Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,311 εγγεγραμμένα μέλη και 2,487,595 μηνύματα σε 79,452 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 398 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ιατρική Αλεξανδρούπολης

rea_94 (Rea)

Απόφοιτος

H Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 182 μηνύματα.

H rea_94 ^^ έγραψε: στις 15:50, 04-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από StratosRIP
Χαχα ωπα κ δημοσιοτητες Σε ποιο λυκειο ησουν?? Εχω αρκετους γνωστους απο αλεξ..
Στο πρώτο Δε νομίζω να γνωριζόμαστε όμως... Κατέβαινες καθόλου αλεξανδρούπολη για φροντιστήριο και τέτοια ή μπα...?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

StratosRIP

Φοιτητής

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 399 μηνύματα.

O StratosRIP έγραψε: στις 17:35, 04-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από rea_94
Στο πρώτο Δε νομίζω να γνωριζόμαστε όμως... Κατέβαινες καθόλου αλεξανδρούπολη για φροντιστήριο και τέτοια ή μπα...?
Μπα οχι στο σουφλι εκανα.. οροσημο _πηγαινες εσυ?
Παράθεση

rea_94 (Rea)

Απόφοιτος

H Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 182 μηνύματα.

H rea_94 ^^ έγραψε: στις 18:29, 04-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από StratosRIP
Μπα οχι στο σουφλι εκανα.. οροσημο _πηγαινες εσυ?
Ναι εκεί πήγαινα.. Αφού δεν κυκλοφορούσες καθόλου στην πόλη τότε μαλλον δεν σε έχω δει ποτέ μου! Αλλά ξέρω ένα παιδί από σουφλί νομζω που πέρασε τώρα στο παιδαγωγικό και έμενε Αλεξανδρούπολη φέτος για να δώσει, γι αυτό σε ρώτησα.
Παράθεση

Zouzounaaa^^

Φοιτητής

H Zouzounaaa^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H Zouzounaaa^^ έγραψε: στις 14:31, 22-09-12:

Είμαι δευτεροετής στην ιατρική Αλεξανδρούπολης.Άν έχετε κάποια απορία θα χαρώ να σας βοηθήσω πάντως!
Παράθεση

ΤΖΟΥΚΟΣ

Μαθητής Α' λυκείου

Ο ΤΖΟΥΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 34 μηνύματα.

O ΤΖΟΥΚΟΣ έγραψε: στις 12:20, 11-11-12:

παιδια ποια ειναι η γνωμη σας για την ιατρικη αλεξανδρουπολης ?
Παράθεση

Jimmy1 (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 106 μηνύματα.

O Jimmy1 Each time you train you become stronger! έγραψε: στις 16:21, 29-08-13:

Ας μαζευτούμε όλοι όσοι περάσαμε στην Ιατρική Αλεξανδρούπολης φέτος!
Παράθεση

dimijim (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O dimijim έγραψε: στις 18:43, 29-08-13:

Παρών!
2
Παράθεση

arismagic

Απόφοιτος

Ο arismagic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Απόφοιτος του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O arismagic έγραψε: στις 16:43, 02-09-13:

παρων επισης... εχετε κλεισει σπιτι ;
Παράθεση

dimijim (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O dimijim έγραψε: στις 00:59, 03-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από arismagic
παρων επισης... εχετε κλεισει σπιτι ;
Ναι, ναι...
Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 01:02, 03-09-13:

καλό?
Παράθεση

PLACEBO (Παναγιωτα)

Φοιτητής

H Παναγιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος --- και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H PLACEBO έγραψε: στις 01:08, 03-09-13:

Παρούσα κι εγώ! Τετάρτη πάω (με τρένο από Αθήνα, θα μας βγει η ψυχή) να βρω κανα σπίτι...!
Παράθεση

pap59

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 126 μηνύματα.

O pap59 έγραψε: στις 21:09, 03-09-13:

παιδια ξερετε απο ποια μερα πανω κατω θα αρχισουν τα μαθηματα;
Παράθεση

Lozdim

Νεοφερμένος

Ο Lozdim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O Lozdim έγραψε: στις 01:11, 04-09-13:

Παρών παιδες και καλη αρχη!!!
Παράθεση

Jimmy1 (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 106 μηνύματα.

O Jimmy1 Each time you train you become stronger! έγραψε: στις 01:20, 04-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από pap59
παιδια ξερετε απο ποια μερα πανω κατω θα αρχισουν τα μαθηματα;
Αρχές Οκτωβρίου!
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,201 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 01:28, 04-09-13:

Γνώμη μου ότι σε αυτό το τμήμα βγαίνουν οι καλύτεροι ιατροί
1
Παράθεση

PLACEBO (Παναγιωτα)

Φοιτητής

H Παναγιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος --- και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H PLACEBO έγραψε: στις 01:30, 04-09-13:

Σοβαρά τώρα ή μας δουλεύεις?
1
Παράθεση

Fast (Θεόδωρος)

Φοιτητής

Ο Θεόδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,247 μηνύματα.

O Fast έγραψε: στις 01:31, 04-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
Γνώμη μου ότι σε αυτό το τμήμα βγαίνουν οι καλύτεροι ιατροί
Και γω έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για αυτό το τμήμα, δεν καταλαβαίνω γιατί του ρίχνουν τόση λάσπη.
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,201 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 01:35, 04-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από ThodorisFast
Και γω έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για αυτό το τμήμα, δεν καταλαβαίνω γιατί του ρίχνουν τόση λάσπη.
Tου ρίχνουν λάσπη γιατί έχει την χαμηλότερη βάση αλλά στην πραγματικότητα αυτό το κάνει να έχει τους πιο normal φοιτητές και όχι ψωνισμενα 18χρονα που το παίζουν house md

Αρχική Δημοσίευση από PLACEBO
Σοβαρά τώρα ή μας δουλεύεις?
Σοβαρότατα μιλάω, το ότι έχετε λιγότερα μέλη δεπ και λίγους φοιτητές ειναι το ιδανικό για να λειτουργήσει μια ιατρική Σχολη σωστά .
1
Παράθεση

PLACEBO (Παναγιωτα)

Φοιτητής

H PLACEBO έγραψε: στις 01:36, 04-09-13:

^^Λόγω χαμηλότερης βάσης, ίσως λόγω απόστασης... Δυστυχώς δηλαδή!
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

O fockos έγραψε: στις 01:44, 04-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από PLACEBO
^^Λόγω χαμηλότερης βάσης, ίσως λόγω απόστασης... Δυστυχώς δηλαδή!
Άλλοι θα σκοτωντουσαν να περνούσαν στην Σχολη που είσαι τώρα και σε ζηλεύουν. Όσο μακριά ειναι κάποιος από το σπιτι του τόσο το καλύτερο
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος