε νομίζω το ήσυχη να είναι το ίδιο με το κρυοκωλέ.
απλά ποσφέρεται και για έναν που θέλει να κάνει φοιτητική ζωή και για έναν που θέλει να κάνει πανεπιστημιακή ζωή:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Δηλαδή το χειμώνα μπορείς να βγεις από το σπίτι σου ή :cold::cold::cold: και κάθεσαι όλη την ώρα μέσα;Έχει μέρη να πας;Θα σου φανεί καταθλιπτική αν έχεις ζήσει σε μεγαλύτερη πόλη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flo92

Νεοφερμένος

Η Flo92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
σορρυ που πεταγομαι...δεν θα μιλησω για φοιτητικη ζωη αλλα θα καταθεσω την εμπειρια μου.

Ειμαι απο πατρα αλλα κα8ε χρονο αλλες φορες χειμώνα αλλες καλοκαιρι, βρισκομαι στη αλεξανδρουπολη και ειναι καταπληκτικα! Μην σ κανει εντυπωση οτι ειναι στον Εβρο! Συνεχιζει να ειναι μια παραλιακη πολη! Και βεβαια βγαινεις εξω καλε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ktar

Νεοφερμένος

Ο ktar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Δηλαδή το χειμώνα μπορείς να βγεις από το σπίτι σου ή :cold::cold::cold: και κάθεσαι όλη την ώρα μέσα;Έχει μέρη να πας;Θα σου φανεί καταθλιπτική αν έχεις ζήσει σε μεγαλύτερη πόλη;
Δεν είναι και στην Αλάσκα! Κρύο δεν έχει πια! Ούτε χιονοπτώσεις! Δίπλα στη θάλασσα είναι, πώς να έχει κρύο? Έχει πολλά μέρη να πας. Τουλάχιστον από την Καβάλα από όπου είμαι εγώ, αν και η Καβάλα είναι αρκετά μεγαλύτερη, η Αλεξανδρούπολη έχει τα διπλάσια πράγματα να κάνεις! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Φιλε Χρηστο εχουμε τις ιδιες αποριες!! Ειμαστε και οι δυο απο μεγαλυτερες πολεις, το Ηρακλειο ειναι η 4η μεγαλυτερη και η Λαρισα η 5η:P, και οπως φανταζεσαι ειχα και γω τις επιφυλαξεις μου... Απ'αυτα ομως που ακουω απο φιλους, γνωστους και συγγενεις την εχω λατρεψει!! Δηλωσε τη χωρις φοβο, θα κανουμε και παρεα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Για ποιά σχολή λέτε ? Η ιατρική της Αλεξανδρούπολης θεωρείται καλή ?? ( υποδομές , καθηγητές , προγράμματα κλπ )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Για την πόλη λέμε βασικά,αλλά πιο πολύ για την μοριακή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Για ποιά σχολή λέτε ? Η ιατρική της Αλεξανδρούπολης θεωρείται καλή ?? ( υποδομές , καθηγητές , προγράμματα κλπ )
Προσπαθούμε να βγάλουμε άκρη γενικά για την ζωή στην πόλη και όχι για κάποια συγκεκριμένη σχολή.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Παιδιά η Αλεξανδρούπολη είναι τέλεια και η φοιτητική ζωή υπέροχη! :no1: 17-18 χρόνια μένω εδώ μια Α εμπειρία την έχουμε!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandros451991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
και εγώ παιδιά για την ιατρική αλεξανδρούπολης ενδιαφέρομαι! περνάω σχεδον σίγουρα, επομένως θα ηθελα να μαθω απο εσάς τους πιο έμπειρους πληροφορίες για τη σχολή!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top