Ποια είναι η ευκολότερη τάξη στο γυμνάσιο;

Ποια είναι η ευκολότερη τάξη στο γυμνάσιο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 146)
  • Όλες το ίδιο είναι

    Ψήφοι: 18 12.3%
  • Η Α' γυμνασίου

    Ψήφοι: 54 37.0%
  • Η Β' γυμνασίου

    Ψήφοι: 26 17.8%
  • Η Γ' γυμνασίου

    Ψήφοι: 48 32.9%

andreas

Νεοφερμένος

Ο andreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ποιά είναι η ευκολότερη τάξη στο γυμνάσιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timbakiforever

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
εύκολη;;;;;μμμ...η πρώτη θα έλεγα.η δευτέρα ειναι δυσκολουτσικη.ενω στην τρίτη εχει πολλά τα μαθήματα για τις εξετάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Η τρίτη μου φάνηκε η πιο γελοία τάξη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emo_girl

Νεοφερμένος

Η emo_girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Κρίκελλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
A γυμνασιου ........πιστευω.......να δουμε και φετος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marpl

Νεοφερμένος

Η Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Εμένα μου φαίνεται η Β'! Μου άρεσαν τα μαθηματικά και ο Ηρόδοτος..! Την Γ' δεν τη συμπάθησα και πολύ και η Α' σε φέρνει απότομα στη πραγματικότητα του Γυμνασίου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreas

Νεοφερμένος

Ο andreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Σήμερα ξεκίνησα την 1' τάξη του γυμνασίου και παρολίγο να λιποθυμήσω μεσα στην τάξη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Σήμερα ξεκίνησα την 1' τάξη του γυμνασίου και παρολίγο να λιποθυμήσω μεσα στην τάξη

Πλάκα κάνεις;Γιατί έτσι;Εγώ απ΄όσο θυμάμαι στην πρώτη γυμνασίου ήμουν πολύ χαλαρός..Δεν χρειάζεται να έχεις άγχος,απλά να ξεχάσεις την νοοτροπία του Δημοτικού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreas

Νεοφερμένος

Ο andreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Μας έδωσαν 22 βιβλία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
κι εμάς! Εμένα με έπιασε ταχυκαρδία και τρέμουλο στο διαχωρισμό σε τάξεις... έχασα όλους τους παλιούς συμμαθητές μουουουου... :'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Κατά την γνώμη μου η Β'Γυμνασίου είναι ευκολότερη;)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LightBird

Νεοφερμένος

Ο LightBird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εχοντας τελειωσει το γυμνασιο θα ελεγα η δευτερα γιατι στην πρωτη ειναι λιγο πιο ευκολα τα μαθηματα αλλα εισαι ψαρωμενος και σκεφτεσαι το δημοτικο και κανεις συγκρισεις.Στην δευιτερα εχεις καταλαβει τι παιζει και εισαι πιο ανετος.Στην τριτη πλεον εχεις γινει Master στο χειρισμο του γυμνασιου αλλα δυσκολευουν τα πραγματα ως προς τα θεωρειτικα μαθηματα(αρχαια) και δινει και παρα πολλα μαθηματα στο τελος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Δεν αλλάζουν μόνο τα θεωρητικά στην Γ' γυμνασίου. Η φυσική αλλάζει τελείως, είναι κάτι σαν εισαγωγή στη φυσική του Λυκείου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim the great

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Η πρώτη είναι ευκολότερη γτ δν έχει χημεία + φυσική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JonnieTechie

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Κατά την γνώμη μου η Β'Γυμνασίου είναι ευκολότερη;)...

Θα συμφωνησω επειδη στην β εχεις μπει στην νοοτροπια του γθμνασιου εχεις εξοικιωθει με την ιδεα του χωρου και εχεισ αρχισει να κανεις φιλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apas

Νεοφερμένος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εμενα μου φανηκε μεχρι στιγμης η Α' και η Β' σχετικα δυσκολη αμα τα αφησεις στον κοκκορα και αδιαφορησεις. τεσπα φιλε andreas μην αγχωνεσε ρε συ. απλα πηγες στην επομενη ταξη. αυτο ειναι ολο. xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Η Γ τάξη, ήταν η πιο εύκολη στάνταρ, με λιγότερο κόπο έβγαλα μεγαλύτερο βαθμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johndrim

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
κι εμάς! Εμένα με έπιασε ταχυκαρδία και τρέμουλο στο διαχωρισμό σε τάξεις... έχασα όλους τους παλιούς συμμαθητές μουουουου... :'(:'(:'(:'(:'(:'(

Εγώ ήμουν πιο τυχερός πήγα με όλους τους συμμαθητές μου.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
δεν είναι θέμα τύχης είναι θέμα επιθέτου. Εμένα το επίθετό μου αρχίζει από Γ και των περισσότερων συμμαθητών μου σε Σ,Τ,Μ,Π και οι περισσότεροι πέσανε στο Α3 :'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johndrim

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Σε νιώθω το ίδιο είχα πάθει όταν πήγαινα απο νηπιαγωγείο σε δημοτικό όλοι οι φίλοι μου εκτός απο 2(που είναι και οι καλυτεροί μου) πήγαν σε άλλο σχολείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Εμάς πάλι μας χωρίσαν και με βάση το μάθημα επιλογής αλλά και αλφαβητικής σειράς, 3 τμήματα έβγαλε μόνο η Πληροφορική! 1 η θεατρολογία και 1 η ψυχολογία, εγώ φυσικά πήγα πληροφορική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top