Ποιες ελληνικές σειρές βλέπετε;

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
ο τιτλος τα λεει ολα!
εμενα ειναι οι ευτυχισμενοι μαζι,λιτσα.com,τα μυστικα της εδεμ,το κλειδι του παραδεισου...αλλα μην φανταστειτε πως προλαβαινω να τα δω παντα ολα!
!_!candygirl96!_!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
βλεπω ευτυχισμενους μαζι, L.A.P.D, Γ4...
απο ξενες p.b, lost
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
αυτο το καινουριο το χαρα του πρεπει να ειναι ωραιο...μυστηριο για την ακριβια...τα σπιτια που δειχνει απο πισω δεν ειναι τα συνηθισμενα...σωστα?τι γνωμη εχετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
κσλο θα ειναι αλλα η υποεση δεν με ξετρελαινει και ουτως ή αλλως μαλλον θα μας πρηξουν με την διαφημηση του που βαριεμαι να την βλεπω καθε φορα 2000 την ημερα και κατραντα σπαστικο.αλλα καλο θα ειναι μονο μην μας τρελανουν μεχρι να την βρουνε και το αλλαξουν σε μελο!!!

εγω βλεπω μια τρυπα στο νερο,πολυκατοικια ,λ.α..π.δ,λακης ο γλυκουλης,ολα στον αερα ,ποιος μας ποιανει (και γαμω τα εργα ειναι),λατρεμενοι μου γειτονες μια φορα στο τοσο,μπελλας τιβι,ευτυχισμενοι μαζι (φανατικα) και καμια φορα τα μυστικα της εδεμ και παουερ οφ 10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marizza92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Τάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
ευτυχησμένοι μαζοί και αυτο που δεν χάνω με τπτ είναι Γ4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Ευτυχισμενοι μαζι,πολυκατοικια, λιτσα.com,το κλειδι του παραδεισου... μμμμ αυτα.. αν μ ερθει κανενα αλλο εδω ειμαστε δν χανομαστε...:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
κσλο θα ειναι αλλα η υποεση δεν με ξετρελαινει και ουτως ή αλλως μαλλον θα μας πρηξουν με την διαφημηση του που βαριεμαι να την βλεπω καθε φορα 2000 την ημερα και κατραντα σπαστικο.αλλα καλο θα ειναι μονο μην μας τρελανουν μεχρι να την βρουνε και το αλλαξουν σε μελο!!!

εγω βλεπω μια τρυπα στο νερο,πολυκατοικια ,λ.α..π.δ,λακης ο γλυκουλης,ολα στον αερα ,ποιος μας ποιανει (και γαμω τα εργα ειναι),λατρεμενοι μου γειτονες μια φορα στο τοσο,μπελλας τιβι,ευτυχισμενοι μαζι (φανατικα) και καμια φορα τα μυστικα της εδεμ και παουερ οφ 10
κανεις και τιποτα αλλο εκτος απο το να βλεπεις τηλεοραση?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
νο φακιν γουει δεν βλεπω σειρες στην τιβι γιατι δεν με γεμιζουν...τις θεωρω βαρετες και χασιμο χρονου.ασε που οι περισσοτερες ειναι με πλουσιους ομορφους διχως προβληματα στη ζωη τους παρα μονο ερωτικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ευτυχισμενοι μαζι.. πολυκατοικια.. γειτονες αμα προλαβαινω και friends απο ξενες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Choco

Νεοφερμένος

Ο Ηλιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
εγω βλεπω το L.A.P.D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
εγω βλεπω το L.A.P.D.


Ααα ναι κ αυτο εχει πολυ φαση.. αλλα δν τ βλεπω παντα τ χανω καμια φορα...:no1::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimitsaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Η πολυκατοικία ,L.A.P.D , Ποιος μας πιάνει ,Ευτυχισμένη μαζί και το Μια τρύπα στο νερό !!!Από ξένες δεν χάνω ποτέ το Grey`s anatomy αν και τα έχω δει αυτά τα επεισόδια !!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Ευτυχισμένοι μαζί και μόνο. Δεν βλέπω πολύ τιβι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Ευτιχισμένοι μαζί...αν κ το χάνω συνήθως οπότε το βλέπω πιο πολύ σε επαναλήψεις(δν θα κλειστώ μέσα παρασκευιάτικα για ένα καλό σηρίαλ:P), ακόμα βλέπω άγρια παιδιά δυστηχώς αντί του Γ4 επειδή είναι την ίδια ώρα αλλά πιστεύω οτι το άγρια παιδιά ειναι πολύ καλύτερο και είναι και σε ένα στυλ αυτοτελή επεισοδίων ας πούμε.Αυτά κυριώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
ότι έχει η TV όταν την ανοίγω. Δεν μπαίνω στον κόπο να σκεφτώ καν τι ώρα είναι...Βλέπω τα πάντα(αν και σπάνια βλέπω στην τιβι τα περισσότερα είναι σαβούρες...βλέπω κυρίως DVD,τον μήνα αυτό περιορίζομαι μόνο στα αισθηματικά όπως Το ημερολόγιο και ο κεραυνοβόλος έρωτας, φοβερές ταινίες και στις δύο δάκρυσα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
ξερετε τι σημαινει L.A.P.D.?ΕΓΩ ΝΑΙ:ΛΕΚΑΝΟΠΑΙΔΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ POLICE PARTEMAINT?κατι τετοιο ναομιζω/ξερει ικανεις>?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
ξερετε τι σημαινει L.A.P.D.?ΕΓΩ ΝΑΙ:ΛΕΚΑΝΟΠΑΙΔΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ POLICE PARTEMAINT?κατι τετοιο ναομιζω/ξερει ικανεις>?[/

ειναι λεκανοπαιδιο αττικης police οχι partemaint αλλα department νομιζω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
:no1:αυτο που διαφημιζει το mega,πως σας φαινεται?αυτο με τη χαρα,που λεει πως αγνοειται...εμενα καλο-μυστηριο...τα σπιτια που δειχνει πισω δεν ειναι τα συνηθυσμενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
ξερετε τι σημαινει L.A.P.D.?ΕΓΩ ΝΑΙ:ΛΕΚΑΝΟΠΑΙΔΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ POLICE PARTEMAINT?κατι τετοιο ναομιζω/ξερει ικανεις>?


:no1: ομολογω δν τ ηξερα...!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza100

Νεοφερμένος

Η Κν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Ερώτηση: Το λίτσα.com πώς σας φαίνεται? Εμένα μου αρέσει πάρα πολύ. . ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top