Φροντιστήριο το καλοκαίρι για πανελλαδικές;

eri548

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eri548 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά είμαι μαθήτρια β λυκείου και σήμερα είχα μια κουβέντα με καθηγητές του φροντιστηρίου μου να κάνω φροντιστήριο και το καλοκαίρι για να δώσω πανελλαδικές. Πιστεύετε χρειάζεται; Είμαι στον τομέα οικονομίας και διοίκησης και θα ήθελα να περάσω κάτι σχετικό με τα οικονομικά.. ευχαριστώ εκ των προτέρων ☺️
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά είμαι μαθήτρια β λυκείου και σήμερα είχα μια κουβέντα με καθηγητές του φροντιστηρίου μου να κάνω φροντιστήριο και το καλοκαίρι για να δώσω πανελλαδικές. Πιστεύετε χρειάζεται; Είμαι στον τομέα οικονομίας και διοίκησης και θα ήθελα να περάσω κάτι σχετικό με τα οικονομικά.. ευχαριστώ εκ των προτέρων ☺️


Καλησπέρα , ναι αξίζει να κάνεις προετοιμασία το Καλοκαίρι , θα είσαι πιο μπροστά από το σχολείο , θα τελειώσεις και την ύλη πιο γρήγορα ώστε να ξεκινήσεις επανάληψη κλπ. Απλά πρέπει να κάνεις επανάληψη όσων μάθεις το Καλοκαίρι στις αρχές Σεπτέμβρη γιατί αλλιώς θα έχεις θέμα. Και γω οικονομικά ήμουν και με βοήθησε πολύ :).
 

Βαγγέλης Κομνής

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης Κομνής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Αν και δεν είμαι μαθητής ΕΠΑ.Λ θα σου πρότεινα και εγώ να κάνεις θερινά μαθήματα, θα βοηθήσουν αρκετά.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top