Γενικό - Το αγαπημένο σας μάθημα!

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
ποιο ειναι/ηταν το αγαπηνο σας μαθημα στην 1η γυμνασιου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
υπαρχει αναλογο thread που καλυπτει και τις 3 ταξεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
μπορεις σε παρακαλω να μου πεις πιο θεμα ειναι ή που μπορω να το βρω???:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
ευχαριστω παρα πολυ!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Choco

Νεοφερμένος

Ο Ηλιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
ειναι τα μαθηματικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasa

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Τα μαθηματικά, εννοείται. Είναι πολύ ωραίο μάθημα, του οποίου την κατεύθυνση πιθανότατα ακολουθήσω κατά τη Β' Λυκείου... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
μν ορκιζεσαι ακομα πραξεις κανετε....



























(μετα ερχονται τα καλα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
μν ορκιζεσαι ακομα πραξεις κανετε....



























(μετα ερχονται τα καλα:P)

Ούου, συναρτήσεις, Πυθαγόρειο, ανισώσεις, Πραγματικόι - Φανταστικοί αριθμοί, Ρίμαν, Ευκλείδης και το διαβόητο π....τα Μαθηματικά δεν τελειώνουν ποτέ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arkouditsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η arkouditsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
μαθηματικα 4 εβερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasa

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Κι όμως δε νομίζω να βαρεθώ ποτέ να ζορίζω το μυαλό μου! (και αυτό νομίζω πως ισχύει για τους περισσότερους που αγαπούν πραγματικά τα μαθηματικά!) :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
καλο θα ηταν να διαβαζουμε ολο το μηνυμα πριν αναφερθουμε σε καποιον...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Αυτό θα κριθεί στο Λύκειο, κι όχι στην 1η Γυμνασίου. Καλά κάνεις και σ' αρέσουν αλλά τα μαθηματικά της 1ης δεν είναι παρά μια εισαγωγή στον κανονικό κόσμο των μαθηματικών (ρητοί, εξισώσεις, βασικές γνώσεις γεωμετρίας) κι εκεί ξεκινάει ο διαχωρισμός άλγεβρας γεωμετρίας.

Στην 1η Λυκείου, αν δεν απατώμαι, ξεκινάτε την άλγεβρα και την γεωμετρία από το μηδέν πάλι, και τα πράγματα γίνονται τελείως professional. Εκεί οι περισσότεροι ή το 'χουν ή δεν το 'χουν.

Εσύ συνέχισε. Πού ξέρεις, μπορεί να σ' αρέσει στη Β' η Φυσική καλύτερα, όπως κι εμένα, μιας και συνεργάζεται άμεσα με τα μαθηματικά -κι από ό,τι βλέπω, η Φυσική είναι στο avatar σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
γεωμετρια ναι απο το μηδεν... αλγεβρα κανουμε μαθηματικα της γ γυμνασιου καθως και αρκετα καινουργια πραγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasa

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Πράγματι έτσι όπως τα λέτε είναι. Παρ' όλα αυτά τα Μαθηματικά είναι μια επιστήμη που δεν τελειώνει ποτε! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fffppp

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Εγω αγαπω τα Μαθηματικα ως ενα σημειο.....................το αγαπημενο μου μαθημα ειναι Χημεια!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Linkin Park!!!

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
το κενό!!!:xixi: Οδύσσεια(μπορούμε και κοιμόμαστε):jumpy:;):s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arkouditsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η arkouditsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
πηγενε τριτη και μετα πεσ μου αν ειναι ακομα το αγαπημενο σου μαθημα γιατι και εμενα μου αρεσε η χημεια περσυ που ειοχα αποφασισει να γινω χημεικοσ
-----------------------------------------
Εγω αγαπω τα Μαθηματικα ως ενα σημειο.....................το αγαπημενο μου μαθημα ειναι Χημεια!!!!!!!!!!!!!

πηγενε τριτη και μετα πεσ μου αν ειναι ακομα το αγαπημενο σου μαθημα γιατι και εμενα μου αρεσε η χημεια περσυ που ειοχα αποφασισει να γινω χημεικοσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
α γυμνασιου...πωωωωω ενω δεν εχουν περασει και ΤΑ χρονια,μου φαινεται κατι το πολυ μακρινο!!!νομιζω οτι ηταν τα αρχαια...ψεμματα!!!δεν ειχα,αληθεια!!!δε μου αρεσε κανενα μεχρι την γ γυμνασιου που τρελαινομουν για ιστορια!!!:lol:

Ούου, συναρτήσεις, Πυθαγόρειο, ανισώσεις, Πραγματικόι - Φανταστικοί αριθμοί, Ρίμαν, Ευκλείδης και το διαβόητο π....τα Μαθηματικά δεν τελειώνουν ποτέ.

αυτα ειναι πανευκολα...απολυτες τιμες του χ,παραγοντοποιησεις,παραμετρικες εξισωσεις και αλλα που δε θυμαμαι γιατι δεν το ανοιγω συχνα το βιβλιο :P :Dαυτα ειναι ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ.τωρα βλεπω τι παλουκια ειναι τα μαθηματικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
αυτα ειναι πανευκολα...απολυτες τιμες του χ,παραγοντοποιησεις,παραμετρικες εξισωσεις και αλλα που δε θυμαμαι γιατι δεν το ανοιγω συχνα το βιβλιο :P :Dαυτα ειναι ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ.τωρα βλεπω τι παλουκια ειναι τα μαθηματικα...


:xixi:και ακόμα δεν πήγες β' λυκείου :D αν πας και θετική...θα καλοπεράσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top