Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,078 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,146 μηνύματα σε 79,123 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 513 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς νομίζετε ότι είναι ο θάνατος;

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,343 μηνύματα.

H Vampi έγραψε: στις 17:08, 15-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από beautiful loser
Πολυ πενθιμο εγινε ξαφνικα το υφος σου
Όχι καθόλου.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

beautiful loser (----)

Φοιτητής

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

O beautiful loser έγραψε: στις 17:14, 15-01-10:

Μια χαρα ειμαστε τοτε :dance:
Παράθεση

alex2395 (Aλεξανδρος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 585 μηνύματα.

O alex2395 Where the streets have no name έγραψε: στις 17:20, 15-01-10:

εγω πιστευω οτι θα ειναι οπως το 50-50!!
βαρκαρης και ετσι....πλακα !!!
Παράθεση

statistikos

Πτυχιούχος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών , Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 672 μηνύματα.

O statistikos έγραψε: στις 17:20, 15-01-10:

Εγώ έχοντας βιώσει μικρότερος αστρική προβολή, πιστεύω πως κάπως έτσι πρέπει να είναι.

http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%91%CF%83%CF%84%CF%81%CE%B9%CE%BA%CE%AE_%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%B2%CE%BF%CE%BB%CE%AE
3
Παράθεση

Bloody Μaria^^ (Mαρία ρε)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 199 μηνύματα.

H Bloody Μaria^^ έγραψε: στις 18:06, 15-01-10:

Δεν εχω σκεφτει ποτε...!
Πάντως όπως και να 'ναι θα εχει ενδιαφερον,...
Παράθεση

Fata Morgana

Φοιτητής

H Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων . Έχει γράψει 377 μηνύματα.

H Fata Morgana έγραψε: στις 23:09, 15-01-10:

Οπως τον περιγραφει ο Σαραμανγκου.. σαν γυναικα!
Παράθεση

Spyros2309 (Ποιο να 'ναι....)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Ποιο να 'ναι.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.

O Spyros2309 έγραψε: στις 23:16, 15-01-10:

Εγώ πιστεύω πορτοκαλί με μπλε βούλες, εκεί που υπάρχει 42.
(μπορεί οι πορτοκαλί βούλες και μπλε ρίγες να 'ναι χαζομάρες, αλλά μερικοί μπορεί να ξέρουν το "42" )

Άλλωστε είναι ένα αναπάντητο ερώτημα...
Υπάρχει ζωή πριν το θάνατο?
lol
1
Παράθεση

Σελήνη (Εύα)

Φοιτητής

H Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Διαιτολογίας και Διατροφής Χαροκοπείου (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 241 μηνύματα.

H Σελήνη έγραψε: στις 00:31, 16-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από Fata Morgana
Οπως τον περιγραφει ο Σαραμανγκου.. σαν γυναικα!
Δικιά μου είσαι εσύ! Έχεις διαβάσει το περί θανάτου; :xixi:
Παράθεση

iwalkinamaze

Μαθητής Γ' λυκείου

H iwalkinamaze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 125 μηνύματα.

H iwalkinamaze έγραψε: στις 03:51, 14-04-14:

Δεν (θέλω?) να πιστεύω οτι ο θάνατος είναι το τέλος.Από την άλλη η έννοια της αιωνιότητας με τρομάζει.Παράξενα πράγματα.
1
1
Παράθεση

laurentides

Δραστήριο Μέλος

H laurentides αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 194 μηνύματα.

H laurentides έγραψε: στις 17:16, 19-04-14:

Το απόλυτο τίποτα (όσο κι αν δεν μας παρηγορεί κάτι τέτοιο)
Παράθεση

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Πύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας (Βόλος) . Έχει γράψει 1,197 μηνύματα.

O Πύρος I never finish anyth έγραψε: στις 20:39, 23-04-14:

Αχχχχ... ανατρίχιασα... λοιπόν..... η αλήθεια είναι πως αυτό που θα πω δεν το έχω πει ποτέ σε κανέναν... ο παππούς μου πέθανε όταν ήμουν λίγο πιο μικρός... τον έζησα κάποια λίγα χρόνια, αλλά τελικά... πέθανε από καρκίνο. Ήμουν 5-6 χρονών, αλλά το κατάλαβα. Δεν ξέρω γιατί, αλλά από τότε.. όταν κάποιος μου λέει την λέξη θάνατος, μου έρχεται στο μυαλό ο παππούς μου να φοράει λευκά και γαλάζια. Και αμέσως μετά κάτι μαύρο να πάει επάνω του και να τον παίρνει.
Παράθεση

Chris1993 (Χρήστος)

Πτυχιούχος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΟΠΑ/Αθήνα) . Έχει γράψει 4,677 μηνύματα.

O Chris1993 έγραψε: στις 22:21, 23-04-14:

Παράθεση

edweimaste

Διάσημο Μέλος

H edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 721 μηνύματα.

H edweimaste έγραψε: στις 00:15, 24-04-14:

αιώνιος ύπνος απλά δε νιώθεις απολύτως τίποτα όπως ακριβώς και όταν κοιμάσαι βαθιά!
1
Παράθεση

GiorgosAsi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 549 μηνύματα.

O GiorgosAsi έγραψε: στις 00:48, 24-04-14:

O θανατος δεν ειναι τιποτα,ο φοβος του θανατου κατι ειναι,βασικα εαν ερθει το τελος του ψυχολογικου χρονου τοτε δεν φοβασαι τιποτα ουτε τον θανατο
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GiorgosAsi : 24-04-14 στις 00:52.
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Φοιτητής

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών (ΑΕΙ/Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,378 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 01:17, 24-04-14:

Μοιάζει στον Ryan Gosling ή τον Jonny Lee Miller
1
Παράθεση

GiorgosAsi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 549 μηνύματα.

O GiorgosAsi έγραψε: στις 01:20, 24-04-14:

H μοιαζει με τους αναπτηρες μιας και φοβασαι τους αναπτηρες (καλα εχεις φοβια με τους αναπτηρες?Χαχαχ ελιωσα)
Θυμηθηκα που μια φιλη μου μια φορα ημασταν σε ενα εξοχικο και ειχε ενα κουνελι και μου λεει αααααα θα με φαει το κουνελι αχαχαχα
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Φοιτητής

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών (ΑΕΙ/Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,378 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 01:30, 24-04-14:

Αρχική Δημοσίευση από GiorgosAsi
H μοιαζει με τους αναπτηρες μιας και φοβασαι τους αναπτηρες (καλα εχεις φοβια με τους αναπτηρες?Χαχαχ ελιωσα)
Θυμηθηκα που μια φιλη μου μια φορα ημασταν σε ενα εξοχικο και ειχε ενα κουνελι και μου λεει αααααα θα με φαει το κουνελι αχαχαχα
Με μαχαίρι μπορεί, με αναπτήρα δεν.
Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 977 μηνύματα.

H Alireza έγραψε: στις 00:02, 15-05-14:

Ελπίζω λυτρωτικός και να απαλλάξει από τους πόνους.........
Παράθεση

russia4ever

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 148 μηνύματα.

O russia4ever Люблю Россию. έγραψε: στις 22:14, 22-05-14:

εγώ πιστεύω ότι ο θάνατος είναι το "εισιτήριο" για τη μετά θάνατον ζωή.
Παράθεση

nickd6776

Νεοφερμένος

Ο nickd6776 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O nickd6776 έγραψε: στις 14:13, 08-11-19:

Ας πούμε οτι αλλάζεις πίστα. Ξαφνικά έκπληκτος εμφανίζεσαι στην επόμενη όπως στα βιντεοπαιχνίδια.

Σε σπάνιες περιπτώσεις δεν φεύγεις και "κολλάς" μη συνειδητοποιωντας το τι συνέβη ειδικά στις περιπτώσεις βίαιων θανάτων. Αυτο αφορά την περίπτωση των "φαντασμάτων". Κάποτε βέβαια φεύγουν και αυτοί για να παν στην επόμενη τάξη.

Σε πρώτη φάση βλέπεις να σε τραβάει ενα τούνελ λευκού φωτός με απίστευτη αίσθηση αυφορίας. Μετά βλέπεις , ξαναζείς καλύτερα, στιγμές τις ζωής σου ακόμα και αυτές που νομιζες οτι ξέχασες. Μπορεί ναι να υποφέρεις βλέποντας μ...κίες που έκανες.

Και όταν έρθει η ώρα αφού το παλιό αμάξι πήγε στη χωματερή παίρνεις άλλο......(δεν επιλέγεις εσύ ούτε την μάρκα ούτε την πίστα την οποία θα διατρέξει....). Στόχος είναι να καταφέρεις να φτάσεις στο τέρμα αυτου του ράλλυ (μετά υποτίθεται οτι σαν καλύτερος οδηγός θα διαγωνίζεσαι σε ανώτερες πίστες...)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια