Πώς σας φαίνονται οι καθηγητές σας; Βαθμολογήστε τους!

Jimis

Νεοφερμένος

Ο Jimis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Μάλια (Ηράκλειο). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
:nono:αυστιροί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Σε εμάς πολύ καλοί...Η φιλόλογος θα μας έχει σε όλα τα φιλολογικά...Σύνολο 10 ώρες την εβδομάδα...Η Μαθηματικός περσινή πάρα πάρα πολύ καλή!Λίγο αυστηρούτσικη!!!Είναι και υπεύθυνη του τμήματός μας...Η Αγγλικός καταπληκτή...Κι αυτή περσινή...Μέχρι στιγμές έχω τις καλύτερες εντυπώσεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos13

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Εγω τωρα παω β γυμνασιου αλλα ευτυχως δεν εχω τους ιδιους καθηγητες με περυσι το μονο που εχω να πω ειναι οτι ειδικα η φιλολογος ηταν:P......χαλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
εμενα ειναι ολοι μια χαρα τωρα με τις αλλαγες που εγιναν, εκτος απο τον Γυμναστη και τη φιλολογο που θα μας κανει Νεα Αρχαια και Ηλιαδα...οι υπολοιποι ειναι πολυ καλοι!!...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
καλοί φαίνονται μωρέ...Δεν είναι πολύ αυστηροί οι περισσότεροι. Μόνο ο φυσικός. Κατά τα άλλα καλά πάμε και φέτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

korineto

Νεοφερμένος

Η Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
σε μας απλα τα σπανε ολοι τους εκτος απο την γυμναστρια...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!msm!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η !msm! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
όλοι μια χαρά ειδικά μία καινούρια (για εμάς) φιλόλογος και κάποιοι άλλοι που συμπαθώ...με εξαίρεση έναν που δε χωνεύω με τπτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aekara4ever

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Η φιλόλογος... δέν είμαι ευχαριστημένος. Ο μαθηματικός μας είναι πολύ καλός και λίγο αυστηρός, σε λογικά πλαίσια πάντα. Ο Φυσικός μας είναι συμπαθέστατος, ξέρει πολύ καλά το θέμα του και πάντα προσπαθεί να βοηθάει τους αδύναμους μαθητές βαθμολογώντας τους καλώς, χωρίς βέβαια να αδικεί, εμάς τους ισχυρούς. Τέλως, η ιστορικός μας είναι πολύ ευχάριστη και χαίρομαι που κάνουμε μάθημα μαζί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
μια χαρά όλοι τους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Η φιλόλογος... δέν είμαι ευχαριστημένος. Ο μαθηματικός μας είναι πολύ καλός και λίγο αυστηρός, σε λογικά πλαίσια πάντα. Ο Φυσικός μας είναι ΑΠΟΛΥΤΟΣ, ξέρει πολύ καλά το θέμα του και πάντα προσπαθεί να βοηθάει τους αδύναμους μαθητές βαθμολογώντας τους καλώς, χωρίς βέβαια να αδικεί, εμάς τους ισχυρούς. Τέλως, η ιστορικός μας είναι πολύ ευχάριστη και χαίρομαι που κάνουμε μάθημα μαζί.

Ο χαρακτηρισμός "απόλυτος" πόθεν έρχεται, αφού δεν έχει σχέση με την επεξήγηση που δίνεις μετά;
Φιλικά, έτσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aekara4ever

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Ο χαρακτηρισμός "απόλυτος" πόθεν έρχεται, αφού δεν έχει σχέση με την επεξήγηση που δίνεις μετά;
Φιλικά, έτσι...

Μάλλον είπα μ......, sorry, το άλλαξα.

Υπερέβαλα στο χαρακτηρισμό του επειδή οι περισσότεροι καθηγητές που είχα κατά καιρούς είναι μάλλον απογοητευτικοί.

Επίσης, όταν είπα ότι βαθμολογεί καλώς τους αδύναμους μαθητές δέν αναφερόμουν σε πάνω απο 17 και σίγουρα όχι άν δέν καταλάβουν τελικά το μάθημα που παραδίδει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
λιγο απολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Πως σας φαίνονται οι καθηγητές σας? Χάλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ombaios

Νεοφερμένος

Ο μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
παρα πολυ αυστηροι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostis_Neapoli

Νεοφερμένος

Ο Kostis_Neapoli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Λοιπόν μία από τις 4 φιλολόγους του σχολείου μου κάνει 9 ώρες.....Είναι φανταστική την πάω με 1000...μακάρι να είναι εδώ και του χρόνου...
Μαθηματικός......μπλιαχ....ήμαρτον
Φυσικός ... συμπαθητική αλλά δεν ξέρει που παν' τα τέσσερα συγνώμη κιόλας...
Φιλόλογος που μου κάνει Ιλιάδα...ΧΑΛΙΑ
......................................................................................................κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konfou

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Φάρσαλα (Λάρισα). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Εμένα μια χαρά μου φαίνονται όλοι τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Καλοί είναι μωρέ, δε βαριέσαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kapoulismosxo

Νεοφερμένος

Ο kapoulismosxo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Οι καλοί καθηγητές φύγανε μετά την αλλαγή των διευθυντών. Άντε τελευταία μου χρονιά να μην τους ξαναδώ πότε αυτούς τους άχρηστους που μείνανε! Θα χαντακώσουν το σχολείο και θα το κάνουν σαν τα μούτρα τους οι άχρηστοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris Rebel

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Χμμμμ... εμένα μου αρέσουν οι καθηγητές μου... Και λατρεύω το τμήμα Αγγλικών 1) Γιατί μου αρέσουν πάρα πολύ τα Αγγλικά 2) Διότι μιλάμε ΜΟΝΟ Αγγλικά :) Και όχι, καθαρά Έλληνας είμαι... απλά χρησιμοποιώ Αγγλικά παντού! Ακόμα και στο MSN με τους φίλους μου!(Έλληνες και αυτοί:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stogian

Νεοφερμένος

Ο stogian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
καλοι μονο η φιλολογος ειναι σκυλοβαρετη!!!!!!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top