Τι κάνετε όταν δεν έχετε όρεξη να διαβάσετε;

evaggelia

Νεοφερμένος

Η ευαγγελία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Σιδηρόκαστρο (Σέρρες). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Πολλές φορές μου τυχαίνει να βαρίεμαι πάρα πολυ να διαβάσω και δεν ξέρω τι να κάνω για να μου έρθει η όρεξη.Εσείς τι κάνετε?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adiafthoros

Νεοφερμένος

Ο adiafthoros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Εγώ δεν κάνω τίποτα, γιατί απλά δεν έχω ποτέ όρεξη για διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evaggelia

Νεοφερμένος

Η ευαγγελία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Σιδηρόκαστρο (Σέρρες). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Εσύ όμως είσαι φοιτητής οπότε δεν πιέζεσαι και τόσο πολύ για να διαβάσεις...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rock_Sugar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Πίνουμε μεγάλες ποσότητες καφέ και καταλήγουμε overdosed :P
Πραγματικά, μάλλον είναι ιδέα μου, αλλά μόνο με καφέ μου έρχεται η όρεξη και συγκεντρώνομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marizza92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Τάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
κάνω μια βόλτα από 5min έως και μία ώρα τη γειτονία και έτσι καθαρίζει το μυαλό μ και διαβάζω μια χαρά μετά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

P_Afroditi

Νεοφερμένος

Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Εγώ πίνω καφέ και ηρεμώ για λίγο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
νομίζω ένα μπάνιο βοηθάει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MPEMPAKI

Νεοφερμένος

Η MPEMPAKI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Πιστεψε με σε κανεναν δεν ειναι ευχαριστο το διαβασμα.......Ομως επειδη δεν εχουμε αλλη επιλογη και πρεπει να διαβασουμε..εξαλλου λιγοι μηνεσ μας εμειναν ακου τι θα κανεις...στο λεω απο εμπειρια παιρνοντας ως παραδειγμα εμενα...Παντα οταν εχω διαωασμα και μαλιστα πολυ,εχω διπλα μου μια σοκολατα(love it με γεμιση) με εναν καφε η ενα nestea....ετσι εχω καπως ενεργεια και δεν βαριεμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Απλο: δεν διαβαζω! :P

Αν παλι με πιεζει ο χρονος, φτιαχνω καφεδακι και προσπαθω να συγκεντρωθω. Το αποτελεσμα βεβαια δεν ειναι και το καλυτερο, αφου αποσυντονιζομαι συνεχεια, αλλα κατι γινεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
παιρνω καμια φιλη μου τηλεφωνο κουτσομπολευουμε λιγακι και μετα διαβαζω παλι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Plato

Νεοφερμένος

Ο Plato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Απλά ανοίγω το παράθυρο από το δωμάτιο και ξαπλώνω στο κρεβάτι χωρίς να σκέφτομαι τίποτα για λεπτά.Κάντο βοηθάει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

G!Ot@K/

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
λοιπον, τι κανω οταν βαριεμαι να διαβασω..: δν διαβαζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleno0zZz

Νεοφερμένος

Η eleno0zZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εγω οταν δεν εχω ορεξη να διαβασω δεν διαβαζω καθολου ή διαβαζω με το ζορι:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Χαζομεράω μέχρι να με πιάσουν τύψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sapfw

Νεοφερμένος

Η sapfw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
οταν βαριεσαι να διαβασεις με καμια παναγια δεν θα σου ρθει ορεξη...αλλα ενας τροπος για να σου ρθει ειναι να σκεφτεις πως θα ναι εαν περασεις την ταξη και γινεις φοιτητης και μετα αραλικι ολη μερα..ακομα σκεψου οτι λιγο εμεινε ακομα...και τελος τι καλα που θα ειναι αν διαβασεις και μετα πας και δεις τα θεματα τα ξερεις και ολα καλα...!!αυτο κανω εγω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anastasia G

Νεοφερμένος

Η Αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγω δεν συγκεντρωνομαι με τιποτα....:P βαριεμαι φοβερα...
με το ζορι..αντε υπομονη αν και δεν την εχω....:stars:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Δεν διαβαζω...Ξεκουραζομαι λιγο,χαλαρωνω με μουσικη ή κανω κατι....εποικοδομητικο, μεχρι να μπορεσω να ανοιξω το βιβλιο και να μην χαμουριεμαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki+basilis

Νεοφερμένος

Η ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
εγω δεν συγκεντρωνομαι με τιποτα....:P βαριεμαι φοβερα...
με το ζορι..αντε υπομονη αν και δεν την εχω....:stars:

εμένα όταν με πιάνει βαρεμάρα... δεν μου φεύγει με κανέναν τρόπο...
τα έχω δοκιμάσει όλα και αυτό είναι το χειρότερο...να θες να διαβάσεις και να μην μπορείς με τίποτα και για κανέναν λόγο...
αλλά όταν τελειώνει ο χρόνος δεν έχεις και άλλη επιλογή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιωργοσ+Γεωργια

Νεοφερμένος

Η Γάκης+Γωγώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Εχετε δοκιμασει να πατε καμια βολτιτσα κανενα 5λεπτο να σασ χτυπησει ο αερασ,να δειτε λιγο κοσμο και να ξεπιαστειτε γενικα λιγακι απ το καθισιο? Εμενα προσωπικα με βοηθαει αρκετα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Χαζομεράω μέχρι να με πιάσουν τύψεις
Exactly. :iagree:
Εχετε δοκιμασει να πατε καμια βολτιτσα κανενα 5λεπτο να σασ χτυπησει ο αερασ,να δειτε λιγο κοσμο και να ξεπιαστειτε γενικα λιγακι απ το καθισιο? Εμενα προσωπικα με βοηθαει αρκετα..
Mπα ουτε αυτο πιανει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top