Απουσίες Γ' Λυκείου

trilo

Νεοφερμένος

Ο trilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ρε παιδιά ανακοινώθηκε σήμερα ότι τελικά οι πανελλήνιες αρχίζουν 15 μαίου και ότι Στις 13 Μαϊου ολοκληρώνεται το σχολικό έτος. Αναρωτιόμουν λοιπόν τί γινεται με τις απουσίες. Μετράνε απουσιές μέχρι και τις 13 μαιου; Δηλαδή όταν λένε λήξη σχ. έτους στις 13 μαίου μέχρι τότε μπαίνουν απουσίες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KONNOS

Νεοφερμένος

Ο KONNOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
15 Μαιου δεν ειναι παρασκευη?:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trilo

Νεοφερμένος

Ο trilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ναι παρασκευή είναι και μου κάνει εντύπωση πού αρχίζουμε τότε!! Με τις απουσίες έχει κανένας καμιά ιδέα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Μήπως είναι 15 εσπερινά 16 γενικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
ναι κ εγω την ιδια απορια εχω....θα ρωτησω αυριο καμια καθηγητρια να δουμε...ρωτηστε και εσεις!εγω παντως θα τις χρησιμοποιησω ολες!


παντως λογικα μεχρι και 13 θα μπαινουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arhos

Νεοφερμένος

Ο Arhos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
σωστος 16 γενικα 15 εσπερινα ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
θεωρητικά τα σχολεια κλεινουν 13(οποτε μεχρι τοτε μπαινουν απουσιες)
Πρακτικα ομως καποια ισως κλεισουν μια βδομαδα νωριτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
Μια βδομαδα νωρίτερα ειναι πολύ νωρίς....αλλα και 3 μερες πιο μπροστα λιγο μου φαινεται....θα δουμε...εδω δεν εχει βγει το προγραμμα καλά καλά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bomberman13

Νεοφερμένος

Ο bomberman13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
16 εννουν ημερησιο λυκειο και 15 εσπερινο παιδια καλη σας επιτυχια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rinaki

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
:'(εμας μας ειπαν οτι σταματαμε 12...πωπω μπερδεμααα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Μια βδομαδα νωρίτερα ειναι πολύ νωρίς....αλλα και 3 μερες πιο μπροστα λιγο μου φαινεται....θα δουμε...εδω δεν εχει βγει το προγραμμα καλά καλά....


Δεν ειναι νωρις μια βδομαδα!!!! Και απο οτι ξερω καπου εκει θα σταματησουμε...και θα παμε μια μερα λιγες μερες πριν τις πανελληνιες να παρουμε το προγραμμα για τις ενδοσχολικες
Αλλα θα δουμε, μην λεμε τιποτα στα σιγουρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Τα σχολεία θα κλείσουν τουλάχιστον μία εβδομάδα προτού ξεκινήσουν οι εξετάσεις και ναι απουσίες θα μπαίνουν μέχρι την τελευταία μέρα του σχολικού έτους. Όσο για το πρόγραμμα των ενδοσχολικών και την ύλη των αντίστοιχων μαθημάτων, (λογικά) θα αναρτηθούν στο γραφείο των καθηγητών, οπότε μην χάσετε μία μέρα απο το διάβασμα σας για να πάτε να πάρετε το πρόγραμμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iraklis7

Νεοφερμένος

Ο Iraklis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
παιδιά το κάθε σχολείο κάνει τις δικές του παραχωρήσεις για το πότε θα σταματήσει να βάζει απουσίες ανεξαρτήτως του τι θα πεί το υπουργείο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Μήπως είναι 15 εσπερινά 16 γενικά;

σωστος 16 γενικα 15 εσπερινα ειναι

16 εννουν ημερησιο λυκειο και 15 εσπερινο παιδια καλη σας επιτυχια:)

Είναι βέβαιο αυτό? Γιατι στο δελτίο τύπου αναφέρει ξεκάθαρα πως οι πανελλήνιες αρχίζουν 15/5. Αν ήταν εσπερινά δε θα το διευκρίνιζε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trilo

Νεοφερμένος

Ο trilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
και εγω αυτό αναρωτιέμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Βγήκε το πρόγραμμα. Οι πανελλήνιες αρχίζουν 15/5 τελικά για τα ημερίσια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά!Μπορεί να με ενημερώσει κάποιος(υπεύθυνα plz) για τα όρια των απουσιών?Ξέρετε τίποτα για τις +50 απουσίες τις οποίες μπορούν(απ'οτι ακούγεται) να πάρουν τα παιδιά που βγάζουν πάνω από 15?Το λέω αυτό επειδή τώρα τελευταία πιέζομαι πολύ με το δίαβασμα(έχουν ξεκινήσει και τα εφ'όλης) και θέλω να σταματήσω σιγά σιγά να πηγαίνω σχολείο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά!Μπορεί να με ενημερώσει κάποιος(υπεύθυνα plz) για τα όρια των απουσιών?Ξέρετε τίποτα για τις +50 απουσίες τις οποίες μπορούν(απ'οτι ακούγεται) να πάρουν τα παιδιά που βγάζουν πάνω από 15?Το λέω αυτό επειδή τώρα τελευταία πιέζομαι πολύ με το δίαβασμα(έχουν ξεκινήσει και τα εφ'όλης) και θέλω να σταματήσω σιγά σιγά να πηγαίνω σχολείο...
Αν βγαζεις πανω απο 15 στα τετραμηνα (χωρις τις εξετασεις) δικαιουσαι επιπλεον 50 απουσιες δικαιολογημενες απο δημοσιο νοσοκομειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Εντάξει πρόβλημα με τους βαθμούς δεν έχω κανένα και ευτυχώς ούτε με το πώς θα βρω χαρτί(ο πάτερας μου είναι γιατρός)...απλά ο διευθυντής μας είναι λίγο περίεργος και για αυτό ήθελα να το εξακρίβωσω...thx!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top