Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,076 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,028 μηνύματα σε 79,114 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 138 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Μετά το ΙΕΚ

Γιάννα

Νεοφερμένος

H Γιάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Γιάννα έγραψε: στις 17:27, 21-10-19:

Έχω τελειώσει δημόσιο ιεκ, δεν έχω πιστοποίηση. Θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να ενταχθώ στα διετή προγράμματα σπουδών πανεπιστημίων ή και τι άλλο μπορώ να κάνω για να αναβαθμίσω και να έχω κάποιο πτυχίο. Όποιος γνωρίΖει έγκυρα παρακαλώ ας ενημερώσει.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Thoba19

Φοιτητής

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,106 μηνύματα.

O Thoba19 έγραψε: στις 17:31, 21-10-19:

Οταν λες διέτη προγραμματα πανεπιστημιών σε τι ακριβός αναφέρεσε ;
Παράθεση

Ευα24

Νεοφερμένος

H Ευα24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H Ευα24 έγραψε: στις 18:08, 21-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννα
Έχω τελειώσει δημόσιο ιεκ, δεν έχω πιστοποίηση. Θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να ενταχθώ στα διετή προγράμματα σπουδών πανεπιστημίων ή και τι άλλο μπορώ να κάνω για να αναβαθμίσω και να έχω κάποιο πτυχίο. Όποιος γνωρίΖει έγκυρα παρακαλώ ας ενημερώσει.
Αυτα που λες αναφερονται σε αποφοιτους επαλ και οχι ιεκ!αν θες να αναβαθμιστεις και να εχεις ενα πτυχιο που θα σε βοηθησεις στην μετεπειτα ζωη σου ξαναδωσε πανελληνιες!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Εξωτερικό μετά το ΙΕΚ - Από anna.melo
      Το θέμα έχει λάβει 14 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία ΙΕΚ & Κολλέγια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-02-18 στις 19:16.
    • Γερμανικά μετά το Β2 - Από dimch
      Το θέμα έχει λάβει 14 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γερμανικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-04-16 στις 21:23.
    • Μετά την αποτέφρωση, Bio-Urn - Από Isiliel
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-08-11 στις 18:17.
    • Μετά το σεξ τι; - Από basilis@
      Το θέμα έχει λάβει 65 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σεξουαλικά προβλήματα και απορίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-02-09 στις 15:15.
    • Η μετά-ΟΤΕ εποχή! - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οικονομικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-04-08 στις 03:24.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα