Πώς νιώθετε για του χρόνου;

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
εγώ αντιμετωπίζω φοβερό πρόβλημα άγχους....αν και καλή μαθήτρια φέτος φοβάμαι πολύ την αποτυχία για του χρόνου...
τώρα βέβαια έχω καταλάβει ότι το άγχος δεν βοηθάει πουθενά και για αυτό κάνω προσπάθειες να το αποβάλω... δύσκολα τα πράγματα όμως και το μόνο που κάνω είναι υπομονή να περάσει....ένας χρόνος είναι που θα πάει θα τελειώσει!!!
εσείς πώς νιώθετε?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά χαλλλαραααα.
Πιστεύω ότι όλα θα έρθουν με την ώρα τους και με τη κατάλληλη προετοιμασία
θα είμαι πανέτοιμος για να πετύχω τον στόχο μου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ellaki

Νεοφερμένος

Η ellaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
κι εγώ είμαι πολύ χαλαρή και ειδικά όταν σκέφτομαι ότι πλησιάζει σε 3-4 7μαδούλες το καλοκαιράκι!!!!!!
αρκεί (για του χρόνου) να τα πάρω όλα καλά από την αρχή και να διαβάζω σχολαστικά χωρίς να αφήνω κενά γιατί προς το παρόν δε νομίζω ότι έχω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyridoul@

Νεοφερμένος

Η Σπυριδούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Κωνσταντίνος (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Εγώ παλί αν και είμαι αρκετά καλή μαθήτρια φοβάμαι οτι δεν θα περάσω εκεί που θέλω γιατί γενικά είμαι πολύ αγχώδης και το άγχος δεν με βοηθάει καθόλου... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ApUtIf

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
και εγώ παιδιά σχετικά καλός είμαι, αλλά έχω άγχος, μήπως δεν πετύχω το στόχο μου...αλλά θα προετοιμαστώ όσο καλύτερα μπορώ το καλοκαίρι και μετά, και ελπίζω σε κάτι καλό!
πάντως το καλοκαίρι θα κάνω και μόνος μου επανάληψη στο βιβλίο Χημείας γενικής παιδείας της Β, της Φυσικής της Α και κάποια πράγματα για κύκλο και ευθεία από Μαθηματικά κατεύθυνσης Β...έχει ύλη σημαντική για του χρόνου, και το θεωρώ απαραίτητο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsouka_tsouka

Νεοφερμένος

Ο tsouka_tsouka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
μην ανχόνεστε.. θα ζοριστούμε λιγο αλλα θα τα καταφέρουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Αγχώνομαι ξέροντας πως το μέλλον μου θα κριθει σε 18 ώρες,αλλα εχω ξεκαθαρίσει απο τώρα,πως ανεξαρτητα με το αποτέλεσμα θα ειμαι περήφανος για τον εαυτό μου,γιατι αφενος θα έχω δώσει το 110% των δυνατοτήτων μου κι αφετερου ο,τι κανω θα το κανω με το σπαθι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά αγχώνομαι ελάχιστα. Γενικά για την Γ' Λυκείου το άγχος είναι για τους αδιάβαστους, όσοι τα ξέρουν όλα τέλεια γράφουν καλά κατά 90%, το άλλο 10% θα είναι κάνα λάθος απροσεξίας που θα κάνουν και δεν θα γράψουν καλά κτλ. Πιστεύω πως θα τα πάω καλά :D του χρόνου πάντως, αρκεί να ξεσκιστώ 9 μήνες στο διάβασμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timbakiforever

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Αχ!Και γω ανγχώνομαι...Ιδιαιτερα για μεθηματικά και έκθεση...αντε ένας χρόνος έμεινε ακόμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S1RHC

Νεοφερμένος

Ο S1RHC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Μια χαρόυλα όλα ^^. Όλοι πέρασαν από εκεί, έτσι και εμείς. Δεν είναι το κάτι φοβερό. Το μόνο που σκέφτομαι είναι οτι θα πρέπει να περιμένω μέχρι τον Αύγουστο για διακοπές, ξενύχτια κλπ :(.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitrist16

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Δεν αξίζει όλη αυτή η υστερία απο μαθητές/καθηγητές/φροντιστές/γονείς.
2-3 ώρες (ουσιαστικό) διάβασμα, και χωρίς κενά, στο χαλαρό.


Αχ!Και γω ανγχώνομαι...Ιδιαιτερα για μεθηματικά και έκθεση...αντε ένας χρόνος έμεινε ακόμα!

Επιτέλους, να περάσουμε σε μιά σχολή, της απαρχή της εκρηκτικά δημιουργικής ενήλικης ζωής μας! (εντάξει, ακούγεται λίγο πομπώδες...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chara7909

Νεοφερμένος

Η Χαρά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
εγω παιδια αγχωνομαι πολυ..
φοβαμαι οτι το αγχος μου θα με καταστρεψει αλλα πιστευω οτι με μια καλη προετοιμασια απο το φροντ, ολα καλα θα πανε.!!!
βεβαια μου τη δινει οτι σε 2-3 βδομαδες κρινεται το μελλον μας ολο!!!
:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gAnGsTa

Νεοφερμένος

Ο Random αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Δεν ταράζομαι καθόλου(ανεστητος!) και να μην περάσω δεν με νοιάζει δεν θα πέσω και στα βαριά τώρα για της πανελλήνιες αλλα περιμένω παντα τα χειρότερα:iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Παιδια το αγχος μονο κακο κανει...Οταν ξεκινησα τη Γ Λυκειου ειχα τρελαθει απο το αγχος και τετοια...Μεχρι που δωσαμε Πανελλαδικες...Δεν ειναι τιποτα παιδια. Εξετασεις ειναι μια ιδεα ειναι ! Μολις πηρα φετος στα χερια μου τα θεματα της εκθεσης μου εφυγε ολο το αγχος και απο τοτε μεχρι και σημερα τιποτα...Γι αυτο σας λεω δεν αξιζει να αγχωνεστε:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΑΓΟΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

Νεοφερμένος

Ο ΛΑΓΟΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
χαλάρα δεν αξίζει να αγχώνεστε!το αγχός ειδικά όταν γράφεται μπορεί να σας κάψει!εγώ σε χημεία κατευθυνσης με δύσκολα θέματα πέρυσι μπορούσα να πιάσω 18 και από το άγχος μου πήρα 14 αφού έλυσα λάθος ένα όλοκληρο τρίτο θέμα! και αυτό γιατι; το είδα μεγάλο σε έκταση άρχισα να το λύνω κάτι στράβωσε στην πρώτη προσπάθεια έχασα χρόνο και μετά δεν ήμουν ήρεμος αφού το τέταρτο συνήθως απαιτεί χρόνο στην αιτιολόγηση...... φοβήθηκα ότι δεν θα προλάβω κτλ βέβαια ευτυχως πέρασα εκεί που ήθελα ! ηθικό δίδαγμα από την ιστορία αυτή! χ α λ α ρ α α α α α α α:):):):) καλή δύναμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timbakiforever

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Να ρωτήσω κατι τους Θετικούς;;;;τι μάθημα επιλογής θα πάρετε;;;;εγω είμαι ανάμεσα μαθηματικά και βιολογία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ApUtIf

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Να ρωτήσω κατι τους Θετικούς;;;;τι μάθημα επιλογής θα πάρετε;;;;εγω είμαι ανάμεσα μαθηματικά και βιολογία


κ εγώ ένα από τα 2 σκεφτόμουν και κατέληξα βιολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΑΓΟΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

Νεοφερμένος

Ο ΛΑΓΟΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Προτιμήστε μαθηματικά γενικής!είναι εύκολα αφού το ένα κεφάλαιο θα το ξέρετε από την κατευθυνση και τα άλλα δύο έχουν μικρή ύλη!έπειτα έχετε βιολογιά κατεθυνσης που θέλει αρκετή παπαγαλία!κ ως γνωστόνοι θετικοι/τεχνολογικοι δεν είναι αυτού του στυλ!γιατι να προσθέσετε και άλλο μάθημα που θέλει παπαγαλία χωρίς λόγο;;;;;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Μαθηματικά Γενικής και έβδομο Αρχές Οικονομικής Θεωρίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timbakiforever

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Προτιμήστε μαθηματικά γενικής!είναι εύκολα αφού το ένα κεφάλαιο θα το ξέρετε από την κατευθυνση και τα άλλα δύο έχουν μικρή ύλη!έπειτα έχετε βιολογιά κατεθυνσης που θέλει αρκετή παπαγαλία!κ ως γνωστόνοι θετικοι/τεχνολογικοι δεν είναι αυτού του στυλ!γιατι να προσθέσετε και άλλο μάθημα που θέλει παπαγαλία χωρίς λόγο;;;;;:)



και εγω αυτό λεω αλλα αλλοι καθηγητές λένε βιολογία και αλλοι μαθηματικά!και έχω μπερδευτεί....παντως δεν θέλω ιατρική για να πρεπει να πάρω βιολογία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top