ΔΕΤ (Διοικητική Επιστήμη και Τεχνολογία)

chrisini

Νεοφερμένος

Η Χρυσινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Παιδεια τι γνωμη εχετε γι'αυτην τη σχολη?Σκεφτομαι να την δηλωσω πρωτη...Τι λετε?Γνωριζεται τιποτα για την σχολη?Ειμαι μπερδεμενη!Μετα λεω να βαλω Οργανωση και Διοικηση Επιχειρησεων ΑΣΟΕΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HearTEyeD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HearTEyeD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Απ' ότι έχω ακούσει είναι πολύ καλή αλλά παραπάνω πληροφορίες δεν έχω. Δες και τα μαθήματα που κάνουν. Ουσιαστικά συνδιάζει οικονομικά με τεχνολογία/πληροφορική. Αν είναι κάτι που σε ενδιαφέρει τότε δήλωσέ την. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Είναι πάρα πολύ καλή σχολή, πηγαίνει μια φίλη μου εκεί και είναι ενθουσιασμένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasakas

Νεοφερμένος

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Απο τα καλυτερα τμηματα της ΑΣΟΕΕ και ισως ενα απο 2-3 καλυτερα τμηματα οικονομικων στην Ελλαδα.Οι περισσοτεροι αποφοιτοι εχουν αποροφηθει σε πολυ καλες θεσεις.
Ουσιαστικα ειναι ενα τμημα Διοικησης Επιχειρησεων,αλλα αντι για μαθηματα Δικαιου (αχρηστα...) κανουν μαθηματα υπολογιστων (HTML,Java,Flash) και μαθηματικο προγραμματισμο (Αριθμητικη Αναλυση) σε υπολογιστες και θεωρια αλλα και πολλα μαθηματικα και οικονομικα μαθηματα με χρηση υπολογιστη (Excel κυριως),τα οποια δεν κανουν στα αλλα τμηματα οικονομικων!Γι αυτο και βρισκεται και στο 4ο πειστημονικο πεδιο.
Συμβουλη:Θα δυσκολευτουν αρκετα μαθητες απο θεωρητικη κατευθυνση.Αντιθετα οσοι δεν ειχαν ΑΟΘ στο λυκειο δε θα εχεουν προβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisini

Νεοφερμένος

Η Χρυσινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Σας ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες!Οποιος αλλος ξερει κατι ας γραψει!Καλη φοιτητικη ζωη σε ολους....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Εδώ μπορείτε να βρείτε ένα ενημερωτικό φυλλάδιο για όλα τα τμήματα της ΑΣΟΕΕ το οποίο έχει εκδοθεί από την ίδια την ΑΣΟΕΕ προς τους μαθητές του Λυκείου. :)



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜιχάληςΜ&Ε

Νεοφερμένος

Ο ΜιχάληςΜ&Ε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Εδώ μπορείτε να βρείτε ένα ενημερωτικό φυλλάδιο για όλα τα τμήματα της ΑΣΟΕΕ το οποίο έχει εκδοθεί από την ίδια την ΑΣΟΕΕ προς τους μαθητές του Λυκείου. :)



-petros

Εγώ πέρσι ήμουν ανάμεσα σε αυτή τη σχολή και στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας. Αυτά τα δύο είναι κατά τη γνώμη μου και τα δύο κορυφαία τμήματα της ΑΣΟΕΕ, αλλά επειδή τελικά επέλεξα το δεύτερο (περνούσα και στα δύο), πιστεύω ότι δε θα το μετανιώσεις αν σπουδάσεις Μάρκετινγκ... Αυτά είχα να πω, ίσως είναι αργά αλλά είναι καθήκον μου να ενημερώσω για το τμήμα μου...

Αν έχετε κάποια απορία, το msn μου είναι mjdj_the_fraggerSPAM@hotmail.com (χωρίς το SPAM).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisini

Νεοφερμένος

Η Χρυσινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Περασε κανεις?
Ας γνωριστουμε βρε παιδια!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donald

Νεοφερμένος

Ο Δονάτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Δεν νομίζω, αλλά μιας και είσαι η πρώτη δεν μας λες λίγα λόγια??
Τι γνωρίζεις, πως το αποφάσισες και τι περιμένεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisini

Νεοφερμένος

Η Χρυσινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Δυσκολευτηκα να το αποφασισω γιατι στην αρχη σκεφτομουν οργανωση και διοικηση!Συνδιαζει ομως την οργαν και διοικηση με πληροφορικη και θεωρειται μια σχολη με μελλον!Μακαρι να μου αρεσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Κάποιες φίλες μου σπουδάζουν εκεί... Καθώς επίσης και η Δούκισσα Νομικού :D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotinouli

Νεοφερμένος

Η Fotinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Αχ ήταν η 2η επιλογή με το ΔΕΤ! Τελικά μπήκα στο marketing οποτε θα είμαστε στη ίδια σχολη! ΑΣΟΕΕ rules!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kostas49

Νεοφερμένος

Ο kostas49 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
κ εγω στ δετ περασα παιδια ,,,,1η επιλογη μετα απο πολυ ψαξιμο ,νομιζω ομως οτι αξιζε.
Τα λεμε απο Οκτωβρη!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisini

Νεοφερμένος

Η Χρυσινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Επιτελους ενας συμφοιτητης!Ωραια!Τα λεμε στη σχολη παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Ενδιαφερον τμημα,η Οικονομικη Επιστημη ομως με κερδισε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
γεια σας παιδια!!!εβγαλα 18,605 στο 5ο πεδιο και προσπαθω να αποφασισω ποια σχολη να δηλωσω πρωτη επιλογη.... σκεφτηκα το τμημα διοικητικης επιστημης και τεχνολογιων
ομως πρεπει να ομολογησω οτι δεν ξερω και πολλα πραγματα για αυτο το τμημα. τι ακριβως κανουν οσοι το τελειωνουν; τι επαγγελματικη αποκατασταση εχει; το πιανω με τα μορια που εβγαλα(περυσι ειχε καπου στα 18,260 η βαση αν θυμαμαι καλα); ειναι καλυτερο απο τα αλλα της ασοεε και γενικοτερα απο αλλα τμηματα του 5ου πεδιου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crimsonrose

Νεοφερμένος

Η crimsonrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Γεια σου. Καταρχήν συγχαρητήρια.Με την βάση που εχει αυτή τη στιγμή το πιάνεις και άνετα μαλιστα και δεν πιστεύω οτι ακόμη και αν αυξηθούν γενικά οι βάσεις στις οικονομικές οτι δεν θα το πιάσεις(συνήθως τα τμηματα με υψηλές βάσεις οπως αυτό παρουσιαζουν μικρές αυξομειώσεις). Αυτή τη στιγμή θεωρέιται ένα απο τα πιο δυνατά οικονομικά τμήματα στην Ελλάδα και το μοναδικό στο ειδος του.Συνδιάζει τη διοικηση επιχειρήσεων με την Πληροφορική γι αυτο και μέχρι στιγμης οι απόφοιτοι τ είναι περιζήτητοι.Με το πτυχίο του τμήματος έχεις ολα τα επαγγελματικά δικαιώματα ενός οικονομολόγου ουσιαστικα όμως σε προετοιμάζει για διοικητικές θεσεις. Εγω ειμαι πρωτο έτος και ειμαι πολύ ευχαριστημενη.Για περισσοτερες πληροφορίες μπορεις να μπεις στο www.dmst.aueb.gr και να δεις το προγραμμα σπουδών και την αποστολή του τμήματος στις "πληροφορίες για το τμημα". Οτι χρειαστεις ειμαι εδω:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Γεια σου. Καταρχήν συγχαρητήρια.Με την βάση που εχει αυτή τη στιγμή το πιάνεις και άνετα μαλιστα και δεν πιστεύω οτι ακόμη και αν αυξηθούν γενικά οι βάσεις στις οικονομικές οτι δεν θα το πιάσεις(συνήθως τα τμηματα με υψηλές βάσεις οπως αυτό παρουσιαζουν μικρές αυξομειώσεις). Αυτή τη στιγμή θεωρέιται ένα απο τα πιο δυνατά οικονομικά τμήματα στην Ελλάδα και το μοναδικό στο ειδος του.Συνδιάζει τη διοικηση επιχειρήσεων με την Πληροφορική γι αυτο και μέχρι στιγμης οι απόφοιτοι τ είναι περιζήτητοι.Με το πτυχίο του τμήματος έχεις ολα τα επαγγελματικά δικαιώματα ενός οικονομολόγου ουσιαστικα όμως σε προετοιμάζει για διοικητικές θεσεις. Εγω ειμαι πρωτο έτος και ειμαι πολύ ευχαριστημενη.Για περισσοτερες πληροφορίες μπορεις να μπεις στο www.dmst.aueb.gr και να δεις το προγραμμα σπουδών και την αποστολή του τμήματος στις "πληροφορίες για το τμημα". Οτι χρειαστεις ειμαι εδω:no1:
πραγματικα σ ευχαριστω παρα πολυ...:thanks:με βοηθησες παρα πολυ να αποφασισω.... μαλλον θα με εχετε εκει του χρονου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crimsonrose

Νεοφερμένος

Η crimsonrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
πραγματικα σ ευχαριστω παρα πολυ...:thanks:με βοηθησες παρα πολυ να αποφασισω.... μαλλον θα με εχετε εκει του χρονου!!!

Μακάρι να πάνε ολα καλα και να εισαι ευχαριστημένος απο την επιλογή σου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
να σε ρωτησω κατι ακομα...τα μαθηματα ειναι 8εωρητικα μονο;υπαρχουν και μαθηματικα και κατι αντιστοιχο του προγραμματισμου-πληροφορικης ετσι δεν ειναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top